Sağlıklı beslenelim, kilo verelim...

Günaydın kızlar
Bugun hava serin ama ben yine sırılsıklam uyandım
Bide bişi soruxam suratınızda lekelenme v.s bi depişiklik varmu
Benım bi tek çene altımda sivilcelerim var okadar allaha şükür
Akşam yürüyüş yaptım gece bacagımı acarken sanırım çatı denilen yer bir gerildi ağrıdı sanırı. Yavaş yavas hazırlığa baslamıs
Ayrıca iç çamaşırı giyinemez oldum:) fenalık geliyo daralıyoru. Üfür üfür özgür bırakıyorum :)

Edacım talihsi bi gün geçirmişsin aslında fikrimce tabi dogru yanlış olabılır bilmiyorum ama tedavini gördün hersey yolunda farklı bir özel hastaneye devam edebilirsin

Sıra beklemek sıkıcı gerçekten ve senınkıde özel muayene ,
Sinirlerini bozma bebişlerin hemen hisseder
Bende doğurmak istiyorum gerçekten hemen :) bu sıcaklarda cok zor ,dizlerimi kıramıyorum bile

Okudugum kadarıyla sen normal düşünüyosun vallahı takdır ettım seni allah kolaylıgıjı verir inşallah

evet dün eşimde dedi hata kendilerinden olmasına rağmen ilgisizdi inşallah doğumunda arıza çıkarmaz iyice papaz oluruz... bende riske atmayıp bir hastane araştıracağım. en azından raporumu yazabilir resmi kurum. sonra doğumumu da orda yapar sahip çıkar üstelikte her muayeneye 150 tl bayılmam daha doğumda hastaneye ayrı vereceğiz kendi doktorumuza ayrı vereceğiz... valla ne zormuş doktor işleri

sıra beklemek te ayrı zor hani doktor birde devlette filan baksa diyeceksin extra birşey çıktı çağırdılar yada ordan geç geldi filan dersin bomboş kadını da 1 buçuk saat beklemek sabır işi... giderek sabrımın azaldığını hissediyorum...

yazmışmıydım dün benimkiler harp ediyordu karnımda sabah karın ağrısı ve hareketleriyle uyandım. açlıktan dedim birşeyler hazırladım ama barizde kuduruyorlar hemen vivaldinin dört mevsimini açtık dinledik kahvaltı ederkene anamm ne tatlı şeyler resmen yavaş yavaş sakinleştiler :)

benimde şu an 5 haftam var 28. haftaya girdiğimde artık her an doğurabilirim modunda olacağım çok heyecanlı yaa ayrıca yere eğilmeye bende zorlanıyorum dün el süpürgesiyle azıcık mutfağı alayım dedim eğilmek zor geldi aman dedim büyüdüler artık rahatsız etmiyim bebişleri uzattık ayaklarımızı anneminde tavsiyesi üzerine yasin suresi dinledik onu dinlerken hafif hafif tepkiler veriyorlardı yaw ne sevimli birşey içerden tık tık yapmaları :KK16:

normali çok isterim bir sürü mucizenin ard arda gelişmesi gerek pek olası değil ama umudum var :KK3:

Günaydın kızlar
Bugun hava serin ama ben yine sırılsıklam uyandım
Bide bişi soruxam suratınızda lekelenme v.s bi depişiklik varmu
Benım bi tek çene altımda sivilcelerim var okadar allaha şükür
Akşam yürüyüş yaptım gece bacagımı acarken sanırım çatı denilen yer bir gerildi ağrıdı sanırı. Yavaş yavas hazırlığa baslamıs
Ayrıca iç çamaşırı giyinemez oldum:) fenalık geliyo daralıyoru. Üfür üfür özgür bırakıyorum :)

kızzzz napıyorsun havadan mikrop filan kaparsın yapma öyle...

bende lekelenme yok eskisi gibi sivilce de basmıyor artık yüzüm rahatladı ama ilk 4 ay gibi de güzel değil cildim

biz hala klima açık uyuyoruz boynum kaskatı valla :KK5:

kızzzz napıyorsun havadan mikrop filan kaparsın yapma öyle...

