Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
merhaba ters alfabe,benim fikrim omuzlarının üstünde bir model kestirsen daha güzel olur.hem düz kullanabilirsin hem maşa ile şekillendirebilirsin.

Merhaba kethy, o kadar kısaltmayı istemiyorum çünkü saçlarımdan sıkıldığım için değil, sadece daha derli toplu görünsün diye vazgeçiyorum. Uzun saç her zaman favorim:KK16: Yine kolayca bu hale gelebilecek bir model olsun ki pişman olmayayım kestirdiğime. Taaa yıllar önce lisedeyken upuzun saçlarımı bir anda çene hizasında kestirmiştim ama sonradan içime çöken acısı hala rüyalarıma girer :)

Merhabalar, benim saçlarım da bunlar:nazar: Herkes kestirme diyor ama kestireceğim, çok kısa olmasa da omuzlarda istiyorum. Her zaman şekillendiremiyorum, o zaman da çok bakımsız gözüküyor. Kestirirsem hem bakımı kolaylaşacak hem de çalıştığım işyerinde daha kurumsal gözükeceğini düşünüyorum.

Eki Görüntüle 480090 Eki Görüntüle 480091

arkadaşım saçların ne güzel görünüyor öyle,benim sana söyleyeceğim çok kısaltmaki,sende kısaltmak istemediğini belitmişsin zaten.dikkat et kuaförün kafasına göre bir kesim yapmasın : ))

cnm saçların çok güzelmiş maşallah, ben birde en baştaki maşalı modeli sorucam onu kendin mi yaptın ben bazen tutturuyorum bazen tutturamıorum bu kalınlığı varsa bi önerin paylaşırsan çk sevinirim
:KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm saçların çok güzelmiş maşallah, ben birde en baştaki maşalı modeli sorucam onu kendin mi yaptın ben bazen tutturuyorum bazen tutturamıorum bu kalınlığı varsa bi önerin paylaşırsan çk sevinirim
:KK34:

çok teşekkür ederim canım benim :)) ben maşa kullanmıyorum düzleştiricim var onunla yapıyorum :) hem daha hızlı oluyor, 3parmak kalınlığında alıyorum saçımı dışa doğru dolayarak yapıyorum :KK66:

çok teşekkür ederim canım benim :)) ben maşa kullanmıyorum düzleştiricim var onunla yapıyorum :) hem daha hızlı oluyor, 3parmak kalınlığında alıyorum saçımı dışa doğru dolayarak yapıyorum :KK66:

onu ben de yapardım eskiden ama sanki saç yıprandıkça pek kalıcı olmuor mu ne , saçına özel olarak uyguladığın bir bakım var mı peki tatlım çünkü düzleştirici mahvediyooo:KK5: ne onunla ne de onsuz moddayım yanii:18:

ya dikkatimi çekmişti ama yorum yazmamıştım bundan önce,gerçekten saçlarının maşallahı var.çok güzel görünüyor.öyle saçlara sahip olduğun için seni tebrik ederim.çünkü çok iyi bakmışsın saçlarına :))

Son düzenleyen: Moderatör:
onu ben de yapardım eskiden ama sanki saç yıprandıkça pek kalıcı olmuor mu ne , saçına özel olarak uyguladığın bir bakım var mı peki tatlım çünkü düzleştirici mahvediyooo:KK5: ne onunla ne de onsuz moddayım yanii:18:

canım o bazen tutmuyor saçta benmde arada tutmadıgı oluyor ama bak şöyle yap düzleştirirken bile bu gece banyo yap yarın öğlen düzeleştir saçların kurusun iyice kendine gelsin o zaman harika oluyor :KK66:

özel bakım olarak loreal elseve in komple onarıcı maskesini kullanıyorum. ve yaklaşık 7-8senedir dove şampuan-saç kremini kullanıyorum asla vazgeçmedim çok bakımlı oluyor. bi de shcwarzkopf gliss sarı şişedeki saç onarıcı serumunu kullanıyorum canım:) bunların sayesinde böyle sanırım :)

ya dikkatimi çekmişti ama yorum yazmamıştım bundan önce,gerçekten saçlarının maşallahı var.çok güzel görünüyor.öyle saçlara sahip olduğun için seni tebrik ederim.çünkü çok iyi bakmışsın saçlarına :))

canım beniiimmm çok teşekkür ederiiiim :)))

Ve benim saçlarımmm :KK3:

$IMG_0g142.jpg

arkadaşım saçların ne güzel görünüyor öyle,benim sana söyleyeceğim çok kısaltmaki,sende kısaltmak istemediğini belitmişsin zaten.dikkat et kuaförün kafasına göre bir kesim yapmasın : ))

Kuaföre gittim ve kestirdim. Pek de istediğim gibi olmadı aslında ve eve gelince oturdum ağladım :KK43: Aslında ben istedim kısaltmasını ama içime sinmedi, nedenini bilmiyorum. Eskiden de hep böyle kestirirdim ama bu sefer modelini tutturamadı sanki. Neyseki çabuk uzuyor.. Fotoğrafını bu akşam yükleyeceğim.

