Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarını boyamadan, renginin açılmasını mı istiyorsun ?

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.491
f2ddaad2-0275-4cae-94ac-1d9c43c57beb.png

Saçlarında güneş ışıltıları olsun istemez misin?

Saçlarını boyamadan, renginin açılmasını istiyorsan, saç rengini açan jeller bu sorununa çözüm olabilir.

Saç rengini açan jel nedir?
Aşamalı olarak, saçlarının doğal tonunu açan kremsi formda bir saç açıcıdır. Kademeli etkisi sayesinde hangi tonu istediğine kendin karar verebilirsin. İstediğin görünümü elde edene kadar uygulamaya devam edebilirsin. Işıltıyı yakala! Saç açıcılar, röfleden, ombré görünüme kadar her türlü görünümü oluşturmak için idealdir.

Ama eğer güneş ışıltısını tüm saçında görmek istiyorsan, bunu başarması çok kolay!

Adım 1:
Kuru saçlarla işe başlayıp, bir miktar jeli avuç içlerine uygula.

Adım 2:
Ellerini ovalayıp, jeli eşit şekilde direkt olarak saçının ön ve üst kısmına sür. Parmaklarınla jeli geriye doğru, atkuyruğu oluşturur gibi uygula.

Adım 3:
Küçük bir miktarda jeli atkuyruğunun uzunluğu boyunca, özellikle de yüzünün etrafındaki kısımlara uygula. Neden mi? Çünkü, bu sana ve yüzüne ekstra bir ışıltı sağlayacak!

Adım 4:
Bu adımda istersen (ve tabii ki mevsim yazsa) güneşin altında bir süre bekleyebilir, istersen de fön makinesiyle saçlarını kurutabilirsin.

Adım 5:
Her uygulama arasında birkaç gün ara vererek, saçlarına bu işlemleri tekrarlayabilirsin.
kaynak: sacsirlari

X