Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengimin derdine düştüm....

Sacimlabasimderttee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2023
11
9
Merhabalar ve iyi akşamlar
Dünyada binlerce dert var benimkisini ufak bir şey biliyorum ancak insan bazen küçük şeyleri kafaya takıyor işte. Saçlarımı evde kendim boyamak istedim ama boyadıktan sonra bekleme sırasında topuz yaparak beklediğim için böyle anlamsız alacalı bulacalı oldu saçım :) her gören de fark ediyor maşallah. Bir kez daha boyadım ama yine kaldı bu geçişler. Bu saç evde nasıl düzelir bilginiz var mıdır? Sevgiler herkese...

Eklentiler

• 20231014_183903.jpg
    20231014_183903.jpg
    197,2 KB · Görüntüleme: 344
Dünyada binlerce dert var benimkisini ufak bir şey biliyorum ancak insan bazen küçük şeyleri kafaya takıyor işte. Saçlarımı evde kendim boyamak istedim ama boyadıktan sonra bekleme sırasında topuz yaparak beklediğim için böyle anlamsız alacalı bulacalı oldu saçım :) her gören de fark ediyor maşallah. Bir kez daha boyadım ama yine kaldı bu geçişler. Bu saç evde nasıl düzelir bilginiz var mıdır? Sevgiler herkese...
Üye ismine güldüm istemsiz, zihnimde Selami Şahin'in "seninle başım dertte" şarkısı yankılandı:KK53:

Son düzenleme:
Topuzla ne alakası var o zaman kıvırcıkların saçları garip gurup bir şey olması lazım. Kuaför boyayamamış.

Kuaför değil ben boyayamadım. Aralarda yatay saçma koyuluklar var ya. Heralde topuz yapınca bazı yerlerdeki boyaların yoğunluğunu falan değiştirdim ya da eşit süremedim. Bilemedim ki. Düzelir mi diye fikir almaya geldim

Sabit Akkaya 'ya git 😀

Eski boyayi sactan cikartan bir sey var burada (color b4 adi; Türkiyede satiliyor mu bilmiyorum, ben avrupadayim). Öyle bir sey kullanip üstüne tek renk boya yapabilirsiniz. Cok kötü kokuyor ama. O yüzden cam acilan bir yerde yapin :).
Yada tek care kuaföre gitmek. :)

Dalgalı/at kuyrugu gezin belki daha az gözükür yada birdaha renk attırın çok rahatsız ediyorsa. Ne kadar boyasanız da koyu renk akıp alttaki sarılar gözükür bence.

Eski boyayi sactan cikartan bir sey var burada (color b4 adi; Türkiyede satiliyor mu bilmiyorum, ben avrupadayim). Öyle bir sey kullanip üstüne tek renk boya yapabilirsiniz. Cok kötü kokuyor ama. O yüzden cam acilan bir yerde yapin :).
Yada tek care kuaföre gitmek. :)
Aaa o neymiş öyle. Araştırayım. Teşekkür ederim :)))

Bence saçın kötü durmuyor ışıltı attırmış gibi dert edicek bi durum yok bence,

X