Sağarak süt nasıl artar?

Pozisyonu değiştirdiniz mi yatarak yada arkanıza full yaslanarak emzirmeyi deneyin. Yada siz yatın sırt üstü memenin üzerine koyun bebeğinizi öyle deneyin pozisyon değiştirince hoşuna gider belki
Çanta tutuşu denedim 1 defa içti sadece sevmedi. Uzanarak deniyorum hoşuna gitmiyor yalnızca beşik pozisyonunda içiyor o da zorla. uzanarak emzirmeye çalıştığımda hep sağa sola bakmaya çalışıyor kafasını kaldırıp etrafa bakıyor ya da Çok sıkıldım artık , rızkını kesmek istemiyorum yoksa mama daha rahat yani hazırla biberonla ver ama kendi mememi tutturana kadar bile neler çektim o yüzden pes etmek istemiyorum. İçmezse içmesin modundayım artık. Geçici bir süre diye 2,5-3 haftadır böyle tükendim ben de strese giriyorum artık yine istemiycek yine ağliycak diye diye. Gece uyanmaları da başladı artık kafayı yicem. 2 saatte bir mırıldanıyor ağlıyor kalkıyor, pş pşlıyorum uyumuyor sallıyorum yatıyor zarrr zorr. Yerine koyuyorum 15dk sonra yine aynı senaryo. Yenidoğduğunda bile böyle değildi. 9da yatar 3 sefer uyanır içer tekrar yatardı bitti. Bu çok değişik bir hal almaya başladı artık hiç keyif almıyorum anne olmaktan artık işkence geliyor bana. Bunu diyeceğim aklıma bile gelmezdi ama yalan değil bıktım artık Doktoru baksın kilosu azsa veya bir derdi varsa başka türlü olmuyor çok sıkıldım artık

Çanta tutuşu denedim 1 defa içti sadece sevmedi. Uzanarak deniyorum hoşuna gitmiyor yalnızca beşik pozisyonunda içiyor o da zorla. uzanarak emzirmeye çalıştığımda hep sağa sola bakmaya çalışıyor kafasını kaldırıp etrafa bakıyor ya da Çok sıkıldım artık , rızkını kesmek istemiyorum yoksa mama daha rahat yani hazırla biberonla ver ama kendi mememi tutturana kadar bile neler çektim o yüzden pes etmek istemiyorum. İçmezse içmesin modundayım artık. Geçici bir süre diye 2,5-3 haftadır böyle tükendim ben de strese giriyorum artık yine istemiycek yine ağliycak diye diye. Gece uyanmaları da başladı artık kafayı yicem. 2 saatte bir mırıldanıyor ağlıyor kalkıyor, pş pşlıyorum uyumuyor sallıyorum yatıyor zarrr zorr. Yerine koyuyorum 15dk sonra yine aynı senaryo. Yenidoğduğunda bile böyle değildi. 9da yatar 3 sefer uyanır içer tekrar yatardı bitti. Bu çok değişik bir hal almaya başladı artık hiç keyif almıyorum anne olmaktan artık işkence geliyor bana. Bunu diyeceğim aklıma bile gelmezdi ama yalan değil bıktım artık Doktoru baksın kilosu azsa veya bir derdi varsa başka türlü olmuyor çok sıkıldım artık
Biberon kullanmaya devam ettiğin sürece giderek uzaklaşacak. Emzirmek istiyorsan verme biberon. Yok ben emzirmeyecegim diyorsan sağ ver biberonla. Sana verebileceğim tek tavsiye bu olur. Biberon çok kolay evet bende iki çocuğumu biberon verdiğim yüzünden emziremedim. Ama 3. De bu duyguyu tattım. Kendi tercihin. ... Annelik kolay olduğunu kim soylediki sana. Benim 3. Bebeğim bagirarak agladigim günler oldu . 2 ay çığlık cigliga bagirdigim meme ucunun açısından her emzirmede kb annelik kolay değil emek zaman sabır ister. Bence bir doktora görün. Sen stres ildugun sürece bebekde aynı stresi yasiyir. Sakın olmalisin. Emzirme danışmanına gitti mi bilmiyorum. Gerçi oda benim dediklerimi diyecek. Biberon kullandığın sürece emzirme sağlıklı olmaz. ağzında eveler geveler. En son raddede ağlar.

Son düzenleme:
Gerçekten çok zormuş annelik. Sağlıkla büyüsünler inşallah. Elimden geldiğince iyi bakmaya çalışıyorum allah da dayanma gücü versin bizlere ki daha da iyi bakabilelim 😔

X