Saçma olabilir gebelikte saç kesimi ??

Steva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
99
16
Kızlar ya saçım çok uzadı bu sıcakta baş edemiyorum. Kestirmek istiyorum biraz. Ama etrafımdaki insanlar batıl inançları nedeniyle bebeğin ömründen gider diye kestirmemi istemiyor. Hatta kuaförüm bile aynı sebepten kesmedi saçımı. Kestirem var mı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allahın verdiği ömrü kıl tüy işleri belirleyemez ben kesinlikle inanmıyorum yinede siz bilirsiniz. Ben olsam kestirirdim.
Ne zaman öleceği herkesin önceden bellidir ve kesinlikle değişmez. Dualarla bile değişmiyorsa saç kesmeyle değişiklik olacağını sanmam.

ben ilk defa duydum böyle bir şeyi ama çok saçma, Allah insan ne ömür biçerse odur, biranlamda Allahın işine karışmak gibi olmuş dedikleri "çocuğun ömründen gider" diye, kimin haddine bunu demek Allah bilir sonuçta ömrü

Kızlar ya saçım çok uzadı bu sıcakta baş edemiyorum. Kestirmek istiyorum biraz. Ama etrafımdaki insanlar batıl inançları nedeniyle bebeğin ömründen gider diye kestirmemi istemiyor. Hatta kuaförüm bile aynı sebepten kesmedi saçımı. Kestirem var mı ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

2014 olmuş biz hala bunu konuşuyoruz....kestir cnm kestir yok öyle bir şey...

valla bende kestirmek istiyorum zaten bu batıl inanç ben inanmıyorum buna
o zaman kaynak yaptıralım ölümsüz olsun :KK1:
ama annem istemiyor kesinlikle karşı bende kalbi kırılmasın diye bişey demiuorum
çok dökülüyor bende bundan rahatsız olduğum için kestirmek istiyorum

Bende bunun batil inanc oldugunu düşündüğüm icin
kestirdim neyseki saclarim kivircik cogu kisi anlamadi 3 aylik hamileydim o zaman 5. Ayinda gebeligim sonlandırıldı maalesef bu durumu sac kesmeye baglamadim bende ama tekrar hamile kalirsam kestirmem.

X