Şarjlı süpürge

Zrd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2021
189
105
Merhaba hanımlar. Lütfen evinde şarjlı dik süpürgesi olup memnun kalanlar marka söyleyebilir? Çok pahalı olsun istemiyorum 15bin bütçem. kablolu normal süpürgem kablolu dik süpürgem var ama çok yorucular. bide bebiş var kablolular zor oluyor. Aslında robotta düşündüm ama önermeyenlerde var.. ay bii yardımcı olun yaaa :KK43:

Merhaba hanımlar. Lütfen evinde şarjlı dik süpürgesi olup memnun kalanlar marka söyleyebilir? Çok pahalı olsun istemiyorum 15bin bütçem. kablolu normal süpürgem kablolu dik süpürgem var ama çok yorucular. bide bebiş var kablolular zor oluyor. Aslında robotta düşündüm ama önermeyenlerde var.. ay bii yardımcı olun yaaa :KK43:
Benim de ufak bebeğim var ve emekliyor. Evi mi süpürüyorum bebeğimle mi savaşıyorum belli değil 🙈 Bir kaç gündür ben de araştırıyorum dikey kablosuz süpürgeleri. Dyson lara bakıyorum hani şuan en iyisini alayım dersen vallahi servet yani.
Konuyu takip edicem belki güzel önerileri olanlar vardır.

Arkadaşımda philips Aqua trio modeli var. Çekişi falan fena değil memnundu. Bir bakın isterseniz 🌸

Dyson kullanıyorum memnunum, V8 in vs fiyatına baksaniz. Kendi sitesinde vade farksız 9 taksit yapıyor . Ben v12 almıştım memnunum

Şuan bende dyson v10 ile philips aqua plus 8000 arasında kaldım aralarında 2 bin oynuyor. Kararsız kalma sebebimde philipsin moplu olması 🤦🏻‍♀️

Dikeyde beko robotta xiomi kullanıyorum. Ikidide her evde olmali birbirinin yerini tutmaz . Tabi robot icin mobilyalar yuksekse olmali. Markaya gelince supurgelerimden memnunum ancak dikey beko bi kac kez kirildi esim ve oglum kullanirken kiminde garantidem kiminde parali yaptirdik arkadasimdada var aynisi onun kirilmadi belki esim oglum kaba kullanmistir. Xiomide hic sıkıntı yaşamadim.

Dyson v12yi tavsiye ederim. Bebeğim olduğu için aldım v15te alabilirdim ama hafifligi tuşu için v12 aldım, simdi annemede alicam. Bebegim kucağımda evi günde 2 kere süpürüyorm. Ev süpürmek hobi gibi dysonla

X