samanyolu tv de,ayna isimli belgesel proğramını izledinizmi

evet bence güzel bir prodgram ayna çok ilginç ve hiç bilmediğimiz ülkeleri tanıtıyor...........
geçen bir bölümünü çok beğenmiştim......
danimarkaya gitmişti yanardağ ve kar içinden sıcak su çıkıyor.........
işsizlik hiç yok hep eğitimli insanlar kişi başına milli gelir çok yüksek ülke ........
hatta eşime bizde gidelim oraya dedim.............:))

çocukluğumuzda bır barış abimiz vardı..rahmetlı ne cok ulke gezmıştı. çocuktum ama belgeselını hıç kaçırmazdım bır keresınde hıç unutmuyorum çinde yada japonyadaydı bır buyuk salona gırdıği anda 4-5 bin kişinin onu ayağa kalkarak alkışlaması hala aklımda ne buyuk değerlerımız varmış....şimdide ayna programı epey ulke gezıyor.adını bıle duymadığımız ulkeler...avrupayı da gezdı bır kac yere gıtmıştı ..ama avrupayı dıger sunucu gezıyo kısa boylu olan:)))ayrı bır program avrupa samanyolu tv verıyo pazar gunlerı..

evet bence güzel bir prodgram ayna çok ilginç ve hiç bilmediğimiz ülkeleri tanıtıyor...........
geçen bir bölümünü çok beğenmiştim......
danimarkaya gitmişti yanardağ ve kar içinden sıcak su çıkıyor.........
işsizlik hiç yok hep eğitimli insanlar kişi başına milli gelir çok yüksek ülke ........
hatta eşime bizde gidelim oraya dedim.............:))

dediğiniz yer izlanda olmasın?

ben denk gelirse seğrediyorum
ilgimi çekiyo ve bilmediğimiz bu ülkeleri görmek ise ilgimi çekiyo

yakaladığım sürece izliyorum. gerçekten güzel ve faydalı olduğunu düşünüyorum. özellikler genel kültür bakımında harka bi program

Denk gelirse izliyorum zaten pek tv.ye takılamıyorum. Ama süper bir program. Herkese tavsiye ederim.

ewet bende izliyorum hemde çok beğenerek güzel bir programyerimseniben

çok seviyoruz biz de ailecek. hem seviyeli, hem de eğitici bir program. barış mançodan sonra yapılan en kaliteli gezi programı ben de tavsiye ediyorum...

çok güzel bir proğram bizde ailecek oturup bakıyoruz çok ilginç yerler var daha önce hiçbir proğramda gösterilmemiş yerleri görüyoruz,,,,,,,,,,,,,,,,,

X