Saç Rengi ve Saç Boyama Saç rengimin derdine düştüm....

Teşekkür ederim. Bir kişi daha beğendi burda az önce. İki oldu. Gerçek hayatta kimse beğenmedi diye daha da takmıştım kafama. Teşekkürler:)
Ben de kötü bulmadım valla, ışıltı atılmış gibi görünüyor. Tek renk koyu kumrala boyasan toparlar gibi sanki ama ben olsam kuaföre giderdim sanırım 🥲

Ben sorununuzu farkettim bazi yerlerde kutu gibi koyu renkler olusmus.

Morfose'du sanirim markanin adi sac rengi akitan bir urunu vardi ya oyle bir urun kullanacaksiniz ya da koyu renge boyatacaksiniz. Baska careniz yok.

Sac rengi akitici en az sac acici kadar zararli bir urun bilginiz olsun.

Bu arada bu kotu zamanlarda tek derdiniz bu olsun insallah :)

Ben de kötü bulmadım valla, ışıltı atılmış gibi görünüyor. Tek renk koyu kumrala boyasan toparlar gibi sanki ama ben olsam kuaföre giderdim sanırım 🥲
Ben de beğendim saçınızı, ışıltılı duruyor. Hiç ellemezdim yerinizde olsam.

Çok teşekkür ederim :)))))

Ben sorununuzu farkettim bazi yerlerde kutu gibi koyu renkler olusmus.

Morfose'du sanirim markanin adi sac rengi akitan bir urunu vardi ya oyle bir urun kullanacaksiniz ya da koyu renge boyatacaksiniz. Baska careniz yok.

Sac rengi akitici en az sac acici kadar zararli bir urun bilginiz olsun.

Bu arada bu kotu zamanlarda tek derdiniz bu olsun insallah :)

Eveeeet onu sorun ediyorum! Teşekkür ederim morfose'un fon suyunu kullanıyordum memnundum, diğer ürününe de bakayım.
Ayrıca Amin yaa inşallah sizin için de, hepimiz için ve tüm dünya için güzel günler gelir... :KK43:

Saç rengi çok güzel olmuş,eski saç renginiz neydi ve hangi boyayla boyadınız 😅

Teşekkür ederim🙈🙈 Koyu kumral saç üzerine bir kaç paket ışıltı vardı. Ben üstüne küllü açık kumral boyadım 2 kere :)

X