Saç Rengi ve Saç Boyama Saclarina Aşk Alevi Rengini Deneyen?

aşk alevi ve kızıl büyü kolestonun güzel kızılları bence...ablam kullanıyor...gayet memnun ve akınca da o kadar kötü durmuyor bence çok...:içelim::içelim::teytey::teytey:

bence palette çok daha iyi kızıl serisinde.
hem geç akıyor hem de saçı yıpratmıyor.
ben şarrap kızılı ve sonbahar kızılını kullanıyorum 2 yıldır ve çok memnunum.

ben kullanıyorum uzun zamandır koleston aşk alevi peroksit 6 kendim boyuyorum çok memnunum

kızlar aşk alevine boyanmış saç resmi koyabilirmisiniz

ben yaptirmistim arkadasim hala hevesim varda esim istemedigi icin yaptiramiyorum...akiyo demis arkadaslar akacak tabi zamanla her boya akiyo bi sure sonra tekrar yaptirmak gerek...bence cok guzel ve seksi duruyo....şakkıdı

benimde kızıl ama ben kuaförde boyatım ardından bide cila atıyorlar çok hoş duruyo ama sıkılmaya başladım şimdide siyah saça taktım

bende yarın boyıcam aşk alevine.. kırmızı younlaştırıcı da aldım.. umarım iyi olur.. foto falan eklemeye calışırım

bi ara öleydi saçım ama röfleli saçımın üstüne boyamıştım renki çok güsel olmuştu

benmg5.jpg
[/QUOTE]

süpeeerrr....işte aşk alevi....!!!!

süpeeerrr....işte aşk alevi....!!!![/QUOTE]

canım o resimdeki benim sırnaşık şey valla ben onu nerdeyse geçen sene koymuştum uzun süre foruma giremediğim için de hesabım silinmiş şimdi yaz tatilinde burdayım artık.. bu arada beğenmene çok sevindim canım a.s.

süpeeerrr....işte aşk alevi....!!!!

canım o resimdeki benim sırnaşık şey valla ben onu nerdeyse geçen sene koymuştum uzun süre foruma giremediğim için de hesabım silinmiş şimdi yaz tatilinde burdayım artık.. bu arada beğenmene çok sevindim canım a.s.[/QUOTE]

a.sa.sa.s ...:nazar::nazar:süpermiş canım saçların ... maşallah nazar değmesin afet'imize

bende yapmıştım kendim. ilk yaptığında harika ama çok fazla akıyor. 2-3 haftada bir boyamak gerek bence...

walla ben boyamıstım kıpkırmızı oldu sende koyu olmus sanki:S

canım o resimdeki benim sırnaşık şey valla ben onu nerdeyse geçen sene koymuştum uzun süre foruma giremediğim için de hesabım silinmiş şimdi yaz tatilinde burdayım artık.. bu arada beğenmene çok sevindim canım a.s.

a.sa.sa.s ...:nazar::nazar:süpermiş canım saçların ... maşallah nazar değmesin afet'imize[/QUOTE]

teşekkür ederim efendim o sizin afetliğiniz sırnaşık şeysırnaşık şeya.s.

ben denedım akıyor bıraz ama super tutmuştu rengıde suandagectı baya oldu kullanalı ...ama super bır renk acmadan koyu sıyah sacıma kullandım hemde

bende denemiştm cok hoş bi renk.kızıla ilk boyadıgında cok parlak duruyo.ama asırı akıyo.havlum kıpkırmızı oluyo.beyaz giydigimde yakası kırmızı oluyo.bu tarz zorunları var ama kızıl yinede denemeye deger.birde artık kızıldan sıkıldım kahve fln yapmak istiyorum dersen ilerki zamanlarda kızılı kapatmak baya zor 2-3 kere boyamak gerekiyo anca gidiyo

bende boyadım ama hiç akmadı ve bu kesinlikle senin rengin dediler.
cok memnunum boyadığım diğer tüm renkler pek belli olmuyordu ama aşk alevi bir harika tavsiye ederim sevgiler...

canım bnce aşk alevi rengi mükemmel bnm bi ark. yaptırmıştı.ben şarap kızılı aldım boyatıcam kuaföre oda çook gzl bi renk.aşkk alevi rengi açık tenliysen uygula tenin esmerse uygulam çok kötü durur.

mrh ben 18 yaşındayımmmm saçlarımı 2 gün önce aşk alevine boyadım kendim normalde kumralımm bekledimden güzel tutu ve güzelll yakıştıııııı şimdiye kadarda kimseden hiç olumsuz bi yorum almadım :):):):):smiley-cool::nazar:

X