Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

oooh ne güzel :) beni yeni spor kıyafetleri falan gaza getirir umarım. çünkü üst bacağımın incelmesini istiyorum. bu ay için hazırladığım spor programını yarım yamalak yaptım, üstelik tıkınarak yemek yedim nerdeyse. 51 cm ölçmüştüm 2 Mayıs'ta, şimdi 52 olmuş moralim bozuldu. daha disiplinli bir programa başlayacağım

marks & spencer'ın spor sutyeninden kullanıyorum ben. ama babaanne sutyeni gibi. ayakkabı ve sutyen markası önerileriniz var mı?

Valla ben spor ayakkabi hep nike aliyorum cok rahat ediyorum. Bir tane ev icin ayirmistim leslieye baslayinca. Sutyen benim aldigim dukkanlar turkiyede var mi bilmiyorum. Intersport tan aliyorum ben. Tabii seksi dantelli sutyen olmuyor haliyle. Bulamayanlar eski tip gogsu iyi saran sungersiz olanlardan kullanabilir.

Ben de oddk basligi acti kacti diyecektim:KK1::KK1::KK1:. Zor sporlarla belki 1-2 ayda sonuc aliniyor ancak kacimiz bunu devam ettirebiliyoruz? Özellikle de evde bakacak kücük cocugumuz, ev islerimiz arasinda? En iyisi yine leslie ve yürüyüs. Ömür boyu yapilabilir. Bir tane 80 yasina yakin vardi onunla yürüyen hangi videosunda unuttum simdi. Kendini cok zorlamadiktan sonra olanaksiz gelmiyor.

çok haklısın Derya Abla, zaten şu foruma bakılsa mesajların yarısı "bugün jillian'a başlıyorum, bugün 2. günü yaptım, (5 gün sonra da) kızlar ben yapamıyorum bıraktım" şeklinde oluyor.
bu kategoriye ben de giriyorum. kendime pilates programı oluşturmuştum, tam olarak yapamadım ama yürüyüşü ve leslie'yi hiç bırakmadım. Leslie spor disiplini kazanmak için çok iyi. sporu korkutucu, zor bir iş olmaktan çıkarıyor.

Merhaba kizlar..
C.tesi, pazar ve bugun Leslie yapamadim.
Evde tadilat var, her yer batmis durumda, birde regl oldum sormayin gitsin.
Bugun diyete baslayali tam 2 ay oldu..
Bu 2 ay zarfinda 72 kilodan 64,3 kiloya dustum.
Leslie'ye de tam 6 haftadir devam ediyorum.
Bu ay da su 4 kilodan kurtulup bay bay dersem harika olacak.
İki dogumuma da 85 kiloyla girdigimi dusunursek benim icin bu kilolar bir mucize..
İlk hedefim 60 kilo, sonrasi ise 55 kilo..
Arada Ramazan var, muhtemelen sporu iftar sonrasi yaparim diye dusunuyorum..
Hayir olsun bakalim, cok mutluyum..
Allah herkesin gonlune gore versin. Yeni basligimiz hayirli olsun...

Sevgiler...

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=719638

arkadaşlar soma için,kk da yardım kampanyası başlatıldı.Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

Arkadaşlar bu msj arada kaynamasın. Bu kampanya ile yada farklı biçimde SOMA'ya destek olmalıyız. Hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, ailelerine baş sağlığı dilerim. Bu olay vesilesi ile iş güvenliği ve işçi hakları tam olarak sağlanır, başka canlar yanmaz, başka çocuklar babasız, babalar oğulsuz kalmaz umarım. Orada çalışanın da, işverenin de, resmi kurumların da çıkarması gereken çok ders var.

Merhaba kizlar..
C.tesi, pazar ve bugun Leslie yapamadim.
Evde tadilat var, her yer batmis durumda, birde regl oldum sormayin gitsin.
Bugun diyete baslayali tam 2 ay oldu..
Bu 2 ay zarfinda 72 kilodan 64,3 kiloya dustum.
Leslie'ye de tam 6 haftadir devam ediyorum.
Bu ay da su 4 kilodan kurtulup bay bay dersem harika olacak.
İki dogumuma da 85 kiloyla girdigimi dusunursek benim icin bu kilolar bir mucize..
İlk hedefim 60 kilo, sonrasi ise 55 kilo..
Arada Ramazan var, muhtemelen sporu iftar sonrasi yaparim diye dusunuyorum..
Hayir olsun bakalim, cok mutluyum..
Allah herkesin gonlune gore versin. Yeni basligimiz hayirli olsun...

