Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Saçlarınız çok güzelmiş öncelikle :) uçları tam olarak hangi renk acaba bende uçlarını böyle yaptırmak istiyorum daha önce hiç boyatmadim nasıl tarif etmem gerekiyo kuaföre onu bile bilmiyorum :))

çok teşekkür ederim, uçları kendim boyadım oriel sürdüm 8 dk falan bekletip yıkadım. bu kadar çabuk açılmasının sebebi sanırım ana rengimin açık renk olması açık küllü kumral.

Yeni bir fotoğraf daha atayım :) Dip kısımlarda boya yok kendi rengim, uçları ise oriel ile açtım
$hair.jpg

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim, uçları kendim boyadım oriel sürdüm 8 dk falan bekletip yıkadım. bu kadar çabuk açılmasının sebebi sanırım ana rengimin açık renk olması açık küllü kumral.

Tam olarak istediğim bu renkti benim saçlarım da açık renk denicem bunu :KK9::KK16:

Bunlar da benim saclarim. Kafasına göre takılıyor mübarek :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1407061974051.jpg
    $1407061974051.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 487
  • $1407062021721.jpg
    $1407062021721.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 514
  • $1407062112380.jpg
    $1407062112380.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 488
Bunlar da benim saclarim. Kafasına göre takılıyor mübarek :KK70:

Masllah saclarn tam istegim gbi kendinde gozlerinde cok guzel masllah diyeyim nazarim deger :)

Masllah saclarn tam istegim gbi kendinde gozlerinde cok guzel masllah diyeyim nazarim deger :)

Cok tesekkur ediyorummmmm ♡♥♡

Bunlarda benim saçlarım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
X