Saç Bakım Ürünleri Saçlarım için durulanmayan ürün önerisi verebilirmisiniz?

hilary25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
278
7
saclarım sac sekıllendrıcı makınelerle,boyayla vs nedenlerle yıprandı.:KK43:( zırt pırt kestırıodum ama bsey yapmasam bıle kırılıodu o yuzden bıdaha asla kestrmıcm.cunku su yasıma kdr sclarımı omuz hızasından uzun gormedım daha.:KK25: suan uzuyolar ama saclarım ınanılmaz sertt ve elektrklenıoo kabarıo.:KK59: ama dokunsanız var yaa korkarsınız o derecee sertt yaa :KK14:
badem yaği,zeytnyağı maskelerı deıl de(yapıorm cunku),şöyle pıyasada satılan durulanmayan sac kremlerı,yada sac bakım yağları,sac serumlarıı vs.. vaarsa önerin noluuurr :KK25: yumusaması lazım bu sacların,kabarmaması lazımmm....
mubarek ramazan ayına hürmetenn sewabınaa yardım eediiiinn yüütweeeennn :KK59:

avon-advance technıques/ damage repair ( kırık saç uçlarını onarıcı)
bide bunun yeni bi seriisi çıktı ancak onu kullanmadım avonun bütün saç onarıcı serumları iyi kullandığım kadarıyla ancak saçını şekillendirmeyi ve boyamayı bırakmakla baslamalısın.

tesekrlerr cnm. avonun serumunu denedım baslığı yesıl,cam sısede olanı dıosun sanırım ama bı faydasını gormemdm onun :KK59: sekıllendrmıormm artık ama boyadan vazgecemıormm :KK61:

tesekrlerr cnm. avonun serumunu denedım baslığı yesıl,cam sısede olanı dıosun sanırım ama bı faydasını gormemdm onun :KK59: sekıllendrmıormm artık ama boyadan vazgecemıormm :KK61:

Canım bnm saçlarımda snn gbı olmaya baslamıstı bn elseve yıpranmaya karsı 5 etkılı olanı kullandım hanı kapakları kırmızı kendısı beyaz olan sadece sampuanı maskesı ve serumunu kullandım cok ıyı geldı bana yatıstı saclarım yumusacık oldu harıka bı urundu 2 aya yakın kullandım kbaya duzeldı sacım tabı daha sonra sureklı boya boyaa asırı yıprandı sımdı daha yogun maskeler uygulıcam oyle kendıne gelmesını saglıcam saclarımın.

kabarmaması ve yumuşak olması için bal kat şampuana. ben pek tavsiye etmiyorum öyle durulanmayan ürünleri. saçının uçları badem yağı zeytinyağı yumurta sarısı karıştır sadece uçlarına sür 3 saat falan bekle. 3günde1 yap.. kırıkları onarılıyo zaten. düzleştirme vs. yapma jöle vs. kullanma ben dediklerimi yapıyorum herkes saçlarıma bayılıyor parlaklığna vs. ve kırık en fazla 5-6 tane. Şükürler Allah'ıma.. silikonsuz şampuan falan kullan. zaten bal katınca yumuşakta oluyor saçç
saçlarınıda parmağna dola güneşin altında. kırıkları kaş makasıyla kes. kırıklardan kurtulmuş olursun hemm.
saç kremide illa kullanacaksan saç uçlarına kırık yıpranmış -kuru saç için olan saç kremlerini banyodan 15 dk önce sür
..

X