Saç Rengi ve Saç Boyama saç rengini açmak için lush katı şampuan :))

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
ben düzenli kullanarak saç rengimi 2 3 ton açtım.. hazır sipariş etmişken bi sürü aldım isteyene gönderebilirim.

yüzde yüz doğal. yurtdışından geliyor ve kokusu acayip kalıcı..

tavsiye ederim..

Lush - The Blonde

içindekileri yazmışlar sitede,bir sürü şey var,bilmiyorum ne olduklarını ama,hepsi doğal mıymış?sonuçta değiştiriyor saç rengini.. :)

canım lush ürünleri zaten doğal :) heralde bu da doğaldır yani.

benim saçlarım koyu kestaneydi, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum açık kestane şimdi :)) bi kalıp şampuan 2 ay falan gidiyo üstelik :)

sitede kullanıcı yorumlarıda var bi bak istersen.

ben düzenli kullanarak saç rengimi 2 3 ton açtım.. hazır sipariş etmişken bi sürü aldım isteyene gönderebilirim.

yüzde yüz doğal. yurtdışından geliyor ve kokusu acayip kalıcı..

tavsiye ederim..

canım fiyatı uygunmuş eger satmak istersen ben alabiliirim.ben konyadayım sen nerdesin

canım sitesinde de bakarsın, kilosu 146 milyon. bendeki 106 gram fln.. etiketinde 15.47 tl yazıyo. ben sana 15e fln gönderebilirim istersen.

dediğim gibi bi sürü aldım. bi tanesi 2 ay gidiyo ve bunların içinde koruyucu madde fln olmadığı için bozulur diye korkuyorum.

ben daha önce kkdan bi sürü arkadaşla alışveriş yaptım. handealan'a karınca yağı gönderdim cuma günü ptesi günü alıcak. opalla parfüm alışverişimiz olmuştu :) kargoyla her yere yollayabiliyorum yani :))

Son düzenleme:
canım ben almak istiyorum ama saçım röfleli uçlarında bazı yerlerinde kızıllık var.benim saçımı nasıl açacak ki

sophronie, geçen gün ben seni lushun temsilcisi sandım nemlendiricilerini soracaktım. Kaç gündür dikkatimi çekiyor okuduğum her konuda lushu övüyorsun her konuda her mesajda. Kusura bakma ama merak ettim madem aynı fiyata ya da ucuza satacaksın niye fazla aldın yani hadi aldın millete reklamını yapıp siteyi veriyorsun. Hani yurtdışında olur, sitesinden alamazlar sen alıp kar koyup satarsın ama bu amaç ne yani.? Kendine aldın fazla oldu desem 1 tane fazla alırsın. Kusura bakma canım da dikkatimi çekti yani

Son düzenleme:
koruyucu madde yok, bozulup ziyan olmasın diye demiş ya canım
bence pazarlamak istese ona göre satar ama lush sadece 3 büyük şehirde olduğu için yardımcı olmak istiyor bence
amacım onu savunup seni haksız çıkarmak için değil sadece fikrimi söyledim çünkü ben de pazarlıyor sanmıştım en başta ne yalan söyleyeyim
ama ben de topiklerde bioder tüy azaltıcı kremi ve elseve arı sütlü şampuanı çok överim ama satmıyorum mesela, gerçekten güzeller bayanlara yardımcı olur diye söylüyorum
kaydirigubbakcemile5

koruyucu madde yok, bozulup ziyan olmasın diye demiş ya canım
bence pazarlamak istese ona göre satar ama lush sadece 3 büyük şehirde olduğu için yardımcı olmak istiyor bence
amacım onu savunup seni haksız çıkarmak için değil sadece fikrimi söyledim çünkü ben de pazarlıyor sanmıştım en başta ne yalan söyleyeyim
ama ben de topiklerde bioder tüy azaltıcı kremi ve elseve arı sütlü şampuanı çok överim ama satmıyorum mesela, gerçekten güzeller bayanlara yardımcı olur diye söylüyorum
kaydirigubbakcemile5

işte ben de 1 yandan böyle düşündüm ama bozulup ziyan olmasından korksa niye çok alsın diye düşündüm sonra. en iyi cevabnı arkadaşın kendisinden alabiliriz :)

işte ben de 1 yandan böyle düşündüm ama bozulup ziyan olmasından korksa niye çok alsın diye düşündüm sonra. en iyi cevabnı arkadaşın kendisinden alabiliriz :)

bunlar bir yana da ben ürünü gerçekten de çok merak ediyorum
doğal ve saç rengini açıyor?
bu müthiş bir şey :)

bunlar bir yana da ben ürünü gerçekten de çok merak ediyorum
doğal ve saç rengini açıyor?
bu müthiş bir şey :)

ya geçen gün 1 arkadaş konu açmıştı avon renk açıcısı diye sağolsun buradan 1 temsilci ark. gönderdi (sihirsensin) onu sürdüm 1 kerede açtı valla şampuanı bilmem de ama zaten sarıydı benim saçlarım bu daha da 1 açtı tek seferde. doğal değil ama tabii peroksit var içinde ama ben önce zeytinyağı bakımı yapıp sonra sürdüm zarar vermedi

verdiğiniz sitenin linki açılmıyor

kalıcı bir saç rengi değişikliğinden bahsediyorsunuz galiba

ürünün kendi sayfa linkini tekrar ekleyebilir misiniz ..

