Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ya kızlar ben cok ınanamayarak basladm ama 1 haftada 2 kılo verdım kesınlıkle devam edeceğım.ayrıca ben reflu hastasıyım ve mıdeme hıc dokunmadı.yedıklerımı cok fazla kısmadım herseyden yıyorum az su ıcıyorum ve gunde 10 dakıka twıst and shape yapıyorum.ben normalde cok zor kılo veren bırısıym ve bu sekılde berebılmem benım ıcın mucıze desem yerıdır.

arkadaşlar kullanan kişiler doktor değilki :)))sadece kullanıcı bu kişiler...lütfen kızmayın ama Bünyeden bünyeye kilo vermek değişir.Bende uzun zamandır sandaloz sakızı kullanıyorum kilo vermemiştim ama şimdi kilo vermeye başladım.yediklerime dikkat ettiğim içinmi sandaloz sakızından mı yoksa devamlı içtiğim soğan suyundan mı bilemiyorum fakat bir yıl önce soğan suyunu deneyerek epey kilo vermiştim belki yinede soğan suyu sayesinde kilo verdim.75 kilodan 60 kiloya 2 ay gibi zamanda geldim

nasıl yani soğanın suyunumu sıkıp içiyosun anlamadım açıklarsan sevinirim

bugun 7. günüm çok düzenli kullandım.sadece 200 gr vermişimbendemi bir problem var anlamıyorum çok kişi 1 hafada 2 kilo verdiğini söylüyor.200 gr da kilo verdim sayılmaz.zaten birgün akşam daha az yesem 200 gr farklı çıkarım baskülde

canım anlıyorum seni. ben akapunktura gittim millet çatır çatır ilk hafta 1-3 kilo verirken ben bir de aldım :1shok:.ikinci haftanın sonuna doğru kilo vermeye başladım ve diğerleri gibi geri almadım. eğer yerleşmiş kilolarsa biraz süre alabilir ama yılma. elbet vücudun tepki gösterecektir. bir süre dene baktın olmadı değiştirir başka birşey denersin.vücut makina gibi kilo almaya pek hevesli ama verirken niyeyse nazlanıyor :kızgın: sen devam et , yediğine dikka et bol su iç ve yürüyüş yap. bak göreceksin kiloların seninle sonsuza kadar veda edecek. :lepi:
hızlı ve sağlıklı kilo vermelerrrr kaydirigubbakcemile3

ben tartılmadım daha ama bugün 7. günüm hala bi tokluk hissi yok off canım çok sıkıldı ne zaman tok tutmaya baslar acaba herkes kaçıncı günden itibaren tokluk hissi yasamaya basladıysa yazabilirmi

arkadaşlar daha öncede yasmıştım ama qaliba cvp alamadımm...bn sandaros skızını 4 qndür kullanıorm bi deqişim yoq bnde..acaba kullanım şeklim mi ynlış ki..bn sandaros skızını tek kullanamıormm o yzden de bal katıorm (burda okumştm bal katılabilideqini ama sdece bi kişi öle dmişti)bn fikirlerinizi almaq istiorm bal sakızın etkisini kırmas mı ama o olmadanda içemiorm napıcamm bnn nlur bna bi yrdımcı olunn...

selam esmeristq
canım bildiğim kadarıyla sandaloz sakızını kullanırken bal kullanılmıyor. hatta çaya şeker bile kullanılmıyor. daha önce forumdan okuduğumda tatlının sakızın etkisini azalttığı yazılmıştı. balsız dene bir de. umarım işe yarar.
hızlı ve sağlıklı kilo vermelerrr

arkadaşlar bir yerde okudum süt ve süt ürünlerinden de uzak durulması gerekiyormuş sandaloz sakızını kullanırken aman kilo almayalım vermeye çalışırken

arkadaşlar şu soğan suyu konusunu yazan arkadaş cevap vermedi bari siz söyleyin biliyosanız soğan suyu içiyomuş çiğ soğan suyumu nasıl anlamadım

arkadaşlar şu soğan suyu konusunu yazan arkadaş cevap vermedi bari siz söyleyin biliyosanız soğan suyu içiyomuş çiğ soğan suyumu nasıl anlamadım

