Saç Uzatma Yöntemleri Sarımsak

peceli55 sampuanın kokusundan şikayet etmişsin şunu söyleyeyişm sana...durulama suyuna biraz elma sirkesi ilave edersen bütün kokular sirkeddeki kükürtle beraber uçuyor kuruyunca

peceli55 sampuanın kokusundan şikayet etmişsin şunu söyleyeyişm sana...durulama suyuna biraz elma sirkesi ilave edersen bütün kokular sirkeddeki kükürtle beraber uçuyor kuruyunca

canım teşekkür ederim ama ben bunu zaten yapıyorumyerimsenibenkoku saç derim terlediği zamn war kuruyken şükürler olsun sorun yok.yaza kadar dewam edicem çok terleyen biri olarak asla yazın yapamamakannehir

yazin zaten tatildi gezmeydi yapilmaz kizlar kisi iyi degerlendirmek lazim bence

kızlar bende sarımsaklı sampuan kullaniorum yaklasık bi bucuk aydır kullaniorum.basta hafta 1 yaptım ve sacım cok dökülüo die bırakmayı düsündüm ama sonradan dökülme kesildi ve devamlı olarak kullanmaya basladım ve saclarım baya bi uzadııı kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
gecenlerde sacıma fön cektim ben bile inanamadım kızlar tavsiye ediorummmm :enbuyukkk:

kızlar harbiden uzuo saç yaaaaa ben sarımsakta başka şelerde yapıorum walla uzuo zemuszemus

nefiicim , benimde ikinci uygulamam suan ama çok döküldü saçlarım korktum açıkçası,birde kaşıntı var bende bunlar normal mi acaba? Ben acilen uzatmak istiyorum saçlarımı vazgeç demeyin :KK43:

ben geçen gün sarımsak özlü bir şampuan aldım aktardan daha 2 kez oldu kullanalı ama saçı rtesi gün yağlandırıyor şimdilik bunları yazabilirim

kızlar kasınma ve dökülme normal bi süre sonra dökülme azalıyor. yerimseniben

arkadaslar cumartesi günü havuc yöntemini denedim saçlarımı yumusattı. bugünde 2 kere sarımsaklı sampuanla yıkadım acayip yumusama oldu. taranmayan sacımdan tarak kayıp gitti resmen !!! kesinlikle öneririm bu iki yöntemi :KK66:

arkadaslar bu arada hem havuc kürünü uygulayıp hemde sarımsaklı sampuanı kullansam yan etkisi olur mu??

bende dün denedm arkadaşlar taze yapmak gerekio ben iki kullanmlk yaptım kalanını 2 3 saat sonra koklasm koku ağırlaşmş o yüzden bekletmeyn sonuç verck gibi çünkü saç dipleri kaşındı :)))

X