Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
selam kizlar ben bu olayi soyle duydum kimyasal olmayan bir sampuanin icine atacakmissin haplari. kuaforum bir hemsireden duymus bir aydir uyguluyo baya saclari uzadi ve gur duruyor. hemsire dalin sampuanin icine koyun demis ve kesinlikle hic bi bolgene sampuan degmesin cok dikkatli yikayin demis:KK56:

kesinlikle böyle uygulanınca uzama oluyordur çünkü ben denedim elseve şampuanın içine attım 3 ayda 10 cm anca uzadı hiçbirşeykullanmadığım zamanda o kadar uzuyordu zaten ...

Benim arkadasımın ablası hemşire kendisi denemiş ve faydasını görmüş.. Saçları hem uzamış hemde gürleşmiş.. Hiçbir zararının olmadıgını söyluyor ama emin degilim tam olarak bende denicem :)

doğum kontrol hapını aldım hazırlıyıp deniycem nasıl olcak bakalımm gür ve uzun saçlarımız olur insaallah :KK70:

Kızlar hala uygulayan var mı bu yöntemi,işe yarar mı gerçekten?

dün akşam itibariyle başladım elidor vardı yarım şişe yani yaklasık 400 gr içine 1 kutu dkontrol hapı ezdim havanda kattım içine başladım gerçi bir kaç aydır yağ karışımı yapıyorum zaten bakalım bir değişiklik olacak mı saçlarım röfleli gögüs hizasında hapı satın alırken eczane kalfası çiçek mi saç mı dedi demekki biliniyor neyse sonuçları yazarım hadi bugün çok güzel bir gün olsun:KK3:

off ne ilginç fikirler atılmış ortaya ya... ben diyetisyenlik okuyorum sağlıkçıyım,ilaçları da iyi kötü bilirim.. 1.si doğum kontrol hapı tüylenme yapmaz,aksine tüylenme problemi olanlara ,polikistik over gibi problemlerde düzelme ve tüylenme etkisi azalsın diye hekimler doğum kontrol hapı verir ..tüylenme tedavisinde kullanılan bir ilaç nasıl tüylenme yapar ? -hem de deriye temasla- ?
ağızdan alınan bir ilacın da etki göstermesi için "sindirim enzimleriyle" belli biyokimyasal reaksiyonlar vermesi gerekir ki emilimi gerçekleşsin.zaten doğum kontrol haplarının da sindirim-emilim sonucunda etki ettikleri merkezler hipofiz bezi-yumurtalıklardır.onların kontrolüyle diğer mekanizmalar gerçekleşir. ha -doğruluğuna inanmamakla birlikte- belki hapın içinde belli maddeler vardır saç köklerine etki eden onu bilemediğim için birşey diyemicem ama doğum kontrol hapı zaten tüylenme yapar,şurama da değdi tüylendirdi gibi şeyler safsata bence kusura bakmayın..

Son düzenleme:
kızlar benimde saçlarım yandı açıcıdan ve çok kısa kestiedim malesef :KK43: uzamıyolar ve keberık olduğu için çok çirkin görünüyorum :KK43: bunu çalıştığım hastanede birinden duymuştum şimdi burda görüncede bi deneyim mi acaba dedim kullanıp memnunum diyen var mı acaba :KK37:

Evet ben kullanıyorum bu tarifi ve gerçekten saç uzatıyor,saçlarım belimde :)

Evet ben kullanıyorum bu tarifi ve gerçekten saç uzatıyor,saçlarım belimde :)

ciddi misisn canım yaa cok güzel özendim valla masallah :KK70: peki nekadar sürede o kadar uzadı? benim baya baya kısa da bi ümit artık :KK43:

Uzattığı doğru fakat belinize ulaşana kadar elinizde bi tutam saçınız kalır bu kadar söylüyorum.

Beni bilenler bilir bu topiklerde, ben de uyguladım 4. yıkamamda attım bütün kutuyu. Hayatım boyunca saç dökülmesini asla yasamadım bunu uygulamaya basladım elime 10 15 tel sac gelıyordu daha dusta ki cıktıgımda siz dusunun. Çok şükür hemen bıraktım bildigim yöntemlere devam ediyorum suan gayet memnunum sinamekili kürümle. Gerek yok hic böyle riske girmeye..

Uzattığı doğru fakat belinize ulaşana kadar elinizde bi tutam saçınız kalır bu kadar söylüyorum.

