Sdü tüp bebek gökhan bayhan

Mutlu umutlu32

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
1
1
28
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık olarak 10 yıldır tedavi için gitmediğimiz yer kalmadı.bir sürü tedavi denendi. Ufak tefek ameliyat geçirdim. Aşılama yapıldı sonuç alamadık.Bundan önce gerek özel hastahane gerek devlet hastanesi maddi olarak ta çok yorulduk.hele ki özel hastahaneler tamamen para üzerine kurulu bir düzen. Son olarak tavsiye üzerine sdü tıp fakültesi GÖKHAN BAYHAN hoca ya gitmeye karar verdik.hem maddi hem manevi olarak çok rahat bir tedavi sürecine girdik. Hocamız ve hemşiremiz gerek ilaç konusunda gerekse ilerleyen zamanlar da çok yardımcı oldular. Kendimizi özel bir hastahane de gibi hissettik.ilk tüp bebek denememizde hamile olduğumu öğrendik. iyiki böyle bir karar verip gitmişiz ki şuan doğum yapmama 3 ay kaldı şükürler olsun. Heyecanla bebeğimizi bekliyoruz. Bu zorlu süreçte gerek hocamız GÖKHAN BAYHAN gerek SEMRA hemşiremiz gerek embriyolog ESRA hanım hepsi çok özenli ve ilgililerdi.Hayatımın mutluluğunu yaşamam da bana katkı yaptıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. İşlerini son derece iyi bilen insanlar la karşılaştığım için şükürler olsun.bu zorlu bir süreç ve bizleri yoran bir süreç. Bizim gibi evlat sahibi olmak isteyenlere kesinlikle tavsiye edeceğim bir kişi var sa o GÖKHAN BAYHAN hocadır. Tabi önce ALLAH IN izniyle. Umarım benim gibi yıllarca evlat sahibi olmak için uğraşanlar en kısa zamanda ALLAH nasip eder.

Merhaba 5 yıllık evliyim yaklaşık 3 yıldır çocuk istiyordum bazı sebeplerden dolayı tup bebek tedavisine yönlendirildim ve bu süreçte Prof Dr Gökhan Bayhan hocamla tanistim , ve iyiki tanışmışız kendisi ve ekibi bizi çok güzel bir şekilde yönlendirdi ve bilgilendirildi, şu anda 5,5 aylık ikiz bebeklere hamileyim kendisine ve ekibi hemşire Semra hanıma, embiryolog Esra hanıma çok teşekkür ediyorum iyi ki varlar ve iyi ki böyle özel insanlarla karşılaşmışız. Isparta ve çevresinde tüp bebek tedavisinde tercih edilecek bu konuda uzman en iyi hoca Gökhan Bayhan hocamız ve ekibidir.

X