Saç rengi nedir ?

matmazelroz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
29
21
30
Merhaba arkadaşlar şuan ki saç rengim asağıdaki gibi resim ekliyorum instagram fenomeni bestenin saç rengi siyah mı yoksa koyu kumral mı yada direk kahve mi ? kendi sacıma hangi numara uygulamalıyım bu tonu yakalamak için? birde hemen akmayan saça tutunan bir boya olmasını istiyorum tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşırmısınız boya ve renk numarasını. Şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınız için .

Eklentiler

• F14317E0-C352-40F5-B434-2174E40C0DC2.jpeg
    F14317E0-C352-40F5-B434-2174E40C0DC2.jpeg
    214,1 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_2160.jpeg
    IMG_2160.jpeg
    194,4 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_2161.jpeg
    IMG_2161.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 70
Merhaba arkadaşlar şuan ki saç rengim asağıdaki gibi resim ekliyorum instagram fenomeni bestenin saç rengi siyah mı yoksa koyu kumral mı yada direk kahve mi ? kendi sacıma hangi numara uygulamalıyım bu tonu yakalamak için? birde hemen akmayan saça tutunan bir boya olmasını istiyorum tavsiyeleriniz varsa lütfen paylaşırmısınız boya ve renk numarasını. Şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınız için .

Kullu koyu kumral o sac renginin adi. Ama aralarda isilti gibi bir islem var.

Sizin saciniz kendi dogal rengiyse direkt kullu koyu kumral uygulayabilirsiniz ama aciciyla acilarak bu renk elde edildiyse bir kuafore gitseniz iyi olur.

Zor bir renk degil aslinda ama sacinizin yipranma durumuna gore isiniz zorlasabilir.
Acıcı uygulamadan kendi doğal saç rengim üzerine bu rengi uygulamıştım 2 ay önce ,doğal sac rengim soluk bi siyah tonunda acıktan koyuya geçmek daha kolay oldugunu düşündüğüm için tutar diye düşündüm aslında

Acıcı uygulamadan kendi doğal saç rengim üzerine bu rengi uygulamıştım 2 ay önce ,doğal sac rengim soluk bi siyah tonunda acıktan koyuya geçmek daha kolay oldugunu düşündüğüm için tutar diye düşündüm aslında

Kendi sac renginiz soluk bir siyah gibiyken buna donduyseniz, istediginiz sac rengi de soluk siyah duracaktir.

Baska renk secin bence.

Kendi sac renginiz soluk bir siyah gibiyken buna donduyseniz, istediginiz sac rengi de soluk siyah duracaktir.

Baska renk secin bence.
Normalde kendi saç rengim üzerine sürekli kumral 6.0 boyardım kutu üzerindeki renk yerine daha koyu girerdi daha canlı ve parlak dururdu o solgun siyahlık olmazdı. Hamilelik döneminde sacıma boya kullanmadım boyalı sacı kestirip dogum be emzirmeden sonra kendi sacım üzerine bu rengi tutturdum Fakat su an sacımda boya oldugu için acık bir tonda koyu kumral boyadıgımda muhtemelen daha acık girecek bu nedenle kahve mi tercih etmeliyim yoksa koyu kumral mı siyah mı buna karar veremedim aslında .

Türk kahvesi rengine benzettim aktıkça böyle bir renk oluyor. Ben bu ton istediğim de türk kahvesi rengi yapıyorum yada açık kestane 4-6 arası saç tonları bu.

Aktıkca kızıl yansımalar oluyormu türk kahvesi renginde acaba ?

Tabi yansımaları olan renkler bunlar sevdiğim için yapıyorum ama içine küllu de katılabilir kırar yani. Yada 6.1 ve 5 numaraları karıştırıyorum ben çok kızıl yansıma istemezsem. Birde turuncu azaltıcı ekleyebilirsiniz

Aralarda ışıltı mı var yazmışlar kızın kendi saçı bildiğin koyu kahve de değil siyah saçı beyazlayan birçok insanın vurduğu boya
Siyah boya asırı derecede simsiyah oluyor sizin dediğiniz gibi kendi saç rengi olabilir o yüzden cok doğal bir siyah gözüküyor yansımasız bir renk oldugunu düşünüyorum bende

X