Sanal Kumar Bağımlısı Koca!!!

Yaklaşık 1 aydır eşimin bu illeti yüzünden perişan halde yüz ve 10 gündür çıktı gitti dışarda kalıyor eşim 2 tane oğlum var büyük olan üzülme kendi yaptı diyor küçük olan babam eve ne zaman gelecek diyor artık tamamen kabul etti bağımlı olduğunu tedavi göreceğim dedi cuma günü hastane randevusu var bana sende gel bana rehberlik et diyor bı tarafım git diyor bı tarafım gidersen eğer düzelmezse nasıl olacak diyor ailem onu eve alırsan bizi unut dedi çok üzgünüm ne yapacağımı bilmiyorum ve bu ilk değil kaç kere oldu aileler yardım etti intihara kalkıştı tekrar bir düzen kurduk ama 3 yıl sonra çok büyük bir borçla evi terketti dışarısı bana çok iyi geldi artık bu eller oynamayacak diyor tedavi olacağım diyor nasıl guvenebilirim gerçekten tedavi sonuç veriyor mu telefonumu sana teslim edeceğim bana tuşlu telefon getir diyor çok kararsızım ona da üzülüyorum 18 yıllık evliyiz ben sensiz asla yapamam bunu sen benden daha iyi biliyorsun diyor sokaklarda yatmış camilerde kalmış bana bı akıl verin lütfen 😔

X