Saraçoğlu incir kürü ile hamile kalanlar?

kendimeinanamiyorum

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
559
472
27
Arkadaşlar herkese merhaba ben gebe kalmaya çalışıyorum 25 mayısta adet gördüm ve ovulasyon testi yapmaya başladım ama testlere göre yumurtlama görmedim bugün de adetim başladı maalesef. Bu ya yumurtlamadım ya yeterince gelişemedi bilmiyorum geçen aylarda da yaşamıştım böyle bir şey. bu konuda araştırırken saraçoğlunun incir kürünü gördüm sizlerden ve yakınlarınızdan deneyen faydasını görem var mı acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim 🙏🏻🙏🏻
Ya da bundan başka önereceğiniz bir şeyler varsa yine duymak isterim çok teşekkürler

Arkadaşlar herkese merhaba ben gebe kalmaya çalışıyorum 25 mayısta adet gördüm ve ovulasyon testi yapmaya başladım ama testlere göre yumurtlama görmedim bugün de adetim başladı maalesef. Bu ya yumurtlamadım ya yeterince gelişemedi bilmiyorum geçen aylarda da yaşamıştım böyle bir şey. bu konuda araştırırken saraçoğlunun incir kürünü gördüm sizlerden ve yakınlarınızdan deneyen faydasını görem var mı acaba bilgilendirirseniz çok sevinirim 🙏🏻🙏🏻
Ya da bundan başka önereceğiniz bir şeyler varsa yine duymak isterim çok teşekkürler
Merhaba, ben saglikli beslenmeyle kafayi bozdugum bir donem, incir kurunun saglik acisindan faydali oldugunu duyup 1 kavanoz yapmistim. Bir kac ay dolapta beklettim, en sonunda baktim ki sonu cop kutusu olacak, sirf atilmasin diye esime de yedirdim kendim de yedim. O incirleri tukettigimiz ay hamile kaldim. Gebelik istemiyor ve korunuyorduk :) Yani etkisi oldu mu yoksa tesaduf mu tabi ki bilmiyorum ama benim incir deneyimim bu sekilde. Dilerim kolaylikla kavusursunuz bebeginize🙏

Merhaba, ben saglikli beslenmeyle kafayi bozdugum bir donem, incir kurunun saglik acisindan faydali oldugunu duyup 1 kavanoz yapmistim. Bir kac ay dolapta beklettim, en sonunda baktim ki sonu cop kutusu olacak, sirf atilmasin diye esime de yedirdim kendim de yedim. O incirleri tukettigimiz ay hamile kaldim. Gebelik istemiyor ve korunuyorduk :) Yani etkisi oldu mu yoksa tesaduf mu tabi ki bilmiyorum ama benim incir deneyimim bu sekilde. Dilerim kolaylikla kavusursunuz bebeginize🙏

Çok teşekkür ederim 💐

Herkese selam, kızlar bende 4 ay önce düşük yaptım bu ay ilk defa ovulasyon testi yaptım yumurtlama 17.günde oldu ama çatlama 4 gün sonra oldu, doktora gideceğim 18, inde fakat incir kürünü yapmak istiyorum regl olmama 5 gün var ne zaman başlasam en doğru zaman olur bilgisi olan cevaplayabilir mi🥰 çok teşekkür ederim

Merhaba peki incir kürü nasıl yenmeli ? Nasıl kullandınız ?

soğan kürüde dene ,
Soğan kürü benim favorim ⭐
9 yaşında oğlum var ona hamile olmadan önce bu kürü yapmıştım, ertesi ay hamileydim bir arkadaşım ile yapmıştık.
Şimdi gene hamileyim bunda da brokoli kürü deneyeyim dedim 9 sene doğum kontrol hapı kullandim şükür şimdi hamileyim. Bunlar belki vesiledir belki vakti budur bilemem. Ben sadece söylemek istedim, Rabbim isteyen herkese nasip etsin tez zamanda

Zeytinyağlı olanı ben de yapmıştım eşime veriyordum arada kendim de yiyordum bence doğal şeyler kesinlikle en faydalısi

Incir kürü değil ama incir yiyorum 2 aydır. Yağlı süt içiyorum. Folik asit, balık yağı, Ceviz, bal - arı sütü - propolis karışım tüketiyorum 2 aydır. Ovulasyon testine göre yumurtlamam oluyor. Bunları az az tüketiyorum. Kür gibi değil de beslenmeme ekledim diyelim.

X