ya geçen gün 1 arkadaş konu açmıştı avon renk açıcısı diye sağolsun buradan 1 temsilci ark. gönderdi (sihirsensin) onu sürdüm 1 kerede açtı valla şampuanı bilmem de ama zaten sarıydı benim saçlarım bu daha da 1 açtı tek seferde. doğal değil ama tabii peroksit var içinde ama ben önce zeytinyağı bakımı yapıp sonra sürdüm zarar vermedi

siyahı da açar mı ki CADIARZU
karbonatlı şampuan kullanıyorum.. 2. kez yıkadım, bakalım ..açılsa keşke...:Saruboceq:

siyahı da açar mı ki CADIARZU
karbonatlı şampuan kullanıyorum.. 2. kez yıkadım, bakalım ..açılsa keşke...:Saruboceq:

siyah saçı açtı arkadaşım 1 haftada açıldı 5 kez sürdü yani doğal olması için mutlaka tarağın ince kısmıyla parça parça sür ve fönle kurut. Kaşlarını da 1 ton açtı gerçek sarışın gibi oldu çok doğaldı

avon renk açıcının fiyatı ne? bir de ne kadar büyüklükte bir kutusu var? benim saçlarım doğal, boyasız saça da sürebiliriz değil mi? ama zarar vermesinden korkuyorum, gerçi lush'ın da ne kadar doğal olduğunu bilmiyorum, çünkü doğal şeylerin saç rengini açabileceğine inanamıyorum nedense,yani boya varsa onu açabilir de, benim saçım boyasız, doğal saçın rengini açabilmesi için içinde birtakım kimyasallar olması gerekiyor gibi geliyor bana(lush için söylüyorum yani-bence sitesinde gerekli açıklamalar yapılmalı, saç rengini nasıl açtığı bilimsel yolla anlatılmalı en azından)

verdiğiniz sitenin linki açılmıyor

kalıcı bir saç rengi değişikliğinden bahsediyorsunuz galiba

ürünün kendi sayfa linkini tekrar ekleyebilir misiniz ..

link ekleyeceğim canım ama sürekli meşgul diyor
yani verilen linkte değil sitede hata var
daha sonra tekrar bakarsan düzelmiş olur belki link
ama ben yine de eklerim daha sonra senin için
415TEGSYBDL._SL500_AA280_.jpg

işte lush the blonde böyle bir katı şampuan
bunun fiyatı 18,90 tl sanırım

avon renk açıcının fiyatı ne? bir de ne kadar büyüklükte bir kutusu var? benim saçlarım doğal, boyasız saça da sürebiliriz değil mi? ama zarar vermesinden korkuyorum, gerçi lush'ın da ne kadar doğal olduğunu bilmiyorum, çünkü doğal şeylerin saç rengini açabileceğine inanamıyorum nedense,yani boya varsa onu açabilir de, benim saçım boyasız, doğal saçın rengini açabilmesi için içinde birtakım kimyasallar olması gerekiyor gibi geliyor bana(lush için söylüyorum yani-bence sitesinde gerekli açıklamalar yapılmalı, saç rengini nasıl açtığı bilimsel yolla anlatılmalı en azından)

benim saçım da boyasız ben uyguladım, boyalı saçta yanıltır zaten doğal saçta daha rahat açar. Lushta hiçbir kimyasal olmadan açabilmesi için güneş, ısı vs. gibi 1 etki olması gerekir. Avonun 100 ya da 165 ml gibi 1 tüpü var. yani saçında 20 tutama sürsen tarağın dişleri arasına koyduğunu sürüyorsun her tutama, tarağı da diş fırçası kadar az gidiyor yani sen 10 kez uygularsın rahat ki 5 keresi açıyor zaten. sonrasında diplerin için kullanırsın ve benim dikkatimi çekti bu üründen sonra sürekli karbonatlı şampuan kullanınca dipler de koyu çıkmamaya başlıyor. yılda 1 kere avon sürsen diplere kafi. kampanyadayken 7 tl falandır normal fiyatı 10-15 falan. ben 10 tlye aldım sihirsensinde. arkadaş 7 tlye almıştı. zeytinyağı bakımı yap sonra bunu sür ıslak saça sürülüyor zaten fönle de kurut sonra yıkamıyorsun saçında kalıyor. açılıyor yavaş yavaş. fırçayla sürdüğün için de doğal gölge gibi açılyıor.

Son düzenleme:
benim saçım da boyasız ben uyguladım, boyalı saçta yanıltır zaten doğal saçta daha rahat açar. Lushta hiçbir kimyasal olmadan açabilmesi için güneş, ısı vs. gibi 1 etki olması gerekir. Avonun 100 ya da 165 ml gibi 1 tüpü var. yani saçında 20 tutama sürsen tarağın dişleri arasına koyduğunu sürüyorsun her tutama, tarağı da diş furçası kadar az gidiyor yani sen 10 kez uygularsın rahat ki 5 keresi açıyor zaten. sonrasında diplerin için kullanırsın ve benim dikkatimi çekti bu üründen sonra sürekli karbonatlı şampuan kullanınca dipler de koyu çıkmamaya başlıyor. yılda 1 kere avon sürsen diplere kafi. kampanyadayken 7 tl falandır normal fiyatı 10-15 falan. ben 10 tlye aldım sihirsensinde. arkadaş 7 tlye almıştı. zeytinyağı bakımı yap sonra bunu sür ıslak saça sürülüyor zaten fönle de kurut sonra yıkamıyorsun saçında kalıyor. açılıyor yavaş yavaş. fırçayla sürdüğün için de doğal gölge gibi açılyıor.
iyiymiş bu canım ya kafama yattı.önümde şu anda 2 seçenek var.lush ve avon.lush biraz pahalı açıkçası.o katı şampuan kaç gram bilmiyorum ama...yine de doğal olduğu için ilk önce onu deneyeceğim.eğer olumlu sonuç alamazsam avonu denerim.çok güzel anlatmışsın bu arada,teşekkür ederim yerimseniben

X