Saçlarım uzamıyor 😓

gugugu999

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
124
59
Kızlar saçlarımı kestirdim 3 ay oldu ama hala aynı resmen uzamıyor önceden çok hızlı uzardı napıcam nasıl uzar ne kullanmalıyım var mı öneriniz 😞

kozmikbakimblog gibi sayfaları takip edip ayın durumuna göre saç kesimi yapmak saça iyi geliyor

Herhangi bir sağlık probleminiz yoksa, değerleriniz yerindeyse; Dax Supergro tavsiye ederim. Çok hızlı uzatıyor.

Saçtan zor çıkıyor diye okudum vazgeçmiştim ama deneyim yapcak bi şey yok 😣
Şampuandan evvel su değdirirseniz eğer; evet zor arınır, yağlı bir görüntü olur. İlk önce şampuanla ovalayacaksınız, sonra su değdireceksiniz.

Yağli saçlami dolaşsin 1 hafta🙄
Evet. .Amaç zaten saçların yağlanmasına izin vermek. Saçı uzatan yağdır. Bir haftada da öyle aman aman yağlanmaz

Konu sahibi hatta banyodan sonra saçınıza iyi gelen bir yağdan birkaç damla saç diplerinize masaj yapabilirsiniz ya da uçlarına sürebilirsiniz. Çok hafif sürün çok sürdüğünüzde saçın yağı çekmesi günler sürüyor hafif sürdüğünüzde sorun yaşamazsınız

Öncelikle kan değerlerinize baktırın ve eksiklik varsa takviye kullanın.Restorex şampuan öneriyorum ben de,yorumlarda da çoğu kişi etkili olduğunu söylüyor.

Evet. .Amaç zaten saçların yağlanmasına izin vermek. Saçı uzatan yağdır. Bir haftada da öyle aman aman yağlanmaz

Konu sahibi hatta banyodan sonra saçınıza iyi gelen bir yağdan birkaç damla saç diplerinize masaj yapabilirsiniz ya da uçlarına sürebilirsiniz. Çok hafif sürün çok sürdüğünüzde saçın yağı çekmesi günler sürüyor hafif sürdüğünüzde sorun yaşamazsınız
Yağlanmıyor kolay kolay keşke yağlansa dediğiniz gibi uzatan o zaten

Kızlar saçlarımı kestirdim 3 ay oldu ama hala aynı resmen uzamıyor önceden çok hızlı uzardı napıcam nasıl uzar ne kullanmalıyım var mı öneriniz 😞
Kimi elden elede değiştiğini söylüyor kesen kişiden kaynaklı bir vitamin saçı uzatiyor parlatiyor canlı yapıyor Decavit adı incele bı ve saç baakim yağı uygula zeytinyağı Hint yağı E vitamin yağı çok güzel soğuk sıkım çörek otu yağı sarı kantaron yağı ben mesela zeytinyağı içine az çörek otu yağı bir çay kaşığı e vitamini yağı ekliyorum bazen sadece zeytinyağı sarı kantaron yağı bazen sarı kantaron tek sürüyorum en fazla 2 saat bekletiyorum ama düzenli yap haftada 2 kez saç Supergo diye bir yağ var bak oda çok güzel ve çok ısı işlemi uygulama

X