bende lekelenme yok eskisi gibi sivilce de basmıyor artık yüzüm rahatladı ama ilk 4 ay gibi de güzel değil cildim

biz hala klima açık uyuyoruz boynum kaskatı valla :KK5:

Hastane işleri zOr gerçekten sabır işi doktorun asistanlarını parçalayası. Geliyo bazen ,doktorsan havalılar
Sen baska hastane arastır canım tehlikeli durumun kalmadı artık hem parana yazık hem sinir sistemine
Sen 28 diye sartlama kendini 32.haftaya kadar durabılırlet ,ciğer geliştiricı iğnelerle durabılıyor ne kadar karnında dururlarsa okadar iyi ,
Dayanamıyorum ki çıkarı veriyorum surekli duş alıyorum su kuşu oldum :)
Ne güZel bi duygu dimi hissetmek ,benım oğluş ananesini dinlerken el ayak vurdu ay dedim ne oluyor güçlüde cok maşallah,senşn kızçeler cok naziktir
Bian önce kucagınıza alsak yahuu

Hastane işleri zOr gerçekten sabır işi doktorun asistanlarını parçalayası. Geliyo bazen ,doktorsan havalılar
Sen baska hastane arastır canım tehlikeli durumun kalmadı artık hem parana yazık hem sinir sistemine
Sen 28 diye sartlama kendini 32.haftaya kadar durabılırlet ,ciğer geliştiricı iğnelerle durabılıyor ne kadar karnında dururlarsa okadar iyi ,
Dayanamıyorum ki çıkarı veriyorum surekli duş alıyorum su kuşu oldum :)
Ne güZel bi duygu dimi hissetmek ,benım oğluş ananesini dinlerken el ayak vurdu ay dedim ne oluyor güçlüde cok maşallah,senşn kızçeler cok naziktir
Bian önce kucagınıza alsak yahuu

en son radevuda öyle söyledi doktor ondan şartlandım yaaa ciğer geliştirmek için iğnelere de başlayacağım dedi zaten... evet hatta yeni doğan yoğun bakımı iyi olan hastaneleri söylemişti o hastanelerden birini seçeyim bari... hava öyle sıcakki duş gerçekten rahatlatıyor...

çok farklı bişe kerataların vuruşları... soldakinin kafası yukarda sağdakinin altta boyuna birbirlerine dayanmışlar soldaki başından beri fıldır fıldır olan o mesela hareket edince tam tur dönüyormu ne yapıyor baya dengemi bozuyor birde ayakları aşağıda olduğundan ayaklarını da iyi kullanıyor sıpam... diğeri gördüğümüz ilk gün gibi hafif kıpırdanmalar tık tıklar... birbirlerine dönüklerdi genelde de bunlarda netteki videolardaki gibi doğduklarında sarılıp duracaklar :)))

bu arada beşiğe karar verdik siparişini de verdik ahşap beşik yaptıracağız krem ölçülerine de karar verebilirsek ben çok küçük olmasın 60*120 olsun istiyorum 3 yaşına kadar idare eder sonrada eşimin beğendiği ranzayı alacağız

en son radevuda öyle söyledi doktor ondan şartlandım yaaa ciğer geliştirmek için iğnelere de başlayacağım dedi zaten... evet hatta yeni doğan yoğun bakımı iyi olan hastaneleri söylemişti o hastanelerden birini seçeyim bari... hava öyle sıcakki duş gerçekten rahatlatıyor...

çok farklı bişe kerataların vuruşları... soldakinin kafası yukarda sağdakinin altta boyuna birbirlerine dayanmışlar soldaki başından beri fıldır fıldır olan o mesela hareket edince tam tur dönüyormu ne yapıyor baya dengemi bozuyor birde ayakları aşağıda olduğundan ayaklarını da iyi kullanıyor sıpam... diğeri gördüğümüz ilk gün gibi hafif kıpırdanmalar tık tıklar... birbirlerine dönüklerdi genelde de bunlarda netteki videolardaki gibi doğduklarında sarılıp duracaklar :)))

bu arada beşiğe karar verdik siparişini de verdik ahşap beşik yaptıracağız krem ölçülerine de karar verebilirsek ben çok küçük olmasın 60*120 olsun istiyorum 3 yaşına kadar idare eder sonrada eşimin beğendiği ranzayı alacağız