Sevgiler...

Çok güzel kilo vermişsiniz. :nazar: Umarım istediğiniz kiloya gelir, sonrada hiçç yükselmezsiniz. Kiloyu sabitlemek içinde sporu mutlaka devam ettirim. Bence de sağlık açsından sporu iftardan sonra yapmak lazım.

Son düzenleme:
Bu topik harika olmuş ama bir kaç gündür şehir dışındayım ne diyet ne spor hatta inanılmaz çok yiyorum gecenin 2sinde çekirdek çitleyecek kadar siz düşünün :KK43: zaten bacağımı da çok ağrıtmışım :KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de geldim ben deeee :) 1,5 aydir annemin saglik sorunlari ve ameliyatlari yüzünden spordan diyetten uzak kalmıştım. Bugun tekrar başladım Leslie'ye. Ya artik nasi özlemişsem gülerek yaptim sporumu :)

3 miles radio remix ti sanirim onu yaptim bugun. Surekli karistiriyorum videolarin isimlerini. 3miles olduğuna eminim ama :)

Herkese kolay gelsin. 4kilom Leslie ile gitti. Kalan 4kilo da gidecek insallah.

Ben de geldim ben deeee :) 1,5 aydir annemin saglik sorunlari ve ameliyatlari yüzünden spordan diyetten uzak kalmıştım. Bugun tekrar başladım Leslie'ye. Ya artik nasi özlemişsem gülerek yaptim sporumu :)

3 miles radio remix ti sanirim onu yaptim bugun. Surekli karistiriyorum videolarin isimlerini. 3miles olduğuna eminim ama :)

Herkese kolay gelsin. 4kilom Leslie ile gitti. Kalan 4kilo da gidecek insallah.
ceruschka da gelmis ne güzel... Umarim annen daha iyidir simdi. Ben 3 fast miles la baslarsin diye düsündüm sen acilisi hizli yapmissin. Bu hizli videolar bir hafta düzenli yapinca bile fark ediyor. Eski leslieciler toplaniyoruz yavas yavas.

Başlık hayırlı olsun öncelikle..

camamber siz ayakkabı ve sutyen sormuşsunuz sutyen olarak nike'ın formları bayağa güzel , ayakkabı olarak ise ben reebok'ın antreman ayakkabısını kullanıyorum çok memnunum

çok haklısın Derya Abla, zaten şu foruma bakılsa mesajların yarısı "bugün jillian'a başlıyorum, bugün 2. günü yaptım, (5 gün sonra da) kızlar ben yapamıyorum bıraktım" şeklinde oluyor.
bu kategoriye ben de giriyorum. kendime pilates programı oluşturmuştum, tam olarak yapamadım ama yürüyüşü ve leslie'yi hiç bırakmadım. Leslie spor disiplini kazanmak için çok iyi. sporu korkutucu, zor bir iş olmaktan çıkarıyor.

bu yazdığınız tam olarak ben :) 5.günde bıraktım Jillian 30 day shred'i. Halbuki zorlanmamıştım ilk levelda. fakat bir hareketi yanlış yaptım sanırım sol dizimin ağrısı dayanılmayacak seviyeye gelmişti. Leslie ve dışarıda yürüyüşte ise hiç böyle bir ağrıyla karşılaşmadım.

Bu arada Leslie 4 fast miles favorim olsa da 3 fast miles üst bölgeyi daha iyi çalıştırıyor gibi. deneyen arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

bu yazdığınız tam olarak ben :) 5.günde bıraktım Jillian 30 day shred'i. Halbuki zorlanmamıştım ilk levelda. fakat bir hareketi yanlış yaptım sanırım sol dizimin ağrısı dayanılmayacak seviyeye gelmişti. Leslie ve dışarıda yürüyüşte ise hiç böyle bir ağrıyla karşılaşmadım.

jilliani yaparken diz agrisi bende de oldu halbuki yaparken zor gelmemisti sonradan agri oldu. Yürüyüs ve leslie ile olmuyor cok sükür.

jilliani yaparken diz agrisi bende de oldu halbuki yaparken zor gelmemisti sonradan agri oldu. Yürüyüs ve leslie ile olmuyor cok sükür.

