Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

Kızlar bende yarından itibaren diyete başlıyorum. Aynı zamanda Leslie videolarından yapmak istiyorum. Vücudum ham, kilom fazla. Nasıl yapayım, kaç mil, günde 1 defa mi 2 mi? Yardımcı olursanız sevinirim

Kızlar bende yarından itibaren diyete başlıyorum. Aynı zamanda Leslie videolarından yapmak istiyorum. Vücudum ham, kilom fazla. Nasıl yapayım, kaç mil, günde 1 defa mi 2 mi? Yardımcı olursanız sevinirim
Kac kilosun canim ve spor gecmisin nedir bunlari yazarsan daha detayli bilgi verebiliriz.

Herkese iyi aksamlar. Jessicasmithtv appleshape programinin ilk haftasini,her gun cift cift yaparak tamamladim.Dun dinlenme gunumdu.Bugun de disarda islerim vardi,20-25 dakika kadar yurudum.Bugunluk baska bir sey yapmayacagim.

Strong 4millik de mi var ben 3milligi gordum sadece cok agir gorunmedi gozume

Sen yazinca tekrar baktim canim power milmis benim video karistirmisim:oops: hem sen bakma bana ben henuz tombul ve ham bi hatunum:KK45: sana bu da agir gelmez muhtemelen

2 mille yola devam ben nedense çoğaltamıyorum :KK43:
Canin sagolsun canim, kondisyonun artacak zamanla 2 mil yetmeyecek o zaman artiracaksin:KK76:

Sen yazinca tekrar baktim canim power milmis benim video karistirmisim:oops: hem sen bakma bana ben henuz tombul ve ham bi hatunum:KK45: sana bu da agir gelmez muhtemelen

Canin sagolsun canim, kondisyonun artacak zamanla 2 mil yetmeyecek o zaman artiracaksin:KK76:
Aa power miles ise evrt haklisin canim en hizli videosu sanirim. Benim bile canim cikiyor onda ama cok da keyifli.

Spora tekrar yavas yavas dönmeye calıısyorum. Oksuuruk düşmüyor yakamdan, kaburgalarımı mahvettı. Nefes alırken bıle batıyor. 2 mile ile yavas yavas gıdıyorum. Agrı cekmemek ıcın. Dıkkat edın valla salgın var ve bu meret dusmuyor yakadan. 4. Haftaya gırıyorum hala devam edıyor :KK43:

20 dk marı wınsor plates yapıldı.Benim kafamdada yarın için 4 just power miles vardı 5 gün spor yapmayınca 1 hafta
en hızlı kardiyoları yapmayı planlıyorum bakalım:KK76::KK49:

Spora tekrar yavas yavas dönmeye calıısyorum. Oksuuruk düşmüyor yakamdan, kaburgalarımı mahvettı. Nefes alırken bıle batıyor. 2 mile ile yavas yavas gıdıyorum. Agrı cekmemek ıcın. Dıkkat edın valla salgın var ve bu meret dusmuyor yakadan. 4. Haftaya gırıyorum hala devam edıyor :KK43:
Gecmis olsun canim oksurukle spor cok tehlikeli once sagligin duzelsin.

Günaydın kızlar
Işe gitmeden önce dün akşam indirdiğim barre workout abs videosu yapacağım. Bakalım nasıl bir video imiş.

Cok gecmis olsun:KK43: zencefil&bal karisimini denedin mi ya da dut pekmezi yatarken bi tatli kasigi...ise yariyor genelde

Memnun kaldiklarinizi basliga da ekleyebilirsiniz.
ben evdeki bilgisayarımda videoları göremedim. işte de youtube açılmıyor yasak. evde bu akşam tekrar deneyeyim canım. belki sen eklemişsindir benim yaptığım videoyu

X