Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarım turuncu oldu

İlk olarak ana rengini öğrenirsem tam anlamıyla yardımcı olabilirim canım 🤗

Canım benim saçlarım kumral normalde koyu duruyor ama ışıkta açık görünüyor hatta küllü kumral gibi bi tonu vardı ama öz rengi geri gelmedi 12 senedir:KK43: 12 sene sonra ilk defa boyatayım dedim koyu bakır oldu ama ışıkta bakınca turunculuk daha açık belli
Ben ilk kızıla boyatmıştım malesef defalarca kızıldı sonra turuncumsu garip bişey olmuştu o renkten kurtulayım derken bi kere koyu kumral boya almıştım simsiyah oldu sonra kuaföre gittim kızıllıktan kurtulmak için açıcıyla siyah rengi akıttılar sadece ve alttaki turunculuk kaldı içine ettiler o günden sonra işte daha kuaföre gitmedim 12 sene
Ben şimdi kumralın hangi tonunu alsamda bu bakırlık gitse? Açıcı almadan direkt boya alsam olmazmı☹ amacım saçlarımın rengini açmak değil zaten sadece kumrala dönmek koyu da olsa farketmez ama eskiden koyu kumralla boyayıp saçlarım simsiyah olduğu için koyu kumral almaya korkuyorum şimdi
Anlicağın kendim ettim kendim buldum☹

Canım benim saçlarım kumral normalde koyu duruyor ama ışıkta açık görünüyor hatta küllü kumral gibi bi tonu vardı ama öz rengi geri gelmedi 12 senedir:KK43: 12 sene sonra ilk defa boyatayım dedim koyu bakır oldu ama ışıkta bakınca turunculuk daha açık belli
Ben ilk kızıla boyatmıştım malesef defalarca kızıldı sonra turuncumsu garip bişey olmuştu o renkten kurtulayım derken bi kere koyu kumral boya almıştım simsiyah oldu sonra kuaföre gittim kızıllıktan kurtulmak için açıcıyla siyah rengi akıttılar sadece ve alttaki turunculuk kaldı içine ettiler o günden sonra işte daha kuaföre gitmedim 12 sene
Ben şimdi kumralın hangi tonunu alsamda bu bakırlık gitse? Açıcı almadan direkt boya alsam olmazmı☹ amacım saçlarımın rengini açmak değil zaten sadece kumrala dönmek koyu da olsa farketmez ama eskiden koyu kumralla boyayıp saçlarım simsiyah olduğu için koyu kumral almaya korkuyorum şimdi
Anlicağın kendim ettim kendim buldum☹
Anladım canım senin yapacağın boya 4-65 büyüleyici kahve tek çözüm bu olur ve süper olur inan dua edersin palette bu arada bu markadan şaşma sonucu paylaşırsan sevinirim 🤗

Anladım canım senin yapacağın boya 4-65 büyüleyici kahve tek çözüm bu olur ve süper olur inan dua edersin palette bu arada bu markadan şaşma sonucu paylaşırsan sevinirim 🤗

Gerçekten kahve olurmu bu bakırın üstünde iyice kızıl yapmaz dimi? Dediğin gibi kumral olursa dua ederim sana canım ya hangisi yollarmısın n11'den sipariş vereyim

Gerçekten kahve olurmu bu bakırın üstünde iyice kızıl yapmaz dimi? Dediğin gibi kumral olursa dua ederim sana canım ya hangisi yollarmısın n11'den sipariş vereyim
N11 orjinal olmuyor dandik bir marketten aldığın boyalar bile patentli palette 3-0 tam istediğin gibi olur fakat talimatta yazan süreden 45 dk fazla bekletmen gerekir yanma asla yapmaz süre geçtikçe boya kuruma yapacak ve yanma yapmayacak

Bu mu canım? Saçlarımı siyaha döndürmez dimi?? Siyah ve kızıl olmasında
Yazarım tabiki sonucu♥️
Bundan 3 kutu alayım anca yeter

Screenshot_20191120-142454.png

Bu renk koyu olur ilk boyadığını da siyah gibi sonra yıkayınca biraz akar kahverengi tonuna dönüşür benim annem saçını boyuyor kendi saç rengi açık renk zaten sürekli kullandığı renk var bal rengi gibi hoş bir açık kumral oluyor saçları bende hep aynı renge boyuyorsun diye bunu aldırdım banyodan bir çıktı saçlar simsiyah dedim şimdi bana kızacak tabi zamanla aktı çok hoş bir kahverengiye dönüştü ama sarı tonda bir saçı bu renk yaptıysa o tonda saçı ne renk yapar bilmiyorum bence küllü sarı tonlar yap hatta garanti olsun turunculuk olmasın diye mavi boya kat içine istediğinden çok açık bir renk elde etmiş olursan üzerine bir ton koyu kumral boyayabilirsin

Küllü kumral istiyorum diplerim kahverengi uçları kızıl oda eskiden kızıldım 1 senedir koyu kumral a boyuyorum kızıl aksın diye hiç açıcı kullanmadım
Şimdi anladığım kadar açık küllü kumral istiyorsanız palette 00-0 açıcı alarak (kesinlikle orial gibi yakmaz boya şeklindedir) 15 dk bekletin ve yıkayın palette 8.01 açık küllü kumral a boyayın talimata göre bekleme süresini uygulayın