Kuaföre gittim ve kestirdim. Pek de istediğim gibi olmadı aslında ve eve gelince oturdum ağladım :KK43: Aslında ben istedim kısaltmasını ama içime sinmedi, nedenini bilmiyorum. Eskiden de hep böyle kestirirdim ama bu sefer modelini tutturamadı sanki. Neyseki çabuk uzuyor.. Fotoğrafını bu akşam yükleyeceğim.

:KK1::KK1:yapma cnm ya,saçların o kadar güzel ki her modeli kaldırır bence.üzülme yani,sen alıştığın için saçlarına sana ilk günlerde garip gelmiş olabilir.dediğim gibi saçlarının maşallahı var,bak göreceksin fotoğrafı koyunca çok güzel tepkiler alacaksın.:KK1::KK1:

:KK1::KK1:yapma cnm ya,saçların o kadar güzel ki her modeli kaldırır bence.üzülme yani,sen alıştığın için saçlarına sana ilk günlerde garip gelmiş olabilir.dediğim gibi saçlarının maşallahı var,bak göreceksin fotoğrafı koyunca çok güzel tepkiler alacaksın.:KK1::KK1:

Sağolasın moral oldu yazdıkların :) Omuzlarımın altında aslında çok kısa değil ama yine de içime sinmedi. "Artık çok uzadı bakım lazım, modernlik lazım" telkinleriyle boş bulundum ve gittiler :KK43: Memnundum ben saçlarımdan ühühüü :KK14:

bende toto_10'a katılıyorum.saç kesimin yakışmıştır sana,ama alışman lazım heralde.neyse canım üzelme bir ay sonra bir bakmışsın uzamış bir daha nasıl kestirsem diye düşünüyorken bulursun kendini :)) haksızmıyım :))

bu arada bende 2-3 güne saçlarımı kestiriyorum :))

canım arkadaşım üzme kendini,çabuk uzadığını uzadığını söylemişsin zaten.birkaç günlük bir üzüntüdür bu :))) ki bence diğer arkadaşların dediği gibi yakışmıştır sana :))

Sağolun arkadaşlar moral verdiniz daha görmeden :) İşte böyle oldular, şükür yine de halime..

Eklentiler

• $Adsızaaa3.jpg
    $Adsızaaa3.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 84
  • $Adsızaaa2.jpg
    $Adsızaaa2.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleme:
Sağolun arkadaşlar moral verdiniz daha görmeden :) İşte böyle oldular, şükür yine de halime..

hiçte dediğin gibi kötü gözükmüyor,aksine çok yakışmış :)) ama kusura bakmazsan bişey daha dicem biraz daha kısaltsan sanki daha güzel görünebilirdi.ama saçlarının bu halide hiçte kötü değil.hayırlı olsun,güle güle uzat canım :))

hiçte dediğin gibi kötü gözükmüyor,aksine çok yakışmış :)) ama kusura bakmazsan bişey daha dicem biraz daha kısaltsan sanki daha güzel görünebilirdi.ama saçlarının bu halide hiçte kötü değil.hayırlı olsun,güle güle uzat canım :))

Çok sevindim beğendiğine:) Çok mızmızlandım sanırım şükür ki saçlarım var.. Her gören önce şok oldu nasıl kıydın diye, sonra da "biraz daha kısalabilirdi" dediler. Sanırım bu boy tam ortada kalıyor ve birşeyler yarım kalmış hissi veriyor; o yüzden daha da kısaltmam gerektiğini düşündürüyor :) Bu arasa sen de çok kısaltmadan hafifleyebilirsin..Sevgiler..

Çok sevindim beğendiğine:) Çok mızmızlandım sanırım şükür ki saçlarım var.. Her gören önce şok oldu nasıl kıydın diye, sonra da "biraz daha kısalabilirdi" dediler. Sanırım bu boy tam ortada kalıyor ve birşeyler yarım kalmış hissi veriyor; o yüzden daha da kısaltmam gerektiğini düşündürüyor :) Bu arasa sen de çok kısaltmadan hafifleyebilirsin..Sevgiler..

evet dediğin gibi tam orta olmuş sanki,ne uzun ne kısa :)) canım ben kararımı verdim ense hizasında yani omuzlarımın üstünde kestirecem :)) gerçi sen yeni kestirdin ama beğenirsen sende yapabilirsin :))))

X