Saç Rengi ve Saç Boyama saçını karamele boyayanlar yardımınız gerekiyor:)

tarçınlı kurabiye bak buda benim rengim alıntı yapmayın

Eklentiler

• $17870_1282561074330_1539197939_735630_4274286_n.jpg
    $17870_1282561074330_1539197939_735630_4274286_n.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 126
Kızlar bu da şimdiki saç rengim yaklaşık 1 ay önce çekildi. gelen dip'ten başka bir farkı yok. ama biraz aydınlık bir resim olduğundan saç rengim ve ten rengim olduğundan biraz açık görünüyor. bu rengin üzerine kahve köpüğü boyasam açık bir renk tutacak muhakkak

sach.jpg

Son düzenleme:
Kızlar bu da şimdiki saç rengim yaklaşık 1 ay önce çekildi. gelen dip'ten başka bir farkı yok. ama biraz aydınlık bir resim olduğundan saç rengim ve ten rengim olduğundan biraz açık görünüyor. bu rengin üzerine kahve köpüğü boyasam açık bir renk tutacak muhakkak

sach.jpg

Canım sen çok açık olmasını istemiyorsan fındık kabuğu da yapabilirsin.O daha koyu çünkü.

kahve köpüğüyle dore sarı karıştır güzel oluyo geçen arkadaşın saçını boyadım güzel bir renk oldu

kahve köpüğüyle dore sarı karıştır güzel oluyo geçen arkadaşın saçını boyadım güzel bir renk oldu
canım kahve köpüğü boyasam zaten açık olur, birde dore sarı kaıştırıncakafamçokkarıştı istediğim renk ilk sayfalarda var canım o renkleri o şekilde tutturamam
sarı halide çok güzelmiş ama insan değişiklik arıyo belli zaman sonundaa

teşekkür ederim canım.sarıyı yakıştırıyodum kendime kaş rengimde koyu değil çünkü.Ama dediğin gibi hem değişiklik, hemde sarı saç inanılmaz yıpratıyor içindeki açıcı sebebiyle.başa çıkamıyorum artık. birde diplere doğru turunculuk bırakmaya başladı:1ninca:

Açık kahve yada karamel tonlarının yakışacağını düşünüyorum ama bakalım. İnş. sonuç hüsran olmazeyvahedigeldismile

BANNU arkadaşım saç uçlarım balyaj onuda kendım yaptım.ama sadece 3 cm falan balyaj diplerden o 3cm e kadar olan yer kahve köpüğü böyle cokta şık duruyor.

kızlarrrrrr bugün eminönündeydim ve boyalarımı aldım :kedi:
vital karamel+ vital kahve köpüğü aldım...
sonucu çok merak ediyorumm yarın akşam boyuycamohaoldumsmile
saç rengim şu anda aaçık sarı boya olduğu için ilk önce kahve köpüğü ile oksidan suyunu karıştırmadan su ile zemin yapcam ve sonra karamel ile kahve köpüğü karıştırıp boyuycam. turuncu tonları tutmaz değil mi kızlar bilmiyorumkismile

canım ben kahve köpüğü ile sarıyı karıştırmama rağmen koyu bir renk olmuştu... ama senin zemin açık. istediğin gibi olabilir.

canım ben kahve köpüğü ile sarıyı karıştırmama rağmen koyu bir renk olmuştu... ama senin zemin açık. istediğin gibi olabilir.

saol kuzum. kahve köpüğü o kadar koyu bir renk mi canım? sanki sadece kahve köpüğüne boyasam yine açık bi renk çıkcak gibi düşünüyorum. ve karamel ile karıştırınca da nasıl bi renk çıkar kestiremiyorumCADIARZU
bu akşama doğru boyucammm :2:

ben de kutudaki renge aldanmıştım :) çok koyu oldu bende. ama tabi benim saçlar resimde gördüğün gibiydi koyu olması normal sanırım. seninki sarı olduğu için biraz daha rahat olabilirsin =) inş. istediğin gibi olur canım, bekliyoruz merakla zemuszemus

X