Beni bilenler bilir bu topiklerde, ben de uyguladım 4. yıkamamda attım bütün kutuyu. Hayatım boyunca saç dökülmesini asla yasamadım bunu uygulamaya basladım elime 10 15 tel sac gelıyordu daha dusta ki cıktıgımda siz dusunun. Çok şükür hemen bıraktım bildigim yöntemlere devam ediyorum suan gayet memnunum sinamekili kürümle. Gerek yok hic böyle riske girmeye..

sinamekili kür nasıl peki canım işe yarıyor mu çükü benim saçım çok kısa ve mayısa kadar acil uzatmam lazım sözüm var ama napcamı bilmiyorum söylenen herseyi, yapar oldum :KK43: sinameki ne kadar zaman da ne kadar uzattı rica etsem söyler misnin bide ekstra bişey yapıyo musunkusura bakma cok soru sordum ama :44:

dün akşam itibariyle başladım elidor vardı yarım şişe yani yaklasık 400 gr içine 1 kutu dkontrol hapı ezdim havanda kattım içine başladım gerçi bir kaç aydır yağ karışımı yapıyorum zaten bakalım bir değişiklik olacak mı saçlarım röfleli gögüs hizasında hapı satın alırken eczane kalfası çiçek mi saç mı dedi demekki biliniyor neyse sonuçları yazarım hadi bugün çok güzel bir gün olsun:KK3:

canım seni online görünce sormak istedim hemen yazdığın tarihe bakınca tam 1 aydır kullandın sanırım nasıl bi sonuç oldu ne kadar uzattı rica etsem paylaşır mısın ?

ben bişey sorabilir miyim kullanan arkadaslara bende 3.yıkamamı yaptım fakat nedensiz baş dönmeleri basladı bi anda acaba bu sekilde bi etki gören var mı acaba alakasız gibi gelio aslında ama yine de kuruntu yaptım :KK43:

En güzeli sinemaki kürü saçlarım zaten çok az başka şeyler denemeye korkuyorum hem kürümden de memnunum :KK55:

Arkadaslar yapmayın yani, inanamiyorum size.
Hic olacak is mi? :KK20:

slm kızlar ben tereddut ederek de olsa basladım bu haplı sampuana.yaklaşık 5-6 yıkama oldu sanırım dökülme sertleşme o tarz bi yan etki görmedim.uzadı mı derseniz daha cok yeni yalan soleyemem ama farkettiğim an hemen sölerim yumusacık oldu saclarım valla tavsiye ederim yani :KK70:

ciddi misisn canım yaa cok güzel özendim valla masallah :KK70: peki nekadar sürede o kadar uzadı? benim baya baya kısa da bi ümit artık :KK43:

Canım bir arkadaş dökülme oluyor demiş,ama kişiden kişiye fark gösterir bu,benim saçımda dökülme yok,aksine gürleşti ve uzun.Ben yaklaşık 1 senedir kullanıyorum,ama 2.veya 3.yıkamadan sonra bile farkediliyor uzama.
Ben şampuanın içine ayrıca bir ölçek çam terebenti,1 ölçek badem yağı ve bir ölçek te susam yağı katıyorum,her yıkamadan önce şampuanı iyice çalkalıyorum,hem bakım yapıyor hem uzatıyor,tavsiye ederim...

konu açılalı epey olmuş o zaman yapan arkadaşlar yada diğer tüm kullanan faydasını gören arkadaşlar saçlarının fotosunu ekleyebilirler mi acaba bize de örnek olması açısından ben bu hap konusunda epey bi kararsızım

arkadaslar regl duzensızlıgı ıcın doktorum Yazz 24+4 Doğum Kontrol Hapı kullanmamı onerdı. 3 ayımdayım ve saçlarımdakı uzamayı sıze tarıf edemem ayda 1 cm uzamayan saclarım son 3 aydır ayda 2cm uzuyo ve dıp boyasını yetıstıremıyorum. eger saglık sorununuz yoksa bu hapı tavsıye ederım hem cıldınız duzelıyo hem regl sancısı kalmıyo hemde sacları uzatıyo :KK66:

Herkese Merhaba
Buldugum sampuani sizinle paylasmak istedim cunku sacimi eski sagligina kavusturabilmek icin cok uzun suredir ugrasiyorum. hem maddi hem manevi anlamda gercekten yoruldum. Yillar once acici ve boylarin temas etmesiyle birlikte yipranan, azalan sacimi duzeltmek icin denemedigim yol kalmadi ve nihayet gercekten cozum ureten o sampuani buldum:Mane`n Tail... Herkes at sampuani olarak biliyor ama ilgili firmanin insanlar icin urettigi bir sampuan bu...saglik acisindan hicbir tehlike teskil etmiyor.. Aylardir yurt disina giden arkadaslarimdan rica edip getirtiyorum. ve artik turkiyede de sahibinden.com ve gittigidiyor da satiliyor...
Bayanlar saciniz uzasin, yapilansin,gurlessin ve en onemlisi kendi nem dengesini bulup saglikli bir hale gelsin istiyorsaniz mutlaka deneyin!!! Mutlaka!!!

bu arada belirtmeden gecemiycem, denedigim yollar:
her turlu sac bakim yagi
brezilya fonu
haftalik yaptirdigim sac bakim kurleri
keratinler
servet harcadigim unlu markalarin sampuanlari
hicbiri bu sampuanin yarattigi etkinin 10 da 1 ini yaratmadi..

ciddi onerimi lutfen dikkate alin ve artik bos yere paranizi harcamayin bayanlar...

X