Saç Rengi ve Saç Boyama Saclarina Aşk Alevi Rengini Deneyen?

canım peki cok mu acık kırmızıya yakınmı bende denemek istiyorum ama bi arkadasım sarap kızlıyla ask alevini karıstrıp kulandı ve mutıshh duruo:) bende ne cok acık neden cok koyu ıstıyorum

kızlar bende denemek ıstıyorum ama saclarım sarı renge boyalı nasıl olcak bı fıkır verın ya......

canım aşkalevi çok güzel bir renk ama,saçın boya ise kızıllığı tam vermeyebilir,...

evet ama sarıya boyalı rengı tutar dıye dusunuyorum ama ya çok acık kızıl olursa ben ondan korkuyorum????

canım walla bende ondan korkuyorum kuofore sarap kızlıyla yapmasını solıcem sacım boyasız benm acık kestane koyu kumral yanı uclarındada bıraz acıklıklar var:sm_confused:

benım saçlarım çok acık sarı ya boyadıgımda kına gıbı durursa ay çok kotu olur ya.....

Hiç durma al derim koleston en iyi boya markası bence ben 2 yılı geçkin boyadım aşk alevi ile harika bir renk olurdu.Hem evet saçımı yıkarken aktı ama o bütün kızıllarda akar.Ayrıca başka bi renk tonuda olmadı.Kuaföre kızıl boyatma derim kuaförün boyadığı kızıl hemen akıp tütün rengini alıyor...

benım saçlarım çok acık sarı ya boyadıgımda kına gıbı durursa ay çok kotu olur ya.....

yok canım bence hiç kına gibi felan durmaz kullanabilirsin bence ben hep kendim boyarım 3-4 yıldır saçlarım kızıl ve bi aralar sadece bu aşk aleviyle boyuyodum.hatta size başımdan geçen bi olayı anlatayım.başka bir marka saç boyasının kızıl rengini aldım normal tüp boyaydı.denemekten bişey çıkmaz dedim aldım ve boyadım inanmazsınız koyu kahve oldu saçlarım.sonra şimdi bu saçla kuaföre gitsem (bir kere daha başıma geldi oradan biliyorum)yok işte oryelle açmadan tutmaz cart tı curttu diyecekler en iyisi kendim halledeyim dedim ve marketlerde satılan her hangi boyanın açık sarı rengini alıp boyadım ve inanmazsınız boya boyayı açmaz derler ama saçlarım bakır rengi gibi bir renk oldu baya açıldı yani sonra ardından normal aşk aleviyle boyadım ve gayet de iyi oldu o yüzden yani rahatlıkla boyayabilirsin normalden daha canlı açık bir kızıl olabilir ama 2. yıkamada renk oturur bence..

benimde saclarim rofleliydi ustune kizila boyadim. sari kusuyor 2 haftaya sararmaya baslar saclarin haberin olsun.

yok canım bence hiç kına gibi felan durmaz kullanabilirsin bence ben hep kendim boyarım 3-4 yıldır saçlarım kızıl ve bi aralar sadece bu aşk aleviyle boyuyodum.hatta size başımdan geçen bi olayı anlatayım.başka bir marka saç boyasının kızıl rengini aldım normal tüp boyaydı.denemekten bişey çıkmaz dedim aldım ve boyadım inanmazsınız koyu kahve oldu saçlarım.sonra şimdi bu saçla kuaföre gitsem (bir kere daha başıma geldi oradan biliyorum)yok işte oryelle açmadan tutmaz cart tı curttu diyecekler en iyisi kendim halledeyim dedim ve marketlerde satılan her hangi boyanın açık sarı rengini alıp boyadım ve inanmazsınız boya boyayı açmaz derler ama saçlarım bakır rengi gibi bir renk oldu baya açıldı yani sonra ardından normal aşk aleviyle boyadım ve gayet de iyi oldu o yüzden yani rahatlıkla boyayabilirsin normalden daha canlı açık bir kızıl olabilir ama 2. yıkamada renk oturur bence..

ama sacımın tamamı sarı degıl üstlerde uzayan saçlarım kumral.pekı yarısı acık kızıl yarısı kızıl olurmu acaba???

karasızım ya sadece ask alevımı boyasam die cok kırmızı olursa anem ewe almaz:KK43: koyu kırmızı dursun canlı dursun ıstıyorum ben

hımm o zaman tam olmayabilir cnm yani diplerden gelenler kendi saçım diyosun demi?

ya hanı bı aralar candan ercetın bı kızıla boyuyodu saçlarını koyu şarap gıbi duruyodu acaba o rengın tonunu bılen varmı aranızda arkadaslar...

evet dıplerden gelen kendı sacım.....çok kararsız kaldım bende yaaaa

o zaman olmaz canım çünkü dipler farklı tutar boyanın üstü farklı tutar eer boyalı kısım azsa kesitrebilirsin istersen tabi :) ya da bütün saçını sarıya boya dicem olmaz o da bilmiyorum valla canım :uhm:

malesef boyalı kısım baya uzun saçlarım kalcalarıma kadar zaten 3 kutu anca gıder heralde sarıya boyayı tekrar kızıl yapsam buton masraf bu senede sarı yanı offf ya hep esımın yuzunden sarıdan baska bı renk yapmamı ıstemıyo....:mymeka::eek:klava:

canım candan ercetının gercekten cok güzel bi rengi vardı ama bi ara cok kırmızı kulanmıstı o deıl tatlı bı renktı onu bende merak edıyorum boyalıysa sacların rengı orantısız olabılr varmı acaba bı cozumu baska:sm_confused:

evet canım bende onu dıyorum tatlı bı renktı hatta o renkten yaptırıp aralarına sarı attırmayı dusunuyorum. acaba saçlarımın cıkan yerlerını tekrar sarıya boyayıp aralarınamı o kızıldan attırsam oyle nasıl olur sence???

golge gibi tutam tutam sari mi,yoksa yarisi koyu yarisi sari mi? o zaman ton farki olur. golgeler isilti gibi duruyor. ama yarisi sari yarisi koyuysa ton farki olur. ama 2 yada 3. boyada o da kapanir.

X