kaç tane soğan olduğunu unuttum ama soğanı 4 böl ve 1 litre suya koy suyun yarısı kaynayıncaya kadar ocakta kalsın sonra da suyunu iç ben denemeye kalktım ama yapamadım çok kötü kokuyor canım ya

arkadaşlar bir yerde okudum süt ve süt ürünlerinden de uzak durulması gerekiyormuş sandaloz sakızını kullanırken aman kilo almayalım vermeye çalışırken

haklısın sütle birlikte kilo aldırıyor diye duydum ben de . ama süt ürünleriyle değil, yani yoğurt peynir vs. serbest diye biliyorum
hızlı ve sağlıklı kilo vermelerrrrr kaydirigubbakcemile3

sandoloz sakızı elma sirkesi müthiş işme yaradı kızlaarrrrr.bu bilgiyi bizimle paylaşan arkadaşa çoookkkkk teşekkürler.2günde1,5kilom gitti bu sefer kararlşyım herkese sağlıklı kilo vermeler

ya bende niye hala etki göstermedi ne zaman 10 gün oldu hala bişey yok bana tavsiye edebileceğiniz baska bişey varmı lütfen yardım

sakızın ynında NEDEN süt içilmiceq bnce çoq önmli bi konu yrdımlarınızı ve cvplarınızı beqliormmm

sandoloz sakızı elma sirkesi müthiş işme yaradı kızlaarrrrr.bu bilgiyi bizimle paylaşan arkadaşa çoookkkkk teşekkürler.2günde1,5kilom gitti bu sefer kararlşyım herkese sağlıklı kilo vermeler

ben nerdeyse 1 aydır yapıyorum elma sırkesı ıle bırlıkte 2 haftadırda spor yapıp yuzuyorum ama bende ıse yaramadı 500 gr bıle veremedım senağlama

bende bu hafta hıç kılo vermemısım 6 gunde bır tartılıyodum bu hafta hıç gr yok durdumu acaba kılo vermem

benim aldığım sandaloz sakızı taş gibi.çiğnemeye çalışsam sakız değil dişim kırılır nerdeyse.ama çiğnemeyi denicem.

yaa arkadaşlar annemin eski bi şifalı bitkiler kitabı var orada da vardı bu sandalos sakızı zayıflamak için diyor ki:3,5 gr sandalos sakızı 1,5 gr kitre ile macun yapılarak sabah aç karnına yutulur ben aldım da bu ürünleri ama bunlar nasıl macun yapılacak anlayamadım valla,ama okuduklarımdan sonra toz gibi de olsa kullanmaya karar verdim tam 12 kilo vermem gerekiyor offfff oofffff

sinyora merhaba.
sandolozun kitreyle kullanıldığını duymuştum.ama bu topikte verilen formül sirkeyle olduğu için ben öyle yaptım. 1 kilo vermiştim.ama tatilde geri aldım.
yani sandoloz+sirke bazı kişilerin yazdığı gibi bendede pek işe yaradı diyemem.
acaba kitre ile beraber daha mı etkili oluyor? ve şeker yine bu formüldede yasakmı? senden ricam ikimizde bunları öğrenip buraya yazalım. ne dersin?ben araştırmaya başlıyorum. benimde 8-9 kilo vermem lazım
.

CANIM BANA AKTAR 100 GR SAN.SAKIZINA 30 GR KİTRE YAPIP VERDİ..sirke ile içiyorsun aç karna.
barsaklarda ve midede donmuş yağları çözüyor dedi..bu ay kullanmayı düşünüyorum yazarım sana.
ama senin altta dediğin gibi degil sade sakız-kitre karışık. ama bununla kesinlikle süt içersende kilo alırsın dedi.
<(Alıntıdır)
Öneri : 100 gr Sandaroz sakızı 20 gr kitre karıştırılıp 1 çay kaşığı yenecek miş.2 ayda 8 kilo zayıflamış bir arkadaş, bir yıl kullanan bir arkadaş ta 80 kilodan 60 kiloya düşmüş..
Denemedim , ama deneyenleri tanıyorum.En kısa zamanda başlamayı düşünüyorum.
Bakalım çay kadar erkili mi .Ben çok zorlanıyorum çayı içerken.Sonuç alırsam tekrar yazarım.
Aktarlar bilirmiş.Sandaroz en iyi yağ yakıcıymış...
başka bir yerde böyle bir yazı buldum bile....

Son düzenleyen: Moderatör:
X