Kıpırdanmaları cok heyecan veriic sağlıcakla doğsunlar inşallah beşik en iyisi sonra bi park yatak alırsın sonrada ranzalarını alırsınız pembe pembe odaları olur kızların ne güZel :)
İstanbul göj gürültüşü ve yağmurlu suan allahın hıc bıtmesin yapmur inşallah

Günaydın herkese
Annem gitti kaldım tek başıma ,evi toplamam lazım bendeki miskinlik başa bela :)
Bi kalksam oturmıcam ama :)
Esra agustosta doğurursun dedi :) esra doğurmim ya şekerlerşnde eylül yazdırdım bide onları değiştirmek için uğraşmim :)
Beklesin biraz daha kuzucugum

Gezip tozasım var bugun ,esra rapor aldınmı bugun

Kıpırdanmaları cok heyecan veriic sağlıcakla doğsunlar inşallah beşik en iyisi sonra bi park yatak alırsın sonrada ranzalarını alırsınız pembe pembe odaları olur kızların ne güZel :)
İstanbul göj gürültüşü ve yağmurlu suan allahın hıc bıtmesin yapmur inşallah

aslında pembeye değilde sarıya bakmaya başladık nevresimlerde çok güzel görünüyor :) valla yaramaz olurlarsa alacam park yatağı koyacam ikisini de içine mutfak işlerini yaparken hapis olacaklar :KK47:

ayyy dün burda da bir yağmur yağdı 9 da başladı akşam 10 a kadar çok güzel yağdı fırtınayla bende yemeğimi balkonda yedim yağmur manzaralı :KK16:

Günaydın herkese
Annem gitti kaldım tek başıma ,evi toplamam lazım bendeki miskinlik başa bela :)
Bi kalksam oturmıcam ama :)
Esra agustosta doğurursun dedi :) esra doğurmim ya şekerlerşnde eylül yazdırdım bide onları değiştirmek için uğraşmim :)
Beklesin biraz daha kuzucugum

Gezip tozasım var bugun ,esra rapor aldınmı bugun

bende çok miskinim ev çok kötü durumda kuşlarımızda var balkonda sağolsunlar evin içi onların tüyleriyle dolu eşim alıyor arada ama çok dağınık çok pis durumdayım...

içim sıkılmıştı ya geçen gün bugün farklı bir doktora gittim hatta doktorumun doğum yapmamıza elverişli yeni doğan yoğun bakımı var dediği hastanede bir doktor bulup ona gittim. içim mi rahatladı aklımmı karıştı bilmiyorum. önceki gün doktordaydık biri 558 biri 554 gr dı... bugün bakan hatun birine 479 diğerine 650 gr dedi. ultrasonda da iyice gösterdi baksana tüm yeri kaplamış Allahtan çift yumurta ikisinin de yeri ayrı dedi... mesela biri fıldır fıldır biri sakindi yaa bugün ki doktora göre sakin olması lazım yeri dar çünkü dedi diğerinin ise herşey belli yüzünü bile çok net gördüm ay ne tatlıydı önceki gün 4 boyutlu renkli ultrasonda ben bu kadar belli bir yüz görmemiştim sıpa resmen gülüyordu... ayrıca bugün kine göre biri 10 gün ilerde o yüzden de riske atma ayrıntılı ultrasona bir radyolog bakmalı dedi. eski doktorum 4 boyutludan bakıp söyledi dedim. riske atmasak iyi olur 10 gün var arada dedi... iyice kafam karıştı... önceki doktora göre doğum tarihi 30 kasım bundan 5 hafta önce gelmesini bekliyorum daha öncede gelebilir dedi... bugün ki tüp bebekte önemli olan transfer tarihidir dedi gelişimine göre de 22 haftalıkmışım. aralığın ilk haftası beklenen ama kasım ortası bekliyorum dedi :44: biz ise nerdeyse eylülde bebişi bekleme modundaydık...

