Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Canım saçlarının doğal rengimi? siyahlığı çok hoş ve çok parlakta..Teşekkürler resimle riçin kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bu da benim saçlarım. Sarı çok yıprattı saçlarımı. Şimdi kızıl:)[/QUOTE]

evet cnm çok yıpratmış gercekten ama cılız seyrek saçlı deilsin maşallah !

Son düzenleme:
evet cnm çok yıpratmış gercekten ama cılız seyrek saçlı deilsin maşallah ![/QUOTE]

Dimple canım özel mesaj alanın yok. Sana birşey söylemek istiyorum:KK43:

buda benden saç rengimden nefret ediorum bana hiç yakışmıyorsenağlama çok dökülüyor saçlarım yoksa hemen boyatıcam

Aaaaaaaaaaaaaa niye öyle diyorsun bence çok hoş a.s. hem de uzun ne güzel kıskandım senağlama

kıskanmaaa inanki çok kötü durumdalar ne yapsam dökülmeyi durduramadım bugun kuaföre gidicektim hatta ama pazar günü açık bulamam diye evden çıkmadım(birazda zor geldikaydirigubbakcemile3) kestirmek zorundayım belki biaz olsun dökülme azalır senağlama eski saçlarımı çook özlüyorum yaaaaaaaaa
renk konusuna gelincee normalde esmerim yani kaşım gözüm kara bu renk hiç gitmiyor tamamen kuaför hatası çok alakasız bi renge boyadı saçlarımı sinir oluyorum
ayrıca bende hep kıvır kıvır saçlarım olsun istemişimdirsırnaşık şey

çok abes bi renk değil evet ama benim tenime ve kaşlarıma hiç gitmedi eminim başka bi tende ve açık tonda bi kaş rengine çok daha güzel gider. ben kendime siyah ve kızıl tonlarını yakıştırıyorum ama boyatamıyorum:çok üzgünüm:

kıskanmaaa inanki çok kötü durumdalar ne yapsam dökülmeyi durduramadım bugun kuaföre gidicektim hatta ama pazar günü açık bulamam diye evden çıkmadım(birazda zor geldikaydirigubbakcemile3) kestirmek zorundayım belki biaz olsun dökülme azalır senağlama eski saçlarımı çook özlüyorum yaaaaaaaaa
renk konusuna gelincee normalde esmerim yani kaşım gözüm kara bu renk hiç gitmiyor tamamen kuaför hatası çok alakasız bi renge boyadı saçlarımı sinir oluyorum
ayrıca bende hep kıvır kıvır saçlarım olsun istemişimdirsırnaşık şey

canım sakın o hataya düşme, ben düştüm sen düşme... saçları kestirince dökülmesinde bir değişiklik olmuyor malesef, saçlarının kısa kaldığıyla yetiniyorsun. bence bir doktora git gitmediysen, ben de senin gibiyim. 9 ay avuç avuç saç dökülmesi yaşadım. Sorunun ne olduğunu 9 ay sonunda öğrendim. B12 vitamini eksikliği varmış. Sen de sorunun kaynağını bul bence, sonra inşallah daha sağlıklı saçlarımız olacak :Saruboceq:

canım sakın o hataya düşme, ben düştüm sen düşme... saçları kestirince dökülmesinde bir değişiklik olmuyor malesef, saçlarının kısa kaldığıyla yetiniyorsun. bence bir doktora git gitmediysen, ben de senin gibiyim. 9 ay avuç avuç saç dökülmesi yaşadım. Sorunun ne olduğunu 9 ay sonunda öğrendim. B12 vitamini eksikliği varmış. Sen de sorunun kaynağını bul bence, sonra inşallah daha sağlıklı saçlarımız olacak :Saruboceq:

bende haziran ayından beri saç dökülmesiyle uğraşıyorum gitmediğim doktor kalmadı herşeyim normal sorun yok görünüyor ama hala dökülme devam ediyor aynı hızla. biliyorum saç kestirince dökülmenin azalmadığını ama annem ısrar ediyor işe yarayabilir diye benimde canıma tak etti artık zaten uzun süredir saçlarım uzamıyor hep aynı boyda sinir oluyorum

Burçincim benimde cok hosuma gitti rengi birçok kişi bu rengi tutturmaya uğraşıo ya..Geçmiş olsun ayrıca inş..İstediğin gibi saçlara sahip olursun !!

Arkadaşlar size kardeşiminde fotosunu koymak istiyorum benimde onun yaşındayken saçlarım böyleymiş bi kaç sene sonra arkadaş özentisi ara kesim kat derken İiçinde ... Yani gene o kdr kötü durumda deiller Allaha şükür:nazar:

Onun bu hataya düşmesine engel olucaaammm:lepi: kestirirsede postij yaptırıcam ben alıcam :nazar:

Dimple kardeşinin saçlarına bayıldımm, harika görünüyorlar uzun:asigim::nazar:

pilarcım maşallah nasıl bir boya öyle cok yakışmış canım:1hug::nazar:

X