Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
öle deme cnm her saçın kendine has havası warr
kötü saç yoktur bakımsız saç wardır (derem sözü) :lepi:
bnm saçlarımda bakımsız çalı süpürgesi gibi muhahah

Bunlar da benim sarıya boyatmayı planladığım ama bir türlü tonuna karar veremediğim saçlarım:KK43:(

Son düzenleyen: Moderatör:
defnecim beyaz tenlisin gördüğüm kadarıyla bence açık sarı çok güzel gider yüzüne

Ayyy Reklamlardakiii şuu pırıL pırıL sçlara bnsior ::)
Çok güzelll sçlarınn abLacım ::):):):)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman efendim teveccühünüz opuyorumnanaktan sizin güzelliğinizi de unutmuş değiliz :1hug:a.s.

beni beğendii,utandım:kedi:
bi de bi şey sorcam canım saçların çok bakımlı görünüyor kırıksız ve pırıl pırıl, bi şey kullanıyor musun yoksa ışıktan,fotoğraftan falan mı kaynaklı acaba:uhm:

Oy beğenmez miyimm yirim seni yirim :KK66:)

Her banyodan önce bir cezve kadar süte bal karıştırıp içine zeytinyağı damlatıyorum biraz ısıtıp saçlarıma sürüyorum.

Bi de haftada bir kere falan bir yumurta sarısına iki yemek kaşığı zeytinyağı ekleyip saçlarıma uyguluyorum.

Parlaklık için de banyodan çıkarken sudan bir tas alıp içine bikaç damla sirke ekliyorum onu saçıma döküp öyle çıkıyorum tatlım yerimseniben

Oy beğenmez miyimm yirim seni yirim :KK66:)

Her banyodan önce bir cezve kadar süte bal karıştırıp içine zeytinyağı damlatıyorum biraz ısıtıp saçlarıma sürüyorum.

Bi de haftada bir kere falan bir yumurta sarısına iki yemek kaşığı zeytinyağı ekleyip saçlarıma uyguluyorum.

Parlaklık için de banyodan çıkarken sudan bir tas alıp içine bikaç damla sirke ekliyorum onu saçıma döküp öyle çıkıyorum tatlım yerimseniben

bu balı çok okuyorum ama bi türlü denemeye fırsat olmadı ya paylaştığın için çok teşekkür ederim canım benimopuyorumnanaktan

X