ayrıntılı ultrason da aklımı karıştırdı sinem sen yaptırdın mı??? ne kadar tanıdığım gebe varsa yaptırmış.... kuzenimde ebe ona sordum oda çok kafana takıyorsun diğer doktorun da uzman olmasa 4 boyutlu ile tarama yapmazdı dedi... oda iç organlarını 16 haftalıkken taradı... bu sefer gittiğimizde de normalde organlarına bakacağım dedi eh kasıldık iyice bakmadı kapadı hemen... :KK5:

doktor seçimi ne zormuş yaa bugünki doktora iyice sordum yeni doğan yoğun bakıma ihtiyacım olursa ya dolu olursa dedim. biz kendi hastamızı başka yere nakletmeyiz yer açarız filan dedi...

bu arada sezeryandan başka şansın yok dedi... tüp bebek ikiz birinin gelişimi önde ben riske atamam dedi daha şimdiden... ama sezeryanda narkoz vermeden belden aşağısını uyuşturuyorlarmış 2 senedir aynı kadroyla bu şekilde yapıyoruz çoğu hastamızı dedi... normal doğum hayalim vardı riskli bir durum olursa diye illa isterim de diyemiyorum... kuzene aklım karışık dedim 3. bir doktora daha git arada farklar olmasına kulağın alışır en azından dedi... antepe gelip gitsen ben burda gösteririm dedi oda bütün aileyi bir doktora götürür kadın varya ne derse nokta atışı yapar yanlız biraz sert o ne derse o :KK1:

aslında pembeye değilde sarıya bakmaya başladık nevresimlerde çok güzel görünüyor :) valla yaramaz olurlarsa alacam park yatağı koyacam ikisini de içine mutfak işlerini yaparken hapis olacaklar :KK47:

ayyy dün burda da bir yağmur yağdı 9 da başladı akşam 10 a kadar çok güzel yağdı fırtınayla bende yemeğimi balkonda yedim yağmur manzaralı :KK16:

bende çok miskinim ev çok kötü durumda kuşlarımızda var balkonda sağolsunlar evin içi onların tüyleriyle dolu eşim alıyor arada ama çok dağınık çok pis durumdayım...

içim sıkılmıştı ya geçen gün bugün farklı bir doktora gittim hatta doktorumun doğum yapmamıza elverişli yeni doğan yoğun bakımı var dediği hastanede bir doktor bulup ona gittim. içim mi rahatladı aklımmı karıştı bilmiyorum. önceki gün doktordaydık biri 558 biri 554 gr dı... bugün bakan hatun birine 479 diğerine 650 gr dedi. ultrasonda da iyice gösterdi baksana tüm yeri kaplamış Allahtan çift yumurta ikisinin de yeri ayrı dedi... mesela biri fıldır fıldır biri sakindi yaa bugün ki doktora göre sakin olması lazım yeri dar çünkü dedi diğerinin ise herşey belli yüzünü bile çok net gördüm ay ne tatlıydı önceki gün 4 boyutlu renkli ultrasonda ben bu kadar belli bir yüz görmemiştim sıpa resmen gülüyordu... ayrıca bugün kine göre biri 10 gün ilerde o yüzden de riske atma ayrıntılı ultrasona bir radyolog bakmalı dedi. eski doktorum 4 boyutludan bakıp söyledi dedim. riske atmasak iyi olur 10 gün var arada dedi... iyice kafam karıştı... önceki doktora göre doğum tarihi 30 kasım bundan 5 hafta önce gelmesini bekliyorum daha öncede gelebilir dedi... bugün ki tüp bebekte önemli olan transfer tarihidir dedi gelişimine göre de 22 haftalıkmışım. aralığın ilk haftası beklenen ama kasım ortası bekliyorum dedi :44: biz ise nerdeyse eylülde bebişi bekleme modundaydık...

ayrıntılı ultrason da aklımı karıştırdı sinem sen yaptırdın mı??? ne kadar tanıdığım gebe varsa yaptırmış.... kuzenimde ebe ona sordum oda çok kafana takıyorsun diğer doktorun da uzman olmasa 4 boyutlu ile tarama yapmazdı dedi... oda iç organlarını 16 haftalıkken taradı... bu sefer gittiğimizde de normalde organlarına bakacağım dedi eh kasıldık iyice bakmadı kapadı hemen... :KK5:

doktor seçimi ne zormuş yaa bugünki doktora iyice sordum yeni doğan yoğun bakıma ihtiyacım olursa ya dolu olursa dedim. biz kendi hastamızı başka yere nakletmeyiz yer açarız filan dedi...

