Saçimi kestirsem mi?

Yalniz cicek

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
159
87
20
Selam herkese biraz öylesine yazmiş gibi olucam zaten dert etmiyorum sadece kararsiz kaldim fikir almak istedim şimdi saçimi kisaltmayi düşünüyorum ne zamandir yazin başlarinda gögüs hizasinda falan kestirmişdim yine uzamiş belime yetecek nerdeyse ama ben kisa seviyorum omuzumda kestirmek istiyorum hatda ama cok güzel uzamiş güzel saçlarin var kiyma diyorlar ben de kestirsem pişman olurum gibi geliyor ama hizli uzuyor zaten ne kaybedicem ki kestireyim gitsin rahatliyim diyorum (makas alip kendim kesmek istiyorum hat da🙄)

Yaa biz kizlar da böyle şeyler oluyor ya yakişmadi mi niye pişman oldun ben valla dayanamadim kahkül kestim alişma aşamasindayim ama boyu uzun duruyor hala😀
Daha havalıydı uzunken ne bileyim aynaya her baktıgımda küfür ediyorum kuaföre az kes dedim gitti sarılarımın hepsini kesti 🤣 yok neymis nasıl tarıyormusum da yok iste süpürge gibi olmusta sanane yani 🤣

Daha havalıydı uzunken ne bileyim aynaya her baktıgımda küfür ediyorum kuaföre az kes dedim gitti sarılarımın hepsini kesti 🤣 yok neymis nasıl tarıyormusum da yok iste süpürge gibi olmusta sanane yani 🤣
Sen de kuaför kurbani mi oldun ellerine makas alinca cart diye kesiyorlar zewk aliyorlar bence😁eski boyu nasildi şimdi ki boyu nasil?

Yılda iki kez saçımı kendim keserim. Sıcak havalarda uzun saça tahammül edemiyorum. Kısa saç daha pratik geliyor bana.

X