Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Resmini açmaya çalıştığımda bilgisayarımı dondurdu.. diğer üyelerde aynı sorunu yaşamasın diye düzenleyip ekledim........kiiii sen resmini silmişsin[/B]
Sen silince bende sildim :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım saçların güzel ama kaşların gerçekten çok guzel duruyo kaydirigubbakcemile3 takıldım ben kaşlara

saçların çok güzel olmuş canım bence .. röflenin rengi harika .çok kaliteli görünüyor.. hani derler ya "cool" öyle işte....güle güle kullan opuyorumnanaktan

canım maşalı hali çok hoş ,birde küpelerin çok qzl :)) ya ben saçlarımı böyle yapamıyorum maşaylaa :/ sen kendin m yaptın kuafördemi yaptırdın ? kendin yaptıysan nasıl kalıcılığını sağlıyosunda bozulmuyor .. [/B]

ikinci resimdeki hali çok güzelmiş..bişey sorucam ama alakasız olacak maşanın markası ve mm kac ? merak ettimde :kedi:

philips markası canım mm bilmiyorum rastgele almıştım zemuszemus ama çok memnunum resmini koyayım belki resimden anlarsın mm'sini
phillips.jpg

prensesin.uykusuyum canım teşekkür ederim kendim yaptım benim saçlarım dalgalı önce düzleştiriyorum maşayla sonra yapıyorum.
maşamın resmini koydum bununla biraz kalın tutamlar alıp sarınca böyle oluyor.
3 gün bozulmuyo sprey yada krem hiçbişey sürmüyorum
başka maşalarla denedim ben de olmadı philips çok güzel ama bir arkadaşım alıcaktı geçen gün
artık üretilmiyormuş bu seri manisada her yeri gezdik bulamadık.
izmirden gitti aldı
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
bu maşadan nette var hala gerçekten güzel yapıyo zaten mm si standart kızlar kalıcı da gerçekten bende denemiştim 2gün gitmişti

Resmini açmaya çalıştığımda bilgisayarımı dondurdu.. diğer üyelerde aynı sorunu yaşamasın diye düzenleyip ekledim........kiiii sen resmini silmişsin
Sen silince bende sildim :kedi:

sildiğin için sağol canım benim resmimde biraz yüzümde vücudumda gözüküodu tanıan çıkmasın die silmiştim

prensesin.uykusuyum canım teşekkür ederim kendim yaptım benim saçlarım dalgalı önce düzleştiriyorum maşayla sonra yapıyorum.
maşamın resmini koydum bununla biraz kalın tutamlar alıp sarınca böyle oluyor.
3 gün bozulmuyo sprey yada krem hiçbişey sürmüyorum
başka maşalarla denedim ben de olmadı philips çok güzel ama bir arkadaşım alıcaktı geçen gün
artık üretilmiyormuş bu seri manisada her yeri gezdik bulamadık.
izmirden gitti aldı
kaydirigubbakcemile3

hadi ya bende bir maşa aldım yaptığım an bozuluyor çok kötü :) pişman oldum şimdi araştırmadan aldığıma akannehir

canım maşalı saçın gerçekten harika rengide çok güsel..
benim maşamda seninkinden ama senin saçların gibi güsel yapamıorum..
nası yaptıgını anlatırmısın canım ya....[/B]

bayanlar bende saçlarımın resmini yollayayım:) bakalım beğenecek misiniz?? opuyorumnanaktan

Dun saclarimi kestirdim upuzun saclarimi hem kestirdim hem boyattim kizila bu boyanmadan once kesimli hali sadece..
nasil olmus kizlar?

bahar gozlum kesım cok guzel baska kesım resımlerını at lutfen ben kuaforuue gostermek ısıtıyorum ben bu kesımden ısıtyodum

X