Saçımı kızıla boyadım yakışmadı

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.185
103
25
Saçımın doğal rengi koyu kahveydi. Ten rengimde beyaz. Kızıla boyadım. Kaşlarımda siyah olduğu için kaşımıda boyamak zorunda kaldım. Ama çevremdekiler beğenmedi. Benimde hevesim kaçtı. Kuaför 1 hafta sonra çağırdı ikinci kez boyayacağız tam renk tutsun diye. Acaba o zaman gittiğimde siyaha mı boyamalarını istesem. Devam mı edeyim bilmiyorum ne yapayım

Gözleri alismamistir. Bir de kızılın kendi rengini bulması biraz zaman alıyor
Hiç canını sıkmamaya çalış. Kızıl özgüvenli bir renk ama başkaları beğenmedi diye saçı hemen değiştirmek istemek özgüvensiz bir davranış.
Bence saçına zaman ver.

Hiç canını sıkmamaya çalış. Kızıl özgüvenli bir renk ama başkaları beğenmedi diye saçı hemen değiştirmek istemek özgüvensiz bir davranış.
Bence saçına zaman ver.
Dip boyası kaş boyama da
Bence saçına zaman ver.
siyaha boyatsam hemen düzelir mi bi de kaşlarımı eski rengine nasıl çeviririm

Ne yapacağım peki kızıl mı kalacağım hep
Kızıl boya saçtan çıkmaz. (Siyah boya da aklında bulunsun). Anca saçın uzayınca uçlardan kestire kestire kurtulursun. Saçını yakmadan yıpratmadan üzerine uygun tonda bir boya vurarak diplerinle dikkat çekmeden uzatacaksın. Sakın ama sakın açtırma yapayım deme kel kalırsın.
Kaşlarını da elleme onlar sabit kalsın her zaman

Kızıl öyle her yiğidin harcı değildir. Bizim ülkede kızıla boyayan kadınların rahat %50 sine yakışmaz ama inatla da yaparlar. Ben 1 sene kadar kullandım, kaşları kızıla boyamak çok gereksiz saçla kaş aynı ton olmak zorunda değil. Kaşı da boyadın mı zorlama olur. Kızıldan kurtulmak da zordur. Doğal saçının üzerine kızıl yaptıysan saçı açtırıp kızılı kuaförde biraz yok etmen gerek çünkü kızıl alt tonu gitmeden başka renk tutmaz. Saçını sarıya açtırıp sonra kızıl yaptıysan (ben öyle yapmıştım) daha fazla zarar görmeden renk değişimi için hazır pandemideydik ben akmasını bekledim sonra başka renklere boyattım

X