Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar,herkese merhaba. Bakin internette gezinirken ne buldum. Ben aldim yaptim ve yeni denemeye başladim. Sonuçlari yazarim.
Bunu hiç deneyen var mi?

alıntıdır!
(....ben bunda 2 sene önce çok kilolu bir kişi iken(118kg) bir arkadaşımın tarifi ile 8 ay içerisinde 45 kg verdim fakat ozamanda zombilere benzedim şimdilerde 82 kg dayım ve sürekli aynı kilomu koruyabiliyorum..

çok ucuz ve kolay tariftir,en azından bende işe yaradığı için paylaşıyorum..

"""aktardan 4 ytl'lik çiçek tozu+2 ytl'lik hibisküs+2 ytl'lik keten tohumu+2 ytl'lik sandoroz sakızı+1 kg nar ekşisi"""bu malzemelerin hepsini un gibi yapıp nar ekşisi ile beraber macun yapıp yemeklerden yarım saat önce 1 tatlı kaşığı (ilk 3 gün) sonrasında günde 1 defa tatlıkaşığı yenir,,,

kilo almamak için 3 günde bir 1 tatlı kaşığıyenebilir,,

hamile ve emziren hanımların kullanmaması gerekir çünkü müshil etkisi olan bitkiler bulunduğu için... şifa olması dileği ile....)

4 ytl demişin 2 ytl falan gr olarak verseydin daha iyi olurdu sen 4 ytl 50 gr alirsin belki ben burdan 4 ytl 100 gr alirim mesela onu nasil yapabiliriz cvp sevinirim

4 ytl demişin 2 ytl falan gr olarak verseydin daha iyi olurdu sen 4 ytl 50 gr alirsin belki ben burdan 4 ytl 100 gr alirim mesela onu nasil yapabiliriz cvp sevinirim

güzelim yazının başında alıntıdır diye yazmıştım. sanırım görmedin.yani yazan kişi öyle yazmış.bence degarm olsaydı iyi olurdu. ben öyle aldım. bencebişey olmaz .zaten hazır satılan zayıflama macunları gibi bişey oluyor.dolapta saklıyorum. çübnkü keten tohumu var içinde.
birde ben hepsini aldım ama yarısını karıştırdım.çünkü çok oldu.yarısı bile bir kavonoz oldu.müthiş bağırsak çalıştırıyor. kabızlığı olanlara şiddetle öneririm. 1 kaşık bile yetiyor. 0 yüzden ilk 3 gün zor geçti:)))
bu arada sandoroz ile sandoloz aynı:)

güzelim yazının başında alıntıdır diye yazmıştım. sanırım görmedin.yani yazan kişi öyle yazmış.bence degarm olsaydı iyi olurdu. ben öyle aldım. bencebişey olmaz .zaten hazır satılan zayıflama macunları gibi bişey oluyor.dolapta saklıyorum. çübnkü keten tohumu var içinde.
birde ben hepsini aldım ama yarısını karıştırdım.çünkü çok oldu.yarısı bile bir kavonoz oldu.müthiş bağırsak çalıştırıyor. kabızlığı olanlara şiddetle öneririm. 1 kaşık bile yetiyor. 0 yüzden ilk 3 gün zor geçti:)))
bu arada sandoroz ile sandoloz aynı:)

o zaman sen nar ekşisininde yarısını kullandın degilmi çok soru sordum ama kusura bakma

Bugün aktardan hibisküsve keten tohumunu un şekilnde aldım sandoloz sakızını olduğu şekiyle aldım onu kendim un haline getireceğim yalnız çiçek tozunu polen dediler yani ayrıca bir çiçek tozu yok dediler.Ben hepsinden 100er gram aldım .En kısa zamanda başlayacağım .umarım yararı olur.Herkese sevgiler

Bugün aktardan hibisküsve keten tohumunu un şekilnde aldım sandoloz sakızını olduğu şekiyle aldım onu kendim un haline getireceğim yalnız çiçek tozunu polen dediler yani ayrıca bir çiçek tozu yok dediler.Ben hepsinden 100er gram aldım .En kısa zamanda başlayacağım .umarım yararı olur.Herkese sevgiler

çiçek tozu yeşil bir toz kına gibiydi.bilgin olsun. bu arada il 3 gün günde 3 kere kullanıyorsun ya. acayip bağırsak çalıştırıyor. ishal gibi. korkma. 3 günden sonra 1 kere kullanmaya başlayınca geçiyor. ben korkmadım sevindim çünkü kabızlık sorunu yaşayan biri olduğum için mutlu bile oldum denebilir. başarılar sonuçları yazarsan sevinirim. bende merak ettim. benim kilo vermem durduama devam ediyorum.

sandaloz sakızı aldım sabah havanda dövdüm suyun içine attım toparlandı tadı çok tuhaf sanki kum yiyormuşum gibi geldi ıyyyyyyyy

salam kızlar bayramınız mübarek olsun.ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım

kızlar sandaloz sakızını havanda falan ezmeye gerek yok direkt ağızda çiyneyin.tadına aldırmayın kum gibi dağılır.

ya arkadaşlar verilen tariflerden en etkilisi sandalos sakızımı bu konuda biri beni aydınlatsın fala kilolar varda :) daha önce diyet yapmadım spor yapıyordum spora ara verdim şiştim şimdi ben ne yapayım spor yapacak vaktim yok sandalos sakızı ne kadar işe yarar nasıl kullanmak gerekir bide diet şart mı bana yardımcı olun ltf

ben 15 gündür kullanıyorum...sonuç iyi gibi ama tartılmıyorum TARTILIRSAM BIRAKIRIM ÇÜNKÜ AKTARDAN ALDIM BEYAZ Bİ TOZ SABAHLARI AÇ KARNINA SICAĞA YAKIN BİR BARDAK SUYA 1 YEMEK KAŞIĞI ELMA SİRKESİ DÖKÜYORUM TOZUDA AĞZIMA ALIP ONUNLA YUTUYORUM.BAĞIRSAKLARI ÇALIŞTIRIYOR...BAKALIM 1 AY DÜZENLİ KULLANICAM SONUÇLARI YAZARIM

oh be nihayet internetim geldi zayıflamayan kk üyesi kalmasın benim bağlantım kesilmeden evvel bu sayfa çok haraketliydi bu akşamdan itibaren bismillah dedim haydi kızlar elma sirkesi ve sandaloz sakızıyla incelelim

hoşgeldin Pelincan yaa özlettin kendini bak bende sen yokken verdiğim kilolrı geri aldım

arkadaşlar merhaba ben yıllardır rejim yaptığını sanıp hiç azimli ve kararlı olamayan bir bayanım. bu kilolar çok şey kaybettirdi bana ama bu sefer kararlıyım sizden de destek bekliyorum bu sakız ve sirkeye başlayacağım hemen ama bende gastrit var sirke dokunuyor alternatif yok mu
acaba nar ekşisi içsem?? ya da limonlu su?? ve paylaşımlarından dolayı herkese teşekkürler

üstüne sirkemi içilicek anlamadim grami ne 1 parcami yutulucak formulu yazin lütfen kizlar

selam kızlar biraz rahatsızım iyi olunca bu sayfaeski hareketli günlerine dönecek

kızlar bir misket büyüklüğünde sandaloz sakızını aç karına ağızda çiğneyip yutun ardından elma sirkeli bir bardak ılıkla sıcak arası suyu için

X