saçım ıslakken yıkasam bile kokuyor?

Size uygun olani belki burdan bulabilirsiniz

Size uygun olani belki burdan bulabilirsiniz
teşekkürler

Saçlarınızı kaç günde bir yıkıyorsunuz ? Yüksek ısı ile kurutma ve şekil verme yapıyor musunuz
genelde 2 yada 3 günde bir yıkarım saçımda iyi yıkayamadığımda kepek görüyorum 3 günü geçince saç derimden beyaz gibi kalıntılar geliyor tırnak arama falan ama koku saç derimde değilmiş saçımın ortalarından uçlara doğru ve kuruyunca nerdeyse gidiyormuş ama ıslanınca çok kötü kokuyormuş kokuyu ben alamadığım için sorarak bu cevaplara ulaştım :KK43: saçımı hiç yakmadım boya açıcı vs daha önce hiç kullanmadım ama saçımın bazı kısımları yanmış gibi esniyor falan bakımsızlıktan 2 sene önce falan zorla kapandırıldım hava alamıyor doğru düzgün ama koku sorunu son birkaç aydır var sanırım çözemedim

Bu şampuandan önce de var mıydı bu koku?
emin değilim koku bana gelmediği için ben fark edemiyorum yurtta kaldığım için eve uzun tatillerde geliyorum sadece ve kardeşim yine bu haftaki tatilde söyledi öyle olduğunu ve önceki tatillerden farklı olarak bu şampuanı kullanıyordum belki daha öncede vardır ama fark edememiştir bilmiyorum

bugün denemiştim ama yine kokuyor dediler kuruyken sorun yok ama ıslanınca olay başlıyor kokmuyorken ıslatınca bile kokmaya başlıyor cidden çok garip bi durum
Keratinli şampuanınız ağır, ilaç benzeri bir kokuya mı sahip ?

Saçınız çok uzunsa, şampuandan sonra yeteri kadar arındıramıyorsanız; saç havlunuz daha önce kullanıp kuruttuğunuz, hafif nemli kalmış bir havluysa da koku sorunu yaşayabilirsiniz.

X