bu arada sezeryandan başka şansın yok dedi... tüp bebek ikiz birinin gelişimi önde ben riske atamam dedi daha şimdiden... ama sezeryanda narkoz vermeden belden aşağısını uyuşturuyorlarmış 2 senedir aynı kadroyla bu şekilde yapıyoruz çoğu hastamızı dedi... normal doğum hayalim vardı riskli bir durum olursa diye illa isterim de diyemiyorum... kuzene aklım karışık dedim 3. bir doktora daha git arada farklar olmasına kulağın alışır en azından dedi... antepe gelip gitsen ben burda gösteririm dedi oda bütün aileyi bir doktora götürür kadın varya ne derse nokta atışı yapar yanlız biraz sert o ne derse o :KK1:

Oh mis yağmur gibisi varmı yaw içimi ferahlatıyo,hep yağsın böyle inşallah
Ay sizin kuşlarınız var dı dımi ne yapıcaksıjız bakmaya devammı :) kafesteler ama yinede pisliği cpk oluyo ,evde hayvan beslenel bana fenalık getiriyo ,başak burcu olarak titizlik hat safhada :)
Bendeeki mislinliği attım üstümden ama gel gör yemek yapıcam daha,9.aya girdim ama hala kendı işimi kendim görüyorum yaw maşallah cok sıkıntım yok sıcak olmasa gül gibi geçiricem hamileliğimi

Canım ben 4boyutlu ultrasonı çektirdim iç organlarına kalbine bagırsaklarına damarlarına bakıyorlar
2li testte de dış organlara bakılıyor,bence sende yaptır bişi çıkıcagından endişe etme sakın kızlarını görmüş olursun bidaha :)
Bazı doktorların ultrasonlarında ingiliz bebeklerin bilgileri yüklüymüş bazısında hollandalıların amerıkalıların v.s oluyomuş fark oyuzdendir canım telaşa kapılma hemen,benın oğluşta bazen cok hareketli bazen cok sessiz oluyor acaba nıye diyorum ,olumlu srylet düşünüyorum hemen yoksa insan aklını kaçırır endişeden
Gerçekten sen cok erken doğucak diye düşünüyosun bence 33 ,34haftayı bulur doğumun etken gelebılır düşüncesini niye benimsedin bu kadar canım doktormu öyle yönleniyor ,sezeryanda epidural olabılır kızlarının ilk anını görmüş olursun o güzelliği kaçırmamış olursun :),benım ikizlerim olsaydı ben sezeryan düşünürdüm cesaret edemezdim normale :)
Herseyın hayırlısı olsun inşallah

Oh mis yağmur gibisi varmı yaw içimi ferahlatıyo,hep yağsın böyle inşallah
Ay sizin kuşlarınız var dı dımi ne yapıcaksıjız bakmaya devammı :) kafesteler ama yinede pisliği cpk oluyo ,evde hayvan beslenel bana fenalık getiriyo ,başak burcu olarak titizlik hat safhada :)
Bendeeki mislinliği attım üstümden ama gel gör yemek yapıcam daha,9.aya girdim ama hala kendı işimi kendim görüyorum yaw maşallah cok sıkıntım yok sıcak olmasa gül gibi geçiricem hamileliğimi

