Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

canlarım benim
5 hafta sonunda
90 kilo ile başladığım sandoloz sakızı ile şu an
81 kilodayımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ama tabiki devam

yalnız biri çizelgemi değiştirebilirmi calarım ya

benim kilom aynı ya 70,5.yaklaşık 10 gündür böle.amabende suç var ondan öle yani.arada kaçamaklarım oldu.ama bırakmadım tabi sandolozu.ya bu arada bişi sorcam beşi biryerde çayı baş dönmesi yapıyomu gerçekten.bi arkadaş öle yazmışta.

Günaydın kızlar
GEçen hafta Pazar günü başladım
hem regl başladı hemde sandoloza başladım
dün 1 hafta oldu ve 1 kilo 100 gr vermişim
acaba sabdolozmu işe yaradı yoksa regl şişimmi indi??

benimde yarın 2 hafta olacak ilk hafta 2 kg verdim ve bu gün giyemediğim badimi giydim yanlardan baya erimiş yağcıklar :teytey::teytey::teytey::teytey:

hedef 55 kg hadi ben aslan ben yapaca başaracam :sm_cool::sm_cool::eek::hooray::dance:

ben de 20 gündür kullanıyorum ama öyle çok bir değişim yok 2kiloyu zaten yediklerime dikkat edince ve beşibiyerde çayla veriyosun ya ben biryerde hata yapıyorum yada herkezde aynı etkiyi göstermiyor veren arkadaşlrıda tebrık ediyorum çok kıskanıyorum ama olmuyor ben niye veremedim ya

arkadaşlar 10 gün oldu 2 kilo verdim pelincana bir kez daha teşekkürler ama kilo verdiğime sevinemiyorum bile çünkü orta kulak intahabı olmuşum çektiğim acı verdiğim kiloları bile düşündürtmüyor

kizlar Bende Cumartesi Aldim Yarindan Itibaren Başliyorum.

Bugün Tahlillerim Vardi O Yüzden Tüketmedim, Ama Dün Denedim Sabah Ve Akşam Tam Anlamiyla Yarin Başliyorum.
Bakalim Bende Nasil Sonuç Verecek.

Aktar Bana Birde şöyle Söyledi "ablacim Bunu Bazen Yoğurt Içine Kariştirip Da Tüketebilirsiniz"

Ama Ben Sizin Dediğiniz Gibi Yaptim Tadi Tuzu Tok Ama Yapilmayacak Kadar Kötü Değil Bence

arkadaşlar karaciğer fonksiyonlarım bozulmuş türlü türlü tahlillerden geçtim doctor son bi aydır hapta dahil ne gibi bişey kullandığımı sordu eşimde beşli bi bitki çayı içtiğimi söyledi böyle bilinçsizce içilen otların karaciğerimizi yorduğunu bağışıklık sistemimizi çökerttiğini söyledi yeşil çayın bile çok faydası olduğu kadar her bünyeye aynı tepkiyi vermiceğini söyledi

öncelikle burdaki arkadaşlların hepsine merhaba ve pelincancım sanada koooocaman bir teşekkür ediyoruma.s.Bu sandaloz sakızı+sirke mucize birşey.bu ayın onunda başladım aynı gün regl oldum ve bugün itibarile 2,5 kilo verdim benim boyum 1.70 kilom 93,5tusenağlama ve şu an 91imsırnaşık şey daha çooooookkkk yolum var:uhm: inşallah başarırım tatlı olarak ciklet bile çiğnemedimşakkıdı tatlı düşkünlüğümü anlatsam sanırım şok olursunuz ama ben başardım yememeyi:teytey:

ve dün ikinci haftamı doldurdum ve 61.10 kg ile başladığım kilo verme yolculuğunda dün itibarı ile 57,8 e düşmüşüm :teytey::teytey:
ay nasıl farketti vücudum ayyyy :sm_cool: artık badilerimi giyebiliom :smiley-cool: hedef 55-54 kg durmak yok yolaa devam :sm_cool::sm_cool:

Azim le yapılamayacak hiç bir şey yok Hepinize kolay gelsin hanımlar :smiley-cool::smiley-cool:

normal diyet yaparakta hafta da 1 kg ayda 4 kg gidiyor bu sakızla ise ayda 5 dk fark ne anlayamadım daha mı tok tutuor felan :uhm: a.s.

...........arkadaşlar kullandığınız sakızlar buna mı benziyor ? 3. defa mesajımdan alıntı yapıyorum ama 1 kişi dışında kimse cevaplamamış ki arkadaş da benim gibi emin değil. . ..................
rengi bu kadar sarı değil daha kirli beyaz

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar nasıl çam ağacından çıkan reçineye çam sakızı diyoruz, buda sandal ağacının özü yani reçinesi.yani adı sakız ama aslında kendisi sakız değil

Günaydın arkadaşım, sandaloz sakızı tadsız tussuz bişey bana pek igrenç gelmedi ama sonuçta kum yiyormuşun gibi oluyor hemen üzerine içiyorum suyumu.
Beşibiyerde çayımı ben aktarda hepsini 50 şer gr aldım yeşilçay 100 gr ve hepsini harmanlattım birazda ezildiler bir kavanoza koydum akşamları 2 fincan için 1-2 tatlı kaşıgı kaynamış suya atıp bekliyorum ve içiyorum. İçinde Kekik Funda Biberiye Mate Yeşilçay var ve şeker katmadan içiyorum

kızlar benim 2. haftam bitiyor 2.5 kilo verdim 2gün sanki durmuştu bu gün tartı nihayet sevindirdi ben 3 be uzun bi süre spor yapmış olmama rağmen verememiştim

Siz ne zaman başladınız bayağı vermişsiniz çünki

ben başlayalı bir buçuk ay oldu fakat çok sıkı değildi diyetim spor da her gün yapamıyorum, bu elma sirkesi ve sandoloz sakızına başlamayı çok istiyorum sonuç veriyor okuduğuma göre ancak ben çayı şekersiz içemiyorum tek şekerle içebiliyorum. sanırım şeker bu formülü bozuyor değil mi? ama dayanırım artık napalım kilolar gitsin de, yaz bitinceye kadar daha çok vermek istiyorum :dance:

Arkadaşlar bende 61 kg ile başladım ve iki haftada 56 kg ye düştüm vve iştahım falan hiç bişeyim kalmadı ve hızlada zayıfladığımı hisediyorum . :1rolleyes: Yanlız bi problem oldun ağzımda aft die yaralar çıkmaya başladı ve bunlar vitaminsiz kalmaktanmış.:bbo: Herşeyi birden kesmeyin herşeyden azar azar yiyin. ben herşeyi bi anda kestim ve vücut direnci düştü. :nazar::nazar:

X