Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı açıcı olmadan nasıl boya rengini tam tutturablirim?

bety3428

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
16
3
31
Merhabalar saçlarım siyah boyalı. Birkaç kez açıcı ile saçlarımı açıp mavi ve mor balyaj denedim uçlarına hiç tutmadı. Açıcı saçımı açmadı bile. Değişik açıcı ve boya denememe rağmen sonuç değişmedi. Şuan saçımın uçlarında soluk bir kırmızı tonu var. Bugün fuşya aldım. Saçlarımın uçlarına balyaj atmak istiyorum rengi nasıl tutturabilirim var mı fikri ve tavsiyesi olan teşekkürler.

Siyah saçı tek seferde açmak zaten imkansiz ve genelde yanık saç ile sonuclanir. Siyah sactayken aralıklı açıcı kullanarak rengi kıra kıra ilerlemek gerekiyoe. Neva markasının acısı var kit şeklinde belki ondan memnun kalabilirsiniz. Veyahut 12. Gibi numaraları kullanıp renk tonunu kirabilirsiniz. Bunların hepsi turunculasmaya sebebiyet vereceğinden mor.sampuan kullanarak ve kremleyerek devam edersiniz.kisacasi tek seferde olmaz siyah saça hiçbirsey.

Siyah saçı tek seferde açmak zaten imkansiz ve genelde yanık saç ile sonuclanir. Siyah sactayken aralıklı açıcı kullanarak rengi kıra kıra ilerlemek gerekiyoe. Neva markasının acısı var kit şeklinde belki ondan memnun kalabilirsiniz. Veyahut 12. Gibi numaraları kullanıp renk tonunu kirabilirsiniz. Bunların hepsi turunculasmaya sebebiyet vereceğinden mor.sampuan kullanarak ve kremleyerek devam edersiniz.kisacasi tek seferde olmaz siyah saça hiçb

Siyah saçı tek seferde açmak zaten imkansiz ve genelde yanık saç ile sonuclanir. Siyah sactayken aralıklı açıcı kullanarak rengi kıra kıra ilerlemek gerekiyoe. Neva markasının acısı var kit şeklinde belki ondan memnun kalabilirsiniz. Veyahut 12. Gibi numaraları kullanıp renk tonunu kirabilirsiniz. Bunların hepsi turunculasmaya sebebiyet vereceğinden mor.sampuan kullanarak ve kremleyerek devam edersiniz.kisacasi tek seferde olmaz siyah saça hiçbirsey.
Şuan saçım soluk kırmızı kulak hizasından aşağısı ama her tarafında belirgin değil renk. Şuan ben fusyayi acicisiz uygulasam tutmaz mı hiç çünkü saçlarım çok yıprandı açıcı vurmak istemiyorum.

X