Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarımı nasıl kumral yaparım?

pixim

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2010
1.358
17
Merhaba arkadaşlar, haftasonu koyu kestane olan boyasız saçlarımı kumral yapmak için kuaföre gittimm. Önce açılma işlemi gerçekleştirildi ve sonra boyama yapıldı. Ben tabi ortaya çıkan renkten memnun olmadım. Aşağıda ilk koyduğum rengi elde etmek isterken ikinci resimdeki renge yakın bir ton ve kızıl yansımalarla ayrıldım. Tekrar kuaföre gitmek istemiyorum. Sizce ne yapmam lazım ne renk ile boyamam lazım?
Çok sinirlerim bozuldu. İşe böyle gitmek zorunda kalmak bile canımı sıkıyor. Kızılımsı yansımaları yüzüm kaldırmadı ve çok solgun görünüyorum Makyajsız ölü gibiyim. Lütfen yardım edin:olamaz::KK61:

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 56
  • küllü-kumral-saç-rengi.jpg
    küllü-kumral-saç-rengi.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 134
Silme isleminden sonra istedigin renk tutar..sen asla kizil istemiyorum deseydin kullu tonlar boyardi ..
Sen nasil bir ton soyledin ki? Fotoyla gidip mutlaka bu tonu istiyorum demeliydin..
Muhtemelen kuafor küllü boya (kizil olmayan) kullanmamis ki kizil yansimalar olmus..
Bence ayni kuafore git icine sinmeddigini soyle bakalim ne onerecek? Kendin evde birsey ypmaya kalkma hemen baska kuafore de gitme

Bu arada ayni islem icin ben de yarin gidiyorum yani aralarda kalan kizil yansimalardan kurtulmak icin silme ve boya olacak..ama benim elimde ornek fotom var oncesinde gittim ve garanti aldim olmazsa bastan olmaz deyin sacimi ve parami harcamayin dedim
Garanti verdi zaten bildik kuafor ama ben isimo garantiye alirim ..

Silme isleminden sonra istedigin renk tutar..sen asla kizil istemiyorum deseydin kullu tonlar boyardi ..
Sen nasil bir ton soyledin ki? Fotoyla gidip mutlaka bu tonu istiyorum demeliydin..
Muhtemelen kuafor küllü boya (kizil olmayan) kullanmamis ki kizil yansimalar olmus..
Bence ayni kuafore git icine sinmeddigini soyle bakalim ne onerecek? Kendin evde birsey ypmaya kalkma hemen baska kuafore de gitme

Bu arada ayni islem icin ben de yarin gidiyorum yani aralarda kalan kizil yansimalardan kurtulmak icin silme ve boya olacak..ama benim elimde ornek fotom var oncesinde gittim ve garanti aldim olmazsa bastan olmaz deyin sacimi ve parami harcamayin dedim
Garanti verdi zaten bildik kuafor ama ben isimo garantiye alirim ..

Ekte koymuş olduğum fotoğrafı gösterdim tabiki ve yoğun küllü istedim.
Fotoğraf göstermeden saçımı boyatmak gibi bir hata yapmam ama göstersem de sonuç olmadı.
Bana yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?

Ekte koymuş olduğum fotoğrafı gösterdim tabiki ve yoğun küllü istedim.
Fotoğraf göstermeden saçımı boyatmak gibi bir hata yapmam ama göstersem de sonuç olmadı.
Bana yardımcı olabilecek birisi var mı acaba?
bana sorarsanız ilk kızıllardan kurtulmak icin 8.1 açık küllü kumral boyayınki kızıllıkları siler küllü tonlar sonra çok acık gelirse gözünüze 7.1 veya 7 kumralla boyamaya devam edin evde kolayca yaparsınız kuaföre gidip parayla rezil olmaktan iyyidir ben palette ve loreal exxelenceyi öneririm

kuafore giderseniz kumral boyanin icine cok az gri boyayla cila gecer. fotografi gosterip bu sekilde kullu olmasini istiyorum diyin. yalniz sanirim o kizin sacinda isilti da var ama yine de benzer yapilabilir saniyorum.

X