Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
saclarin cok güzel Hayyal.. hangi yöntemleri uyguladin? ne kadar zamanda bu uzunluga geldiler? bilgi verirmisin biraz :KK34:

Merhaba teşekkür ederim :KK16:
1 senede bu boya geldiler... Boyum uzun oldugundan, saclarim kivircik oldugundan uzadiklarini belli olmuyordu pek...
6 ay cam terebentin kullandım sampuana katip, sonraki 3 ay da sampuanima ampul kırıp kullandım. Son 3 aydır herhangi birsey yapmıyorum. Saçlarımı da senede 1 kez ucundan kestiriyorum, fönden uzak duruyorum, sık yıkıyorum.
Bu sekilde uzadılar.

Merhaba teşekkür ederim :KK16:
1 senede bu boya geldiler... Boyum uzun oldugundan, saclarim kivircik oldugundan uzadiklarini belli olmuyordu pek...
6 ay cam terebentin kullandım sampuana katip, sonraki 3 ay da sampuanima ampul kırıp kullandım. Son 3 aydır herhangi birsey yapmıyorum. Saçlarımı da senede 1 kez ucundan kestiriyorum, fönden uzak duruyorum, sık yıkıyorum.
Bu sekilde uzadılar.

cevabin icin tesekkür ederim...galiba tek bir dogal yöntemle yada tamamen rahat birakarak saclar uzuyor... uzun sacli arkadaslarima nasil bakim yaptiklarini soruyorum ya bir yag-kürü uyguluyorlar yada hicbirsey kullanmiyorlar... bundan sonra bende sadece bir bakim kullanicam :KK34:

ilginç ama bende aynı fikirdeyim. saçları rahat bırakınca çok güzel uzuyolar.saçlarıma ne yağ kürleri ,ne sinamekiler yaptım böyle uzamadı . en sonunda boyamayı ve bütün kürleri bıraktım saçlarım farkedilir biçimde uzamaya başladı. hızlı uzasın diye biraz fazlamı yükleniyoruz ne :)

Yeni saçlarıııııııııııımmmmmmmmmmmmm :KK3:

Kuaförümü çok seviyorum saçlarıma kıyamıyordum o yüzden kestirmiyordum öyle güzel kesti ki diğer halinden daha uzun duruyor :) uçlarından biraz aldı ve kat verdi yanlarına cidden güvenebileceğim tek kuaför :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
yok kız benim boyamadan öncede müdahalesiz çok sönük duruyordu tabiki boya falanda mahvediyor ama saçın kendi yapısıda önemli tabi saçı fönsüz maşasız güzel duranları görünce imreniyorum valla aman nazarım değmesin:)

yok kız benim boyamadan öncede müdahalesiz çok sönük duruyordu tabiki boya falanda mahvediyor ama saçın kendi yapısıda önemli tabi saçı fönsüz maşasız güzel duranları görünce imreniyorum valla aman nazarım değmesin:)

ısıtlmış zeytinyağı çam terebentin falan sürüyorum bakım yaparsan bence daha canlı olur... değmez canım değse benim değer :KK70:

çam terebentin bende kepek yapıyor yav topiklerin birinde buldum maydonoz suyu zeytinyağı falan onu denicem

Bu şimdiki hali. Alttaki o iğrenç sarılar değilde üsttekiler kendi rengim. Kendi rengine boyatmayı düşünüyorum. Zaten açıktır bayağı. $1348335512969.jpg
Bu geçen seneki hali. $8989.jpg
Bu da geçen seneden. $89898.jpg
Aralık 2011. $saçsaç.jpg
Bu da yağmurdan sonra. $yağmurdansonra.jpg

fazla büyük olmuş resimlerin boyutu kusura bakmayın.

$Fotoğraf0446.jpg

$Fotoğraf0436.jpg

Eklentiler

• $1 (115).jpg
    $1 (115).jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleme:
X