Canım ben 4boyutlu ultrasonı çektirdim iç organlarına kalbine bagırsaklarına damarlarına bakıyorlar
2li testte de dış organlara bakılıyor,bence sende yaptır bişi çıkıcagından endişe etme sakın kızlarını görmüş olursun bidaha :)
Bazı doktorların ultrasonlarında ingiliz bebeklerin bilgileri yüklüymüş bazısında hollandalıların amerıkalıların v.s oluyomuş fark oyuzdendir canım telaşa kapılma hemen,benın oğluşta bazen cok hareketli bazen cok sessiz oluyor acaba nıye diyorum ,olumlu srylet düşünüyorum hemen yoksa insan aklını kaçırır endişeden
Gerçekten sen cok erken doğucak diye düşünüyosun bence 33 ,34haftayı bulur doğumun etken gelebılır düşüncesini niye benimsedin bu kadar canım doktormu öyle yönleniyor ,sezeryanda epidural olabılır kızlarının ilk anını görmüş olursun o güzelliği kaçırmamış olursun :),benım ikizlerim olsaydı ben sezeryan düşünürdüm cesaret edemezdim normale :)
Herseyın hayırlısı olsun inşallah

ya kuşlarımıza kıyamıyorum eşim temizliyor ben karışmıyorum ama kışın ne yapacağız bilemiyorum üşürler balkonda tutamayız içeri alamayız bebişlere zararı olur düşünüyorum valla.... bende istememiştim başında ama alışıyorsun yaa :KK50:

ooo maşallah ben 9. aya girsem kımıldayamam herhalde... yağmur yağdı ama havanın sıcaklığı hala var klimaya da alıştım belki o kadar sıcak değildir ama ben sıcaklıyorum :KK43:

kocama bir danışayım bakalım ne yapacağız diye 4 boyutluyla bizim doktor da bakmıştı. elini kolunu omurgasını ölçtü saydı filan... ya benim doktor 28. haftadan sonra biraz temkinli olacağız dedi geçen çarş. 3 hafta sonra ciğer geliştirici iğnelere başlayacağım dedi 26-27. haftalarda iğnelere başlayınca bizde biraz erken düşündük... ben narkozdan çok tırsıyorum epidural isteyeceğim. vaktiyle dayım fıtık aml. oldu. herşey güzel geçmiş ama uyandıramamışlar narkoz ağır gelmiş... bende yumurta toplama işleminde narkoz aldım çok zor kendime geldim geldikten sonra da 1 hafta dayak yemiş gibiydim belimi doğrultup yürüyemedim.

evet hayırlısı olsun bende biraz uzak tutayım düşüncelerimi ekim sonunu düşüneyim :KK37:

GünAydın kızlar
Yarın randevum var oğluşumu görücem kısmetse heycanlıyımm minnoşumu özledim
35 hafta bitiyor yarın adım adım yaklaşıyorum hayırlısıyla doguraydım iyiydi bu bekleyiş cok uzun ,getçekten son ay geçmiyomuş,
Benım oğluş geceleri benımle uyuyo tekme falan atmıyo gündüz daha enerjik doğdugundada böyle olur inşallahhh

Selam kizlar, siteye ne zamandir girmiyordum nasil degismis böyle :eek:

nasilsiniz ne var ne yok?? geçmisi pek okuyamadim keyifler yerindedir umarim..

Benim son iki is haftasi kaldi 23ünde geliyorum Allahin izniyle Istanbul'a :)))

Canım benim günaydın
İyiyi hepimiz sanada cok az kalmış
Hayırlısı olsun inşallah

GünAydın kızlar
35 hafta bitiyor yarın adım adım yaklaşıyorum hayırlısıyla doguraydım iyiydi bu bekleyiş cok uzun ,getçekten son ay geçmiyomuş,
Benım oğluş geceleri benımle uyuyo tekme falan atmıyo gündüz daha enerjik doğdugundada böyle olur inşallahhh

sinemmm 35 haftayı görünce gözlerım pörtledi yaw ayy nekadar az kaldı yaww
çatı muayenesı falan yaparlarmı acaba bugun ?
kacta gidiyosun doktora?

canım naberrr ay ne kadar az kalmış yaw zaman ne hızlı geçiyo
daha 45-50 gün var diyodun gelmeme:)
valla yaslanıyhoruz,sen randevunu almıştın dımı doktordan geldıgın hafta gidiceksın sanırım doktora
buraya girip yaz mutlaka,ben tatilde olucam ama sık sık girip okurum burayı
bilgilendir biziii çidomm:)

Canım benim günaydın
İyiyi hepimiz sanada cok az kalmış
Hayırlısı olsun inşallah

Allah iyilik versin sinemim insallah hayirlisi olur canim bakalim :)

