Saçmalamış olabilir miyim

Çöp dökmek mi? Ben birbirine geçmiş 3-5 parfüm ter ten kokusunun sindiği koltuğa oturmaktan o kokuyu solumaktan rahatsız oluyorum, kokudan arınana kadar da havalandırıyorum. Hoşlanan dilediği gibi soluyabilir tabiki
İyi dileğiniz için teşekkür ederim
Nasıl tanıdıklarınız varmış sizin de ya 3-4 günde bir yıkanıp o arada da yerlerde mi yuvarlanıyorlar?
Bir de çocuğunuz da aynı davranmaya başlamış bu yaşta.
Çocuğunuz üniversiteye gidecek ev arkadaşları olacak belki yurtdışına gidecek orda okuyacak zor ya

Tamam siz baya saçmalamışsınız ama eşiniz de fırsat bu fırsat içindekini kusuvermiş. Ya ilk saçmalamanız değil ya da eşiniz değişti ve bahaneler buluyor.

Nasıl düşünceli nasıl tatlı bir insansınııııız çok sağolun ben gergin miyim değil miyim bilmiyorumya siz biliyorsunuz helal
Kronik hastalıklarım var diyen birine Okb hakkında ne düşünüyorsun anan baban ne düşünüyor senin hakkında diyen biri cahil işgüzar değilde ben gerginim demek. İnsanların neyi ima ettiğini kelime aralarında neyi sakladığını bilebilecek zakaya sahibim bence siz de öylesiniz.
papatya-cayinin-faydalari-neye-iyi-gelir-nasil-yapilir-2.jpg

Sıkıldım, neyse, ben milletin sinmiş parfüm kokusundan kolonya kokusundan da hazetmiyorum. Çok ters bir yerden bakıyorsunuz bunu da bilerek yapıyor gibisiniz. Benim evime benim kadar temiz olmayan kimse gelmiyor, olay insanların pisliği değil. Gece yatmadan salonu mutfağı da havalandırıyorum illa birinin gelmesine gerek yok, sabah uyanıp salona mutfağa girdiğimde bütün gece solunmuş kapalı kalmış havadan odanın kendine has kokusundan hoşlanmıyorum, taze ferah arınmış ortamlar kendimi rahat hissettiriyor. Çok da sağlıklı alışkanlıklar bunlar
Çok sağlıklı alışkanlıklar değil bunlar, aksine OKB belirtisi.

Nasıl tanıdıklarınız varmış sizin de ya 3-4 günde bir yıkanıp o arada da yerlerde mi yuvarlanıyorlar?
Bir de çocuğunuz da aynı davranmaya başlamış bu yaşta.
Çocuğunuz üniversiteye gidecek ev arkadaşları olacak belki yurtdışına gidecek orda okuyacak zor ya
Sevgilisiyle öpüşüp koşarak eve gelip duş alacak 😂

Hata etmiş olabilirim ama bahane üretmiyorum . Annesi eşi ve evi varken ben gelip illa bebeğe ben bakacam diye tutturdu .gelince de durmadı her işime karıştı sen işe başlayacaksın bakıcıya bırakmam farklı şehirlerde yaşıyoruz her geldiğinde bi valiz eşya getirip bunlar burda kalsın gelince kullanırım . Bende yerim yok gelince getir dedim bozuldu gitti gidincede Eşimi hergün arayıp bebeğe şunu yapın bunu yapın diye telkinlerde bulunuyor bende bundan rahatsız oluyorum eşime yansıtınca tartışmalar çıkıyor
Helal olsun dik durmuşssunuz

Kızlar Merhaba bugün eşimin iş arkadaşlarının olduğu bir grupla kahvaltıya gittik. Herkes eşiyle gelmişti. Bebeğim var 3 aylık gelenlerden birinin eşi bebeğimi sürekli kucakladı yardımcı oldu sağolsun .daha sonra eve geldik eşim de bebeği kucaklamak için almıştı .sonra o kadının parfümü sinmiş dedi bebeğe bende rahatsız oldum kızdım . Bunun üzerine tartıştık bana kızdı nasıl böyle konuşabilirsin tartıştı .seninle farklı düşüncelerimiz var olmuyor uyuşmuyor gibisinden konuştu bende öyleyse yoluna bak dedim çocuk var diye duruyorum dedi . Belki hata ettim ama o an çok rahatsız oldum nasıl davranmam gerek bilmiyorum. Bende istemediğin yerde durma bebeğe üzülüyorsun diye yanımda durma dedim sonra evden çıktı gitti yürüyüşe genelde tartışınca uzatmamak için bi evden çıkar . Bebekten sonra her hafta sonu tartışmaya başladık ne yapayım sizce
Kavga sebebi ne pardon da

Siz sanırım hala lohusa depresyon yaşıyorsunuz

Çok ama çok saçma bir sebebe yükselmisiniz

Bebekle sadece o kadin mi ilgilendi? O zaman normal yani
Ama bebek bircok kiside durup aa x'in kokusu dediyse ic giciklatici tabi
Benim aklima ilk bebegi yikamak geldi sahsen
Kocayi kiskanmaktansa 😬
Ama abartmissiniz sanki esiniz "aa aysenin kokusu bu, bargello 520" demis gibi tepki vermissiniz 🤓

Hata etmiş olabilirim ama bahane üretmiyorum . Annesi eşi ve evi varken ben gelip illa bebeğe ben bakacam diye tutturdu .gelince de durmadı her işime karıştı sen işe başlayacaksın bakıcıya bırakmam farklı şehirlerde yaşıyoruz her geldiğinde bi valiz eşya getirip bunlar burda kalsın gelince kullanırım . Bende yerim yok gelince getir dedim bozuldu gitti gidincede Eşimi hergün arayıp bebeğe şunu yapın bunu yapın diye telkinlerde bulunuyor bende bundan rahatsız oluyorum eşime yansıtınca tartışmalar çıkıyor
Bu şekilde saçma sapan şeylerden sorun çıkaran biriyseniz haklı olduğunuz bir konuda bile destek bulamamanız çok normal, annesinin evinize çökme planlarını örtmüş oluyorsunuz. Böyle davranmaya devam ederseniz o eşiniz anasını burnunuzun dibine getirir hadi geçinin der. Çünkü artık sizi sorunlu olarak görüyor.

X