Saçlarımın yarısından fazlası gitti lütfen bakın

meloscukk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2023
73
10
29
Kızlar adet görememe sorunum vardı yıllardır ama saçlarım bu sene döküldü kadar hiç dökülmedi ben saçlarımı zor topladım çok gürdü
Ama şu an görseniz topladığın zaman kedi kuyruğu gibi kalıyor kolojen mi içmedim Yağlar mı sürmedim vitaminler mi almadım neler yaptıysan fayda etmedi saçım eski haline dönmüyor daha 28 yaşındayım Adet düzensizliği için tekrar doktora gideceğim ama bu konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilecek olan varsa lütfen buradan olur özelden olur mesaj atsın Çok üzülüyorum

Saç dökülmesi için dahiliye ve cildiyeden randevu almanız lazım. Benim dahiliye sonuçlarım iyi ama cildiyeye gidemedim. İnanılmaz bir dökülme yaşıyorum bende

Ben bugün durur yarın durur derken bi baktım saçlarım gitmiş 😏 cildiyeye gideyim ama artık umudum kalmadı

Valla benimde doğumdan beri dökülüyor, 18 ay oldu. Heeeer yerde saçım var. Sırf bu yüzden dyson aldım, koltuk, yatak süpürüp duruyorum. Hala nasıl açılmadı merak ediyorum kafam😑

Amla yağı dökülmeyi durduruyor saçları hızlı uzatıyor canım. Alırken yorumlara dikkat et sahte olmasın güvenilir bir satıcıdan al
Aktardan alacak olursan da karekodunu okut orijinal sayfaya yönlendiriyorsa al alakasız bir sayfaya yönlendiriyorsa sahtedir

Ayrıca her gün bir bardak ısırgan çayı içersen bir iki hafta içinde saçlarının güçlendiğini göreceksin
Suyuyla saçlarını durularsan saç dökülmen durur ama her gün yapman gerek bu zor gelebilir. Hatta kafan kaşınmaya başlar bu saç oluşumunun habercisidir. Kan akışın hızlanıyor çünkü
Aynı şekilde keçiboynuzu pekmezi saçları güçlendiriyor

Bunları yaparken kendine doğal bir defne sabunu edin. İstersen saçını yıkamak için sadece su kullan ama lütfen şampuan kullanmayı bırak

X