Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
kıslar bende anne adayıyım gebeliğime bi etkisi olurmu ya acaba

DııKKAAAAAT!!!!!!!!!!!!!! kızlar sakkkıııııın denemeyin ben denedim saçlarım eskisinden daha keçe gibi oldu iğrenç bişey oldu yaaaa........ve uzayacağı ve gürleşeceği yere sanki çekti ve sürekli saçım dökülüyo...arkadaşlarım saçınımı kestirdin die soruyo...sakın denemeyin bırakın doğal uzasın.....SEVGıLER.........

Zaten bebişimiz gelmiyor, doğum kontrol hapını saçıma bile kullanmam ben senağlama

mrb arkadaşım.ilginç bir yöntem gerçekten de ilk kez duydum sonucunu bana da yazarmısın çok rica ediyorum çünkü saçlarım uzamıyor.mail adresime mail olarak msj atarsan çok şimdiden teş.

link vermek,msn adresi vermek yasaktır

Son düzenleyen: Moderatör:
DııKKAAAAAT!!!!!!!!!!!!!! kızlar sakkkıııııın denemeyin ben denedim saçlarım eskisinden daha keçe gibi oldu iğrenç bişey oldu yaaaa........ve uzayacağı ve gürleşeceği yere sanki çekti ve sürekli saçım dökülüyo...arkadaşlarım saçınımı kestirdin die soruyo...sakın denemeyin bırakın doğal uzasın.....SEVGıLER.........

sac sampuaninin icine dogum kontrol hapi koydun da saclarin uzayacagi yerde cekti mi ?

delikafadulden

:1shok: bi yaşıma daha girdim

hormon var o hapın içinde saçıma falan süremem saç uzatacağım diye sağlığımdan olmayayım

ben utanırım alamam eczahaneden düşünün 16bucuk yasında bi kız doom kntrl hapı alıo aboow

saçma geldi bana.ama deneyenler olursada.iyi sonuçlar duyarsakta neden olmasınn ? :KK70:

mrb arkadaşım.ilginç bir yöntem gerçekten de ilk kez duydum sonucunu bana da yazarmısın çok rica ediyorum çünkü saçlarım uzamıyor.mail adresime mail olarak msj atarsan çok şimdiden teş.

Kızlar lütfen dikkate alınız, link vermek, msn adresi vermek yasaktır. ...Yazanı uyarınız. Teşekkürler

kızlar selam ben bu yöntemi bu sitedeki yazılardan öğrendim sizde saç bakımları bölümüne girin veya doğum kontrol hapı ile saç uzatmak şeklinde bi aratın derim merak ettiyseniz ama sakın denemeyin çünkü ben denedim ve saçlarım kötü oldu denize düşen yılana sarılırmış derler ya saçlarım için her yöntemi deniyorum ama bu en son denediğim yol yanlıştı o yüzden siz de aynı yanılgıya düşmeyin diye uyarmak istedim merak edenleri neyse benden söylemesi hepinize sevgiler....

Ben uzun süre kullandım. Faydası oldu saçlarım çabuk uzuyo kullanın :)

kızlar bu hapı normal şampuanın içinemi koyucaz bitkisel şampuanamı çünkü normal şampuanlarda silikon varya saçlarımdan arındırdım silikonu 5 aydır kullanmıyorum şimdi yine silikonlamak istemem :umursamaz: bide sadece bir tanemi hapı ezip katıyoruz başka bişeyde katıyomuyuz yardımcı olursanız sevinirim yerimseniben

saç derinize zarar vermeyin boşuna böyle saçma sapan yöntemlerle :umursamaz:

ya iyi hoşta biri iyi biri kötü diyo napıcam şaştım saçım zaten gür oda gürleştirirse şempaze olurum bu riske girmeye değermi bilmiyorum

hakkatten bırı ne dese hemen uyguluyoruz cogumuz aramızdakı dayanısmaya hayranım bayanlar

uzmanlar bu haplardaki östrojen kafa derisini tahriş eder diyorsa kullanmanın bir mantığı yok. saçınız yavaşta olsa elbet uzar önemli olan sağlıklı olması. ayrıca dışarıdan sürülen bir şey en iyi ihtimalle saçı yalnızca yumuşatır. saçın ihtiyacı olan maddeleri anca ağız yoluyla alabilirsiniz.

Ya bende merak ettim. Bi denemediğim o kalmıştı. Her şeyi deneye deneye saçlarım ellerimde kalacak. ( şimdilik turplu suya devam). Deneyenler bir sonuç bildirsinde sonuçlara göre bunu da deneriz.

turpp suyu acaıpp dokuyu ya sacı :s:S:Ss:1no2:

bi onu sürmemiştik zaten kafamıza :)

Demi turbu yumurtası yağı unu cevizi derken sürülmeyen tek sey o vardı onuda sürmüş olduk(((:-) Ya biz kadınlar varya yeterki güzellik olsun yapmadıgımız şey kalmıyor...Kestirende biziz saçı uzatmaya çalışanda ben bile anlamazken bizi erkeklerde anlamamkta haklı sanki bizi((:-)

:roflol::roflol: Belki dogru olabilir bu dogumkontrol hapi olayi cunku kiz arkadasim dr tavsiyesi uzere bir dogumkontrol hapini kullanmaya baslamisti 3 ay sonra cene alti varya orda tuyleri cok belirgin olmaya baslamisti ( hani hulya avsari yakalamistilar ya onun gibi :roflol: ).....Ama iste kisiden kisiye degisebilir bazilarinda cikmayabilir yada cikabilir

X