Adete 2 hafta kala gebelik belirtisi olur mu acil yardım edin

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum geçen ay kimyasal gebelik yaşadım bu ay bugün adet günüm adet olmadım daha 3 gün önce kan vermiştim negatif çıktı bu kimyasal yüzden adetım geç gelecek olabilir mi yada 3 gün önce çıkan sonuç değişebilir mi sizce

Canim benim test yaptın mı belirtiler var mi?
Hala devam ediyordu batmalarım, adetime şuan 3 gün var dayanamadım normal kaset test yaptım hayali bir çizgi çıktı heyecandan kan vermeye gittim sonuç yarım saat önce geldi ve negatif :KK43:

Hala devam ediyordu batmalarım, adetime şuan 3 gün var dayanamadım normal kaset test yaptım hayali bir çizgi çıktı heyecandan kan vermeye gittim sonuç yarım saat önce geldi ve negatif :KK43:
Canim benim sana diyemedim bir üşüyüp bir ateş basması adet önce ki belirtiler hamilelikte pek öyle olmuyor.. Ama eşin zaten yeni ameliyat olmuş sende de bir sıkıntı yoksa bu sene insallah hamile kalırsın bence :)

Canim benim sana diyemedim bir üşüyüp bir ateş basması adet önce ki belirtiler hamilelikte pek öyle olmuyor.. Ama eşin zaten yeni ameliyat olmuş sende de bir sıkıntı yoksa bu sene insallah hamile kalırsın bence :)
İnşallah hayırlısı olur, benim pcosum var ve biraz hormonlarım da sıkıntı var bakalım nolacak 😇

F fesev

Bahsettiginiz belirtiler enfeksiyon belirtileri bu arada, gebe olmadiginiza uzuldum ama siz bi normal muayeneye gidin bence.

Pcos olan bir arkadaşıma dr bir hap verdi o ay hemen hamile kalmıştı darısı size de olsun inşallah
Bugün adet günümde hala adet olmadım, içimdeki ses inşallah geç döllenmedir diyorgerçi test yaptım nefatif çıktı😂 ama çok fecii göğüslerim acıyor belim ağrıyor muhtemelen 1-2 güne sökülürüm

Bugün adet günümde hala adet olmadım, içimdeki ses inşallah geç döllenmedir diyorgerçi test yaptım nefatif çıktı😂 ama çok fecii göğüslerim acıyor belim ağrıyor muhtemelen 1-2 güne sökülürüm
Adet olana dek son dakikaya kadar umutla beklerdim:) benim şöyle bir şansım var yumurtlama günümde o ay hangi yumurtam çatlarsa o tarafta hissedilir ağrı olurdu ve akıntı kivamindan da bilirdim zaten ..bir de teyit etmek için ovulasyon testleri kullanmıştım yumurtlama gününü kestirmek için onu da denemelisin ki geç döllenme filan şüphen kalmaz.. göğüslerin sönerse adet gelir göğüs sönmezse bir umut diyelim 😊

Hanımlar merhaba, bugün döngünün 24 günü. Adete tahminen 9 gün civarı var. Yumurtlama dönemi 18inde bir kere ilişki oldu. 2 3 gün sonrasından itibaren. Adetin geleceği gün gibi bir ağrı ve bir yere uzanırken veya eğilirken hamilelikteki gibi karında bir gerilme ağrısı var. Bir hamilelik gecirmistim. İlkinde böyle adet ağrısı hissetmedim. Hayatım boyunca da 30 günden önce adet görmem l. Bugundaha 24. Gün imkansız yani.. Adet ağrısı bu kadar erken olur mu veya başka bir şeyden kaynaklanıyor olabilir mi? Enfeksiyon tarzı bir şeyde de adet agrisi olur mu🤔

X