Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salonumda Koltuk Rengi Seçimi İçin Yardım Lütfen !!!

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

asillady

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2011
2
0
Merhaba Hanımlar

Uzun bir bekleyişten sonra teslim aldığımız evimize yerleşmek için eşya bakmaya başladık ve sonunda bir koltuk takımında karar kıldık eşimle. Fakat renk konusunda o kadar git gel yaşıyorum ki sizlerden fikir almaya karar verdim.

Resimde görünen koltuk takımı Barcelona Koltuk Takımı diye geçiyor, kumaşı nubuk mat ama ışıltılı bir kumaş olduğu için çok hoşuma gitti.

Şimdi sizlerden ricam resimde görünen köşe benim alacağım takım değil iki adet üçlü olarak alacağım o modelden köşe takımının rengi pudra bir adet üçlü koltuğun rengi olacak, diğer üçlü koltuk için koyu kırmızı ve yeşilde kararsız kaldım.

Kimileri yeşil soğuk renk soluk gösterir diyor, kimileri kırmızı sıcak renk ortamı canlandırır diyor.

İşte kafam bundan karıştı, salonum 24 m2 dikdörtgen tavandan yere kadar camlara sahip, yemek ve oturma alanı bir arada bir oda oturma alanı yaklaşık 12 m2 duvarlarım doğal bej tabir ediliyor açık krem tonu gibi. Balkon kapılarım beyaz salona ait kapı yok ama kapı kasası kahverengi, parkelerimde kahve tonlarında.
Evim aydınlık güney doğuya bakıyor.

İşte tam burada sizlere sorum şu bir üçlü pudra olan renge diğer üçlü yeşil mi koyu kırmızı mı resimlerde renkleri görebilirsiniz.

Ayrıca takıma bir berjer ve pufta dahil. Bunlar içinde renk tercihlerinizi belirtmenizi de rica ederim.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler :) :KK49::KK54:

Eklentiler

• koltuk karışık.jpg
    koltuk karışık.jpg
    70,7 KB · Görüntüleme: 5.386
Kesinlikle küf yeşili ve taba rengini eşleştirirdim.
Koltukların berjerleri krem, 3lü yeşil, sandalyelerin 2 büyük olanı yine yeşil gerisini taba alırdım.
Salona 3 .renk olarak hardal sarısı kırlent ya da objelerle de reng verirdim.
Yine bordo objeler de yakışır.

X