Saç Rengi ve Saç Boyama Saclarımı karamele boyamak ıstıyorum

melisaa35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2012
5
1
Merhaba arkadaslar 10 yıldır saclarımı platın rofle olarak kullanıyordum ve 10 aylık bır bebegım var emzırdıgım ıcın ten rengım ıyıce solgun gorunuyordu ve bende hem degısıklık olması hem de yuzume renk gelmesı ıcın bakır kızılına boyattım beyaz tenlı koyu yesıl gozlu oldugum ıcın cokda guzel oldu ama ılk yıkama sonrası sonuc husran saclarım aktı turuncu karamel oldu kuaforum ıkıncı veya ucuncu boyamadan sonra sacımın bu kadar akmayacagını soyledı ama malum yaz ayında oldugumuzdan dolayı denız ve gunes boyalı sacların hemen akmasına neden oluyor bende saclarımı karamele boyatmak ıstıyorum su an saclarım bakırlıkları kapatmak ıcın cıkolata kahvesıne boyandı bu renkten sonra karmelı elde edebılmek ıcın her seferınde cıkolata kahvesınden bır ton daha sacımı acarak karamele donebılecegımı soyle kuaforum ama cok uzun bır sure degıl mı acaba kendım evde boyayarak bu rengı elde edebılmem mumkun mu bır de avm de gezerken bır bayanın sac rengını cok begenıp hangı boyayı kullandıgını sodum ve bayan sıyah saclarının uzerıne neva colorun kahve kopugunu boyamıs ılk boyamada cok guzel bır karamel elde etmıs;kafam cok karıstı arkadaslar aranızda bu tarz tecrubeler yasayan arkadasların yardımlarını beklıyorumm....

X