25-31 agustos arasinda bi gün müsait olursaniz bulusalim esrada tabi istanbulda olursa eger :)

sen disari cikabiliyo musun sinemcim? yoksa geldi gelecek diye beklemede misin? :)

canım naberrr ay ne kadar az kalmış yaw zaman ne hızlı geçiyo
daha 45-50 gün var diyodun gelmeme:)
valla yaslanıyhoruz,sen randevunu almıştın dımı doktordan geldıgın hafta gidiceksın sanırım doktora
buraya girip yaz mutlaka,ben tatilde olucam ama sık sık girip okurum burayı
bilgilendir biziii çidomm:)

iyidir kuzum sabirsizlikla bekliyorum hakkaten hizli geçti zaman :)
Bu haftayi temizlik haftasi ilan ettim gelmeden dip köseyi parlatim azcik :KK70: kocam daha beter edecek ama napim içim rahat etmez pis pis gelmeyi :KK70:

son 11 gün kaldi valla saka gibi :)
tedavi için 25inde randevum var, doktorla falan konusup istedigi testleri yaptirdim ben hazir ve nazirim hayirlisi ile zamanin gelmesini bekliyorum :)

buraya telefondan girebilir miyim bilmiyorum ama sansimi denerim canim olmadi numaralarinizi verinde haberleselim hem görüsmek için

Selam kızlar alıntı yapmayı beceremiyoru. Telefondan
Çiğdemcim o haftalarda ne durumda olurum bilemıyorum aona yaklaşmış oluyorum ben anadolu yakasındayım biliyosun ,hayırlısı bakalım inşallah kavusuruz birbirimiE elimden geleni yapıcam
Esram bugun 35.haftam bitti :) şaka gibi
Doktordan geldim oğluşum baş aşağı artık dopum kanalına girmiş :) boyu 48 cm kilosu 2700 maşallahı var ,yine bana dönüktü suratı keratanın doktor yüzünün uzunlugu babası :) burun ağız aynı sen dedi :) pipiyide göstersi yine ,bol bol yürü dedi sabah cokk erken yada akşam geç saatte sakın alışveriş yapıcam diyip öğlenleri gezme dedi ,gebelerde kalp krizi cok oluyor dedi,tansiyonumda 11/8oda iyi çok şükür
Çatı muayenesi olmadım ama nst ye bagladı 20 dk sürüyo ,ben 2 kere girdim oğluş çok hareketliydi kalp atşının ritmini ayarlayamadı sanırım farklı sonuclar çıktı,meyvesuyu iç gel dedi içtim 2. Nst bağlandım uyumuşum biraz :) allaha şükür hersey yolunda diğer randevum 10 gün sonra artık sık görüşücez dedi,doğum kesin normal dedi

3haftada 500 gr almışım ,son ay çok alıjır derler Ama bence öyle değil
Tuzu kes dedi
Amniyo sıvım gayet iyimiş
Bol su içtiğim için sNırım böyle iyi öçıktı,sizde ihnal etmeyin kızlar su içmeyi

GünAydın kızlar

bu nasıl bir sayfa düzenidir... iyiki 2-3 gün bakmadık kk yaaa hemen değiştirmişler :)))

ayyy 35 hafta haaa gelirmi o günler acaba...

doktora karar verdim sonunda hastaneyi ve ordaki doktorumu tercih ediyorum. yani yenisini... o hastanenin daha önce yemekhanesine bakmıştım ordaki bir personelim oranın ameliyathanesine girmiş face den gördüm ordamısın filan dedim ordaymış... doğumuma da girecek ayrıca doktoruma da sormuş doktorum beni hatırlamış tarif etmiş ilgilidir dedi gönlüm rahatladı... pazt ne de ayrıntılı ultrason için randevu aldım. hadi hayırlısı inşallah...

Sekam kızlar
Nazlıcımmm nerelerdesınnn kaç kilo oldun şuan,bu yeni siteye adepte olamadım seni bulamadım

Bu ne sıcak yaw evde olmakta baska bi dertmiş ,iyice ağırlaştım hiç oturmak yatmak istemıyorum en rahat ettıgım pozisyon ayakta durmak yürümek

X