Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok kabarıyor tülermiş tiftik tiftik duruyor lütfen yardım edin kızlar :(

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sanirimhayattayim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
67
23
25
Saclarimi en son 6 yil once boyaniatim o da kendi rengime yakin bi renkti bu zaman kadar hic saclarimi yipratcak bi sey yapmadim ama o kadar bakima ragmen sacim kece gibi duruyor.Asiri elektrikleniyor.Dustan cikinca isi vurmiyim kendi kendine kurusun diyorum ona ragmen tülermis gibi oluyo.Haftada 1 yumurta sarisi zeytinyagi ve sirke karistirip maske yapiyorum ustune sac bakim yagi ve gliss in sac spreyini sikiyorum oyle tariyorum hicbir ise yaramiyor 5 dakika sonra yine elektrik carpmisa donuyorum lutfen yardim edin napicam ne yapsam olmuyo

Loreal paris mucizevi saç bakım kremi var altın sarısı tüp gibi şişesi 150 ml durulanmayan krem banyodan sonra nemli saça sürüceksin öyle kurutma işlemi yapıcaksın Bayılıyorum o kreme ba yı lı yo rum 😀

Kıvırcık saçlı biri olarak seni çok iyi anlıyorum. Syoss şampuan+ saç kremi deneyebilirsin. Ben kıvırcık saclar için olanı kullanıyorum. Buklelerimin tiftik oranı tamamen gitmese de daha az.

Saclarimi en son 6 yil once boyaniatim o da kendi rengime yakin bi renkti bu zaman kadar hic saclarimi yipratcak bi sey yapmadim ama o kadar bakima ragmen sacim kece gibi duruyor.Asiri elektrikleniyor.Dustan cikinca isi vurmiyim kendi kendine kurusun diyorum ona ragmen tülermis gibi oluyo.Haftada 1 yumurta sarisi zeytinyagi ve sirke karistirip maske yapiyorum ustune sac bakim yagi ve gliss in sac spreyini sikiyorum oyle tariyorum hicbir ise yaramiyor 5 dakika sonra yine elektrik carpmisa donuyorum lutfen yardim edin napicam ne yapsam olmuyo
Saç kremi kullanın bide nerelisiniz acaba?

Kuaförde keratin bakimi

Ayda 1:)
onu yaptırdım daha beter oldu yanık gibi oldu. keratin bakım da ilk önce saça bir şey sürüp düzleştirici ile bastıra bastıra 1 saatte düzleştirdi kuaför. e o kadar ısıya tabi yanar. sonra saçım dümdüz oldu. 1 ay sonra tiftik tiftik olduğunu fark ettim. meğer iyi bir şey değilmiş

onu yaptırdım daha beter oldu yanık gibi oldu. keratin bakım da ilk önce saça bir şey sürüp düzleştirici ile bastıra bastıra 1 saatte düzleştirdi kuaför. e o kadar ısıya tabi yanar. sonra saçım dümdüz oldu. 1 ay sonra tiftik tiftik olduğunu fark ettim. meğer iyi bir şey değilmiş

Brezilya fonu olmasın o

Brwzilya fonu bayaa kimyasal bi ay sonra ayni öyle saçın içine eder

Keratin bakımı öyle değil ama

Brezilya fonu olmasın o

Brwzilya fonu bayaa kimyasal bi ay sonra ayni öyle saçın içine eder

Keratin bakımı öyle değil ama
valla keratin bakımı diye biliyorum :/ hatta daha sonra kullanmam için bi şampuan bi krem verdi bana. 500tl de verdim. kazıklandım mı ://

X