çok yükleniyor dizlere Jillian, Leslie favorim kesinlikle.. ama cardio kick box videosu var J,illian'ın 25 dakikalık o videosu çok güzel

Son düzenleme:

:) ben de oyleyim, jillian'i ve beachbody videolari yapiyordum 2009 yazinda. mesela Leslie'nin son videolari zor ama benim aklima "nasil olsa Leslie kolay" diye yerlesmis, o yuzden gozumu korkutmuyor. ama jillian 'in yoga videosuna bile of pof diyorum :)
bir de jullian cok ziplatiyor, amazon'da yazilan yorumlarin yarisi diz sakatlanmasiyla ilgili.
sutyen ve ayakkabi tavsiyelerin icin tesekkur ederim :)

ceruschka da gelmis ne güzel... Umarim annen daha iyidir simdi. Ben 3 fast miles la baslarsin diye düsündüm sen acilisi hizli yapmissin. Bu hizli videolar bir hafta düzenli yapinca bile fark ediyor. Eski leslieciler toplaniyoruz yavas yavas.

Geldim vallaaa :) annem cok sukur daha iyi. Toparlanmam uzun sürdü ama sahalara döndüm:)

Cok egleniyorum o yüzden o video ile başladım. Bu hafta boyle alisma süreci sonra gelsin mega miles, 4 fast miles :)

Bu arada Leslie 4 fast miles favorim olsa da 3 fast miles üst bölgeyi daha iyi çalıştırıyor gibi. deneyen arkadaşlar ne düşünüyorsunuz?

Iki video da benim favorilerimden. Ben ikisinden de guzel sonuc aldm ust bölge, bacak hepsine guzel etki etti. Bu videolari karistirip yapmak daha guzel oluo gerçi. Ben bikac gun 3miles bikac gun 4miles seklinde yapıyorum. Sanirim devamlilik olursa hepsi guzel etki edio

3 fast miles kol ve karin agirlikli leslie de bunu söylüyor zaten.

Yeni konumuz hayirli olsun. :) ben de bugun disarida yuruyenlerdenim 11 km yurumusum. Telefondaki uygulama adim sayiyor. Doğru ise 11km :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

4 Mile power walk yorumum:

- Leslie'nin yeni dvdlerinden (Just Walk serisi, 2012 yılında çıkmış), benim favorilerim arasına girdi.
- 1 mil klasik yürüyüş + 2 mil power express + 1 mil klasik yürüyüş şeklinde
- power express'te twist hareketleri, jumping jacks vs var. kalbi bayağı hızlandırıyor ve ben çok eğlenceli buldum.
- power express bölümlerinde zıplamalı yerler var, rahatsızlığı olanlar, kondisyonu düşük olanlar, bu kısımları atlayabilir.
- arkadaki insanlar genç ve fit (yeni dvdler hep öyle). hiç erkek yok. Leslie'nin eski dvdlerinde sıradan insanlar oluyordu, bazıları da çok şişman olanlar... yeni dvdlerde nerdeyse amerika'dan çıkmış bütün spor dvdlerinde olan sahtelik de var biraz. bazı insanlar bundan şikayet etmiş amazon'da. bence fit insanların ve biraz şişman insanların karışımı olsa daha güzel olurdu.
- yaktığım kaloriyi hatırlamıyorum, bir dahaki sefere yazacağım.

tanıtım videosu:
[video=youtube;wEzi_r5biyY]http://www.youtube.com/watch?v=wEzi_r5biyY[/video]

bu arada ben Leslie planımı yaptım 7 Haziran'a kadar şöyle:

ptesi: 5 day slim down
salı: 4 mile power walk
çarşamba: burn 30
perşembe: 4 mile power walk
cuma: 5 day slim down
ctesi: burn 30
pazar: burn 30

Son düzenleme:
X