Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

Bende faydalanmak isterim çünkü çok ihtiyacım var ama verdiğin link açılmıyor..

Merhaba bahsettiğim egzersizler deryanın bloğunda.Bende üst bacağımı inceltmek istiyorum..videolar baya etkili 2 günde bacaklarım cayır cayır yandı.Linkinide ekliyeyim kolay olsun bulması umarım bcerebilirim..

http://deryaninsporgunlugu.kadinlarkulubu.com.tr/search/label/challenge
Danurcum link eklemek yasak ceza alirsin rose almisti bu yüzden. Bakmak isteyen arkadaslar instagram adresim profilimde var oradan girebilir ya da deryaninsporgunlugu diye google da aratinca çikiyor.

Danurcum link eklemek yasak ceza alirsin rose almisti bu yüzden. Bakmak isteyen arkadaslar instagram adresim profilimde var oradan girebilir ya da deryaninsporgunlugu diye google da aratinca çikiyor.

Derya bilmiyordum yasak olduğunu:KK43: Bide ceza derken nasıl bir ceza korktum kız sabah sabah..Mesajıda silemiyorum..

Kızlar ben de 4 ay önce doğum yaptım ve koca bir göbeğim var. Walking at home kilo vermede etkili mi? haftada 3 gün pilates yapacağım ve her gün Walking at home. Bunu 1 milden başlama gibi bir zorunluluk yok değil mi? günde 2 kez 3 mil başlasam olur mu? derya1970 derya1970

Kızlar ben de 4 ay önce doğum yaptım ve koca bir göbeğim var. Walking at home kilo vermede etkili mi? haftada 3 gün pilates yapacağım ve her gün Walking at home. Bunu 1 milden başlama gibi bir zorunluluk yok değil mi? günde 2 kez 3 mil başlasam olur mu? derya1970 derya1970
3mil zorlamiyorsa baslayabilirsin.

Bu hafta hiç spor yapamadım.
Haftaya tam gaz başlıyorum inşallah

3 mil yaptım
Bugünedek bi sürü değişik değişik video spor yaptım ama hep Leslie favorim oldu.

X