Sanaldan hiçbir mesajıma cevap vermeyen biri yanına gittiğimde affeder mi sizce?

Evet doğru tam olarak FB ilişkisi vardı aramızda. Ama ben kaybetmek istemediğim ve hatalı olan taraf olduğum için uğraşıyorum biraz da.

Telefonu bile yok, seks için bir araya geliyorsunuz ama dostsunuz. Böyle okuyunca size de bir tuhaflık olduğunu farketmiş olmalısınız

Bence adam ciddi bir ilişki içerisine girdiği için bunu bahane yapmış. Bir de o adam sizinle ciddi bir ilişki içine girecek birine benzemiyor.
Bu kadar anlamlar yükleyip adamın bir tarafını kaldırmaya gerek yok.

Evet doğru tam olarak FB ilişkisi vardı aramızda. Ama ben kaybetmek istemediğim ve hatalı olan taraf olduğum için uğraşıyorum biraz da.
Fuckbuddynin takipçisine görüştüğüne karışırsanız bir daha haber alamazsınız çok normal. Siz oradan normal ilişkiye yürür mü bu iş diye kasıyorsunuz ama adamın niyeti o değil

Fuckbuddynin takipçisine görüştüğüne karışırsanız bir daha haber alamazsınız çok normal. Siz oradan normal ilişkiye yürür mü bu iş diye kasıyorsunuz ama adamın niyeti o değil
Karışmadım aslında, zaten bir şey anladığımı da ima etmedim sadece buraya bir türlü gelemediğini bu yüzden oyaladığını düşündüğümü söyledim. Yani hiç mi oluru yok artık sizce

Karışmadım aslında, zaten bir şey anladığımı da ima etmedim sadece buraya bir türlü gelemediğini bu yüzden oyaladığını düşündüğümü söyledim. Yani hiç mi oluru yok artık sizce
Oluru var yok diye yorum yapmak için aranızdakileri detaylı bilmek lazım. Mesela ne kadar zamandır görüşüyordunuz, ondan hiç ilişki vibe ı aldınız mı, o da size kıskançlık yapar mıydı gibi

Oluru var yok diye yorum yapmak için aranızdakileri detaylı bilmek lazım. Mesela ne kadar zamandır görüşüyordunuz, ondan hiç ilişki vibe ı aldınız mı, o da size kıskançlık yapar mıydı gibi
7 aydır her gün yazışıyorduk istisnasız, ilişki için hiçbir şey söylemedi şu güne kadar, kıskançlık yapıp yapmadığını bilmiyorum çünkü benim sadık olduğumu az çok anlamıştı, benim bir kaçamak yapmayacağımdan az çok emindi

Adamla yüz yüze görüşüp daha önce evine gittiyseniz neden birbirinizde cep telefonlarınız yok ? Telefon numarasını dahi bilmediğiniz adamın başka bir şehirdeki evini bulma niyetiyle yola çıkmanız hiç normal görünmüyor.
F*** body ler anladığım kadarıyla ama konu sahibesi bayanın olay biraz F*** body olmaktan çıkmış.

Öncelikle cevap vermemesinin sebebi benim söylediğim saçma sapan 1-2 cümle. Normalde her gün konuşuyorduk, yüz yüze de 3-4 defa görüştük ama başka bir şehire taşındı. Neyse, belli ki pazartesi günü söylediklerime çok kırıldı aslında o kadar kırılınacak bir şey de değildi de neyse. Mesajların görülüp görülmediğini bilmediğim bir platform üzerinden konuşuyoruz. (Numaramız vs. yok birbirimizde) ben de İstanbul’dan Ankara’ya yani onun olduğu şehire gitmeye karar verdim. Adresini daire blok olarak bilmesem de oturduğu siteyi biliyorum, sitenin güvenliğinden yardım isteyeceğim bu konuda. Aldığım biletlerin fotoğrafını da ya görmedi ya da görse de takmadı bilmiyorum. Sizce yüz yüze görüşmek affetmesi konusunda etkili olur mu? Üzüldüğüm şey şu, yaşça büyük benden ama 20’li yaşlarda yeni ergenlikten çıkmış erkek gibi davranıyor, bu kadar uzatacağı hiçbir şey yoktu :// şimdiden teşekkür ederim görüşlerinize. Hem hata bende hem de 1.5 gündür ağlamaktan, uykusuzluktan çok kötü bir durumdayım, bu yüzden kendi içim de rahat etsin hem de onu kaybetmeyeyim diye gitme niyetindeyim.
düşünsenize telefon numaramın bile olmadığı bir insan ve artık konuşmak istemediğim bir insan başka şehirden oturduğum şehire geliyor,güvenliğe beni soruyor fln,ben normal karşılayamazdım bu durumu,ha yıllardır birliktesinizdir seviyorsunuzdur birbirinizi kırmışsınızdır onun gönlünü almak için tabiki gidilir o ayrı ama öyle bir samimiyetiniz yok yeni birşeymiş zaten,telefon numarasını bile bilmiyorsunuz,şimdi düşünün ben konu açıyorum,kızlar bir kaç aydır konuştuğum biri vardı tlfnum fln yok onda,hoşuma gitmeyen bişeyler söyledi mesafemi koydum,sonra bir baktım adam kapıma kadar gelmiş beni soruyor kapıcıya güvenliğe, desem buradaki tepkiler ne olurdu.

