Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
ya kızlar bence cok sacma bırakın doğal haliyle uzasın sabredemiyosanız çıtçıt kullanın bi süre takmayınca daha cabuk uzar üstüne düşmeyin saçınızı sac derinizi yormayın

kızlar ben konunun başından şindiye kadarki hepsini okudun 1 kutu haptan bahsediyorlar 1 şanpuana ama onun ne kadarlık olduğunu yazmamış birde başladık yazanlar sonuçları yazsa iii olacak bende boncuk kaynak düşünüyordum bunlarda yıpratma riski daha fazla bence ondan istemeyince çıkartıp kurtuluyorsunuz

eeeeeeeee kaşımız kirpimiz bilimum tüylrde uzarsa?????naniknanik

Ben bitmiş bi şampuan kutusuna böldüm şampuanımdan içine 10 tane ezip attım.

kızlar ben denedim 2 ay kullandım bi kutu şampuana 1 kutu d kontrol hapı attım microgynon21 attım ben faydasını değil zararını gördüm kaşıntı yapıyor fena kimse derman bulucam diyip de denemesin şampuanına yazık

sayfalar önce işe yaramaz hatta işe yaramasını geç bu haplardaki östrojen kafa derisini tahriş eder demişim ama dinleyene.. yok kafama loc sürcem yok doğum kontrol hapı sürcem.. okuduğunuz herşeyi denemeye kalkarsanız saçınızın uzamasını geçtim o kafa derisini mahfedersiniz bu sefer uzun saç değil sağlıklı saç derdine düşersiniz :dilcikar:

ilginç açıkcası çok şaşırdım da zararı olmazmı senin için oda var her saç tipi aynı değil ben saçlarımı uzatmak istiyorum; kuaförüm ustam sacları uzatmak için yılan yağı kullanıyo bi iki kez kullandım şimdide gül yağı zeytin yağı ve tatlı badem yağı karıştırıp sacıma sürüp strece sarıyorum 1 saat bekletiyorum ilk başta yıkamadan önce saçınızı mat yapıyo ve yıpranmış köklü saçları döküyo yıkadıktan sonra hem canlı hemde parlak duruyo ve saç kolayca şekil alıyo şimdilik memnunum sizede tavsiye ederim zemuszemus

Bişeyi denemeden sadece olumsuzluklarını konuşmak tuhaf. Denemeden bilemeyiz ki faydasını zararını..

ama riske de atamayız olumsuz yorumlar varken :1no2:

en azından bu iddia edilen yöntem için diyorum, bir doktor doğru değil zarar verir kafa derisine diyorsa bence hiç uygulamaya değmez. rastgele söylemiyorum ama denemek isteyen dener tabii benimki bir uyarı sadece

Tabiki öyle ama tercih durumu tabi yani kimse kötü olsun istemez. yerimseniben

annem bende dogum kontrol hapını görsee acıklayamamda durumu anne şey sac şampuan ımm kem küm:1shok: :eek:klava: :mymeka:

bu konuda hiç resim yok işte bi yandan bize de mantıklı geldi hemşire bi tanıdığıma sordum olabilir dedi denemekten bişe olmaz dedi ama ben hala tereddütlüym yani

Bi denemeyle bişi olmaz bi kutuya az bişi ayırıp deneyin sonuç için.

lonely sen işe yaradı memnunum demişssin ne kadar zamanda nasıl etkisi oldu yani öncesi sonrası resmi gibi bişey yapsan mesela o zman herkes kullanablir

Hafıza kartını ayarladığımda resimleri koyucam arkadaşlar. Çektim ama koyamıyorum.

Bide bu arada sarımsağa başladım. Malum sonbahar geliyo dökülmeler baya bi artıcak doğal olarak. Bitkisel ürünlere yönelmek lazım. Ama son durulama olarak yine kullanıyorum d.k. haplı şampuanımı.

Hayırlı Bayramlar yerimseniben

Öyle 8-10 cm lik uzama olmadı yalnız :) Kısa sürede farkedilir bi uzama oldu tabi buda öyle abartılıcak gibi değil yerimseniben

X