Sanırım psikolojim bozuldu

hemen bi uzmandan yardım al.yoksa eşini kaybedebilirsin.kayınpederinle olan gerginliğinde kesinlikle haklısın.ama eşin için bazı şeyleri görmezden gel.bi de tebdili mekanda ferah vardır.memleketine kısa süreliğine git ve özlem gider.bence düzelirsin

[/I]
hemen bi uzmandan yardım al.yoksa eşini kaybedebilirsin.kayınpederinle olan gerginliğinde kesinlikle haklısın.ama eşin için bazı şeyleri görmezden gel.bi de tebdili mekanda ferah vardır.memleketine kısa süreliğine git ve özlem gider.bence düzelirsin

cnm haklısın galiba teşekkür ederim

evet cnm 1000 kişilik düğün yaptı k.peder ama gücü yetmiyorsa yapmamalıydı millete hava atıp sonradan böyle yapması kanıma dokunuyor

Tamam hayatım da size düğünden önce dedi mi, 1000 kişilik yemekli düğün yapıyorum ama bunun parasını düğünden sonra sizden alıcam diye....
Deseydi kabul etmezdiniz sizde heralde değil mi...
Böyle birşey söylemediyse siz de bunu önesürebilirsiniz, baştan söyleseydiniz bu kadar büyük düğün yapazdık falan diyebilirsiniz, ve ancak bu kadar verebileceğinizi söyleyebilirsiniz...

cnm ben sürüyorum zaten ama eşim babasına hayatta böyle bişey söylemez saygısızlık olarak görür bırak onu baba biz bu düğün borcunun ne kadarını ödeyeceğiz bile demedi diyemedi defalarca konuşmamıza rağmen ama k.peder bilezikleri istedi tek onlar kalmıştı vermedim iyi mi ettim bilmiyorum çünkü maaşlar dan vs bi şekilde yine veriliyor

canım kayınpederinle sen konuş.baba borcumuz daha bitmedimi.biz artık geleceğimiz için yatırım yapmak istiyoruz.ev araba almayı planlıyoruz de.tatlı bir dille konuş bakalım ne diyecek
bence kayınbabanla sıkıntılarını aşabilirsen zamanla orayada alışırsına.s
zaten hangimiz memleketimizde yaşıyoruzki canım.eğer bulunduğunyerde iş imkanlarınız iyiyse ordan ayrılma bencea.sdiğer sıkıntıları aşarsın zamanla alışırsın canım

evlilğe alışmak zaten zordur bide yanında başka bi şehirde olmaka eklenince zorluk dereceside artar..ama eşin destekse yanındaysa oda alışmanda etken olacaktır.

X