İlişkinizi çok anlayamadım, sadece cinsellik için olsa numarasını alır belirli zamanlarda görüşürdünüz ama iş o evreden çıkalı çok olmuş, muhtemelen duygusal bişeyler hissetmeye başlamışsınız karşı tarafta bunu hissetiyse uzaklaşmış olabilir.
Birinde telefonum yoksa ve birden kapıda belirse çok kızarım, demek ki hayatıma dahil etmek istemiyorumdur.

Bu adam sizi kilonuzdan dolayı daha önce engelleyen; 25 kilo verdikten sonra yine ısrarla ulaştığınız ve sadece adamın istediği paylaşımı yaptığınız kişi mi yoksa ?

22 yaşında genç bir kadınsınız. Geçmişi geçmişte bırakıp, size cep telefonunu dahi vermeyen adamlardan uzak durun. İstemediğiniz hiçbir şeyi de sırf karşı taraf istiyor diye yapmayın.

Son düzenleme:
Ayy birak ya, sen dut gibi asik olmussun ☺️
Hatta askindan fb lige razi olmussun. Hangi fb adamin takipci sayisini her gun takip edip sorgular?
Turkiyede fb iliskisi bu kadar oluyor iste.
Senin derdin cinsellik falan degil.
Asiksin

fb'liğin altın kuralı bir taraf bitti dediği an bitirmektir. Siz kendi açınızdan sevgili boyutuna geçmişsiniz. Gelmiyorsun gitmiyorsun, orada takıl kızlarla vs bunları söylemeye hakkınız yok ki. Yani fb dediğin ihtiyaç duyduğu anda gelen ve iş bitince giden değil mi? Bence fena tersleneceksiniz gitmeyin.
Adam diyordur ki telefonum adresim yok beni nereden bulacak edecek, siz güvenliğe sorur soruştururum diyorsunuz. Site güvenliği daireyi aramadan telefonla sormadan sizi içeri bile almaz, bırak daire numarasını söylemeyi.

Bu adam sizi kilonuzdan dolayı daha önce engelleyen; 25 kilo verdikten sonra yine ısrarla ulaştığınız ve sadece adamın istediği paylaşımı yaptığınız kişi mi yoksa ?

22 yaşında genç bir kadınsınız. Geçmişi geçmişte bırakıp, size cep telefonunj dahi vermeyen adamlardan uzak durun. İstemediğiniz hiçbir şeyi de sırf karşı taraf istiyor diye yapmayın.
O kişi değil hayır. Teşekkür ederim tavsiyeniz için, uymaya çalışacağım

fb'liğin altın kuralı bir taraf bitti dediği an bitirmektir. Siz kendi açınızdan sevgili boyutuna geçmişsiniz. Gelmiyorsun gitmiyorsun, orada takıl kızlarla vs bunları söylemeye hakkınız yok ki. Yani fb dediğin ihtiyaç duyduğu anda gelen ve iş bitince giden değil mi? Bence fena tersleneceksiniz gitmeyin.
Bittiğine dair hiçbir şey söylemiyor, beni de delirten bu zaten, tamamen belirsizlik hakim, o yüzden içim rahat değil

7 aydır her gün yazışıyorduk istisnasız, ilişki için hiçbir şey söylemedi şu güne kadar, kıskançlık yapıp yapmadığını bilmiyorum çünkü benim sadık olduğumu az çok anlamıştı, benim bir kaçamak yapmayacağımdan az çok emindi
Sadece fb ilişkisinde de her gün yazışma olur mu bilemedim. Saçma geldi. Öğrenci falan mı bu adam?

O kişi değil hayır. Teşekkür ederim tavsiyeniz için, uymaya çalışacağım
Neden sağlikli bağ kurmayı tercih etmiyorsun. O kilo sorunu yapan ,bu adam, anal ilişki talebi olan. Hiçbiri sana değer vermiyor. Kardeşim fln olsan tam sopa atmalıksın. Ruhun bedenin biricik, kendine özenli davranmalısın ki başkaları da özenli davransın. Desen ki kendi arzum için fb takıldım o da değil sırf adamla bir şeyler olur mu diye kabul etmişsin

Son düzenleme:
X