Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için doğum kontrol hapı hakkında önemli.

bende kullanıyorum kızlar saçlarım açıcılardan yanmış yoluk yoluktu :KK43: bende bi deneyeyim dedimmmm
elseve şampuanıma bikutu doğum kontrol hapı ve bi kapak çamterebentin koydum saçlarım baya toparladı
o naylon gibi olan saçlarım normale döndü ama öle 10 günde falan değil 2 ay kullanmışımdır öle abartılcak kadar uzatmadı ama yine de normale göre oldukça hızlı uzadı ben oldukça memnunum ve kullanmaya devam ediyorum

bu hapları şampuana karıştırmayıp suyla ezerek maske şeklinde uygulasak da aynı etkiyi gösterir mi acaba bazıları bu şekilde kullanmış :KK51:

Ya bana biri yardim etsin bu gercekten SAC cikariyormu lütfen cvb Versin umudumu kestim artik nerdeyse kel kalicam :KK43:

bende kullanıyorum kızlar saçlarım açıcılardan yanmış yoluk yoluktu :KK43: bende bi deneyeyim dedimmmm
elseve şampuanıma bikutu doğum kontrol hapı ve bi kapak çamterebentin koydum saçlarım baya toparladı
o naylon gibi olan saçlarım normale döndü ama öle 10 günde falan değil 2 ay kullanmışımdır öle abartılcak kadar uzatmadı ama yine de normale göre oldukça hızlı uzadı ben oldukça memnunum ve kullanmaya devam ediyorum

Yeni SAC cikardimi?

Kızlar ben kullandım öyle çokta değil 3 hafta kadar tabikide aman aman bi uzama olmadı AMA o güçsüz cansız kuru bakımsız saçlarım canlandı parladı elimi saçıma attığımda bi gürlük hisseder oldum gözle de görülür bi değişiklik var ayrıca uzadı da ,daha doğrusu benim saçım hiç denecek kadar uzar ama bunu kullandıktan sonra gerçekten uzuyor farkındayım ben şampuanıma 1 kutu doğum kontrol hapını havanda dövüp koydum içinede göz kararı yarım çay bardağı kadar çam terebentini ve 1 kutu yani 5 ampul Bemiks döktüm eczaneden bulablirsiniz . Başka sonuç alanlarda yazsınnnn :KK49:[/QUO

Hangi hapi kullanmamiz gerekiyo?

Merhaba arkadaslar :KK45:
Benim bi arkadasim internetten okumustu 4 ay kadar kullandi dogum kontrol hapının 14 adetini toz haline getirerek sampuana doktu karistirdi bigün bekletti sonra kullanmaya basladi hangi sampuan oldugu farketmiyo her banyoda sacini one egecek sekilde baska vücünda yerlere deymeyecek sekilde normal sampuan gibi yıkadi dedigim gibi dort ay kullandi simdi bes ay gecdi kullandigindan ne kurudu nede dokuldu simdi bnde kullanmaya basladim iki aydir kullaniyorum bnde dort ay sonunda ara vericem simdilik saclarim gürlesti ve uzamaya basladi cok sukur bence bi sorun olmaz sonucda icmiyoruz hapı sadece sacimizda kullaniyoruz ne gibi bi zararı olabilirki eger tamamen bilgi sahibi varsa bu konuda bana cevap verirseniz cok sevinirim

kızlar merhaba şimdi size yaklaşık 2 yıldır uyguladığım tüm yöntemleri aktarıcam. ilk önce bendeki etkilerinden bahsedeyim ıvır zıvır bir sürü yağ sürdüm yıllarca kafama uzattımı derseniz HAYIIIR. bırakın hepsini çöpe atın saça iyi gelen besleyen uzatan tek bir yağ var oda hindistan cevizi yağı benim saçlarım kazık gibiydi yanmış yıpranmış durumdaydı yaklaşık 2 aydır hindistan cevizi yağı kullanıyorum. ve sonuç mükemmel hem uzatıyo hemde inanmıycaksınız ama saç uçlarımdaki kırıklar toparlandı. gelelim 2. küre buda bemiks. bemiks en iyi saç uzatıcılardan biri ama düzenli kulanım şart. ben haftada 2 ve ya 3 gün bemiks kırıp hiç birseyle seyreltmeden bazen az zeytinyağı saçıma pamukla sürüyorum ve sonuç harika. 3. yöntemde gerçekten doğum kontrol hapı. 1 kutu sampuanıma ezip koyuyurum ve 1 kaç tanesinide saç açıcı serumuma koyuyorum hem dökülmem durdu hemde uzaması hızlandı ayrıca tepemde çıkan saçları görmemek elde değil . benden bu kadar milyonlarca yağlara para vermeyin bu 3 yöntemi düzenli yapın saçlarınız uzamazsa ve sağlıgına kavuşmazsa ben burdayım. sağlıklı saçlaraaa...

Bu yöntemi keşfetmemi sağlayan kim varsa her gün dua ediyorum. Bebek şampuanın içine 11 tane attım aralık ayından beri kullanıyorum. dökülmketen kla kafan kafamın tepesi kapandı. Daha ilk yıkamamda resmen saçımın dökülmesi durdu. Kesinlikle denemeye değer.

Bu yöntemi keşfetmemi sağlayan kim varsa her gün dua ediyorum. Bebek şampuanın içine 11 tane attım aralık ayından beri kullanıyorum. dökülmketen kla kafan kafamın tepesi kapandı. Daha ilk yıkamamda resmen saçımın dökülmesi durdu. Kesinlikle denemeye değer.

Slm cnm hangi hapı kullanıyorsun ve Tüylenme yaptimi sende? Benimde saçım çok dökülüyor yüzde 90 kaybettim diyebilirim tepem baya bi açıldı çok kötü durumdayim tam olarak yazıp bana yardım edersen sana duaci olurum tşkler. .

X