Bu renk koyu olur ilk boyadığını da siyah gibi sonra yıkayınca biraz akar kahverengi tonuna dönüşür benim annem saçını boyuyor kendi saç rengi açık renk zaten sürekli kullandığı renk var bal rengi gibi hoş bir açık kumral oluyor saçları bende hep aynı renge boyuyorsun diye bunu aldırdım banyodan bir çıktı saçlar simsiyah dedim şimdi bana kızacak tabi zamanla aktı çok hoş bir kahverengiye dönüştü ama sarı tonda bir saçı bu renk yaptıysa o tonda saçı ne renk yapar bilmiyorum bence küllü sarı tonlar yap hatta garanti olsun turunculuk olmasın diye mavi boya kat içine istediğinden çok açık bir renk elde etmiş olursan üzerine bir ton koyu kumral boyayabilirsin
Hangi boyanın içine mavi katarsan kat ve saçında açık renk ve turunculuk varsa turuncuyu mor yapar sarıyı pembe

Hangi boyanın içine mavi katarsan kat ve saçında açık renk ve turunculuk varsa turuncuyu mor yapar sarıyı pembe
Hayır kimi mavi boya der kimi mor boya der igora 022 turunculuk azaltıcı bunun kullanımı biraz zor evde kullanılan başka tonu var 9.5-1

Şimdi anladığım kadar açık küllü kumral istiyorsanız palette 00-0 açıcı alarak (kesinlikle orial gibi yakmaz boya şeklindedir) 15 dk bekletin ve yıkayın palette 8.01 açık küllü kumral a boyayın talimata göre bekleme süresini uygulayın
Çok açık olmayacak şekilde istiyorum Bi de araya hamilelik girdi 2 ay aksın dinlendirdim 3.ay boyacagımda da hamile oldugumu ögrendim yani 6 aydır falan boyasız geziyorum diplerimdeki beyazlık çıktı 3 renk oldum anlayacağınız 😀 oksidanı kutunun içindeki yeter mi yoksa fazladan alıp koymak mı gerekir

Hayır kimi mavi boya der kimi mor boya der igora 022 turunculuk azaltıcı bunun kullanımı biraz zor evde kullanılan başka tonu var 9.5-1
Benim demek istediğim boyanın rengi mor ve mavi olması değil boyayacak kişinin saç rengi çok önemli her saçta aynı sonuç elde edilmiyor

Çok koyu olmasın istiyorsan 4-65 al canım

Bu kutudaki renk çok güzel ne koyu ne açık
Ama bakırın üstünde nasıl durur bilemiyorum
4-65'i beğendim ama kahve yazanlar sanki kızıllık verir gibi geldi bana
mecbur alıcam başka çarem yok inşallah güzel durur☹️ sağol kuzum♥️

mecbur alıcam başka çarem yok inşallah güzel durur☹ sağol kuzum♥
Sende sağol ama bakırın üzerine koyu kahve yaptığın zaman yıkadıkça açılma yapacak ve 4-65 büyüleyici kahve tonunu alacak ve alana kadar 4-65 kalacak ❤️❤️ biz biraz tereddüt ediyoruz aslında ama karar ver uygula sonucu gör sonuç ne olursa olsun pozitif ol çünkü 1 hafta sonra tekrar boyama şansın var ve palette den şaşma asla yakma yapmıyor

mecbur alıcam başka çarem yok inşallah güzel durur☹ sağol kuzum♥
4.65 çok güzel Bi renk hem daha genc gösteriyor tabi benm eski boya kızıl olunca 2 hafta sonra pörtlüyordu kızıllar kuaföre sorduğumda içinde kızıl yok en iyi kızılı kapatan akıtan bu renkmiş

4.65 çok güzel Bi renk hem daha genc gösteriyor tabi benm eski boya kızıl olunca 2 hafta sonra pörtlüyordu kızıllar kuaföre sorduğumda içinde kızıl yok en iyi kızılı kapatan akıtan bu renkmiş
Kesinlikle doğru söylemiş 4-65 aslında kızıl karşıtı Bi renk ve çocu cırtlak rengi kapatıyor beğendiysen bu rengi uygulamanı tavsiye ederim saçında biraz fazla beklet 30 dakika kadar yıkadıkça tam rengini alacak. İnşallah memnun kalırsın canım 😘 ❤️🤗

Kesinlikle doğru söylemiş 4-65 aslında kızıl karşıtı Bi renk ve çocu cırtlak rengi kapatıyor beğendiysen bu rengi uygulamanı tavsiye ederim saçında biraz fazla beklet 30 dakika kadar yıkadıkça tam rengini alacak. İnşallah memnun kalırsın canım 😘🤗
Kuaförüm sagolsun paragöz Bi insan degildi sacımın Bi tutamına açıcı yaptı lastik gibi olmustu 4.65 ile yavas yavas acarak gidelim demişti yoksa sacını kısa kestirmek zorunda kalırsın demişti

X