Seçim yapamiyorum.

su_ltan89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2016
509
203
Merhaba kizlar,ben 35 yaşında evli,2 evladı olan bir anneyim. Eşimin gözünden çok düştüm.evlendigimizde beni o kadar değiştirmiş ki benden 9 yaş büyük ,30 yaşında çocuklar azcik büyüyünce farkına vardım. Kizlar bana kötü davranıyor,benim gidecek yerim yok biliyor.simdi ben kpss mi hazirlansam yoksa 4 senedir emek, zaman para yatirdigim spor alanı var.pilates,spor koçluğu nefes zumba gibi hep eğitimler aldım.bu alanda bir youtobe kanalı açıp egzersiz videoları mi koysam?
Çocuklarımı kendim büyüttüm çalışmadım.ama ne zaman caliscam dedim kavgalar başladı.kendi ayaklarım üstünde durmam lazım kizlar,lütfen bana bir akıl verin.
Şuan burayı terkedemem çocuklarımı alıp gitcek yerim yok ama onun yanında güçlenmeye başlarsam belki bana zulmetmekten vazgeçer.
Psikolojik baskı,değersizlik,yatak ayırma ve 6 aydır ilişkiye girmiyor.sporcuyum ben ama ter kokusundan falan bahsediyor.
Neyse özgürleşmek için kpss mi? Asgari ücretle iş mi? Yoksa YouTube kadınlara özel egzersiz videoları mi? Yaşımın 35 olduğunu tekrar hatırlatayım.hepsi için az zamanım kaldı.. üniversite mezunuyum bu arada ama benim bölümden atama yapmıyorlar oysa gıda okudum.duz memurluk için çabalarım çoğu şeyi unuttum ama çabalarım.sizden akıl istiyorum,fikir almak istiyorum.
Teşekkürler ,seviliyorsunuz 🍀

Ne diyeceğimi bilemedim, kpss çok uzun bir yol olur anlık güç kazanman güç olur, asgari ücretle işe girersen çocuklarla ilgilenemezsin, evde bir şeyler yapman daha doğru olur, video özel ders vs. Özel ders verebilirsin belki spor üzerine online veya eve kabul edip bilemedim canım benim aklıma bunlar geldi zor bir durum

Merhaba kizlar,ben 35 yaşında evli,2 evladı olan bir anneyim. Eşimin gözünden çok düştüm.evlendigimizde beni o kadar değiştirmiş ki benden 9 yaş büyük ,30 yaşında çocuklar azcik büyüyünce farkına vardım. Kizlar bana kötü davranıyor,benim gidecek yerim yok biliyor.simdi ben kpss mi hazirlansam yoksa 4 senedir emek, zaman para yatirdigim spor alanı var.pilates,spor koçluğu nefes zumba gibi hep eğitimler aldım.bu alanda bir youtobe kanalı açıp egzersiz videoları mi koysam?
Çocuklarımı kendim büyüttüm çalışmadım.ama ne zaman caliscam dedim kavgalar başladı.kendi ayaklarım üstünde durmam lazım kizlar,lütfen bana bir akıl verin.
Şuan burayı terkedemem çocuklarımı alıp gitcek yerim yok ama onun yanında güçlenmeye başlarsam belki bana zulmetmekten vazgeçer.
Psikolojik baskı,değersizlik,yatak ayırma ve 6 aydır ilişkiye girmiyor.sporcuyum ben ama ter kokusundan falan bahsediyor.
Neyse özgürleşmek için kpss mi? Asgari ücretle iş mi? Yoksa YouTube kadınlara özel egzersiz videoları mi? Yaşımın 35 olduğunu tekrar hatırlatayım.hepsi için az zamanım kaldı.. üniversite mezunuyum bu arada ama benim bölümden atama yapmıyorlar oysa gıda okudum.duz memurluk için çabalarım çoğu şeyi unuttum ama çabalarım.sizden akıl istiyorum,fikir almak istiyorum.
Eğitmenlik ve video diyorum ben de eger kendinize bu alanda guveniyorsaniz. Ben ve bir cok yurtdisinda yasayan kadin turkiyeden boyle birebir egitim ya da grup egitimi bakiyoruz. Biraz kendinizi ispatlayinca yurursunuz. Ben mesela trden online yuz yogasi yapiyorum, grup dersi, grupta onlarca insan oluyor. Egitmen evinde bir saat telefonunu acip para kazaniyor. Ben cok takdir ediyorum.

Aileniz yok mu? Böyle bir insan ile aynı evde yaşamak hem sizin hem de çocuklarınızın psikolojisine ciddi zarar verir.

Allah yardımcınız olsun. Kocanız olacak hödüğe de Allah akıl fikir versin. Kpss çok uzun bir yol ve çocuklarla ders çalışma fikri biraz imkansız gibi. Özel ders ve online seçeneklerine ağırlık verirseniz devlet memurunun kazanabileceğinden çok fazlasını kazanabilirsiniz tabii bu sizin vereceğiniz emeğe de bağlı. Yolunuz açık olsun. Umarım en kısa zamanda ayaklarınızın üzerinde durabilir ve evinizdeki hödüğü şutlayabilirsiniz.

bence youtube da videolar çekin hatta çocuklar videolara arada yanlışlıkla giriyor ve bazen annelerine eşlik ediyorlar. insanlara daha tatlı hoş geliyor izleniyorlar baya. diğer seçenekler zor ve çok zaman harcayan süreçler

günaydin,
esiniz resmen cekemiyor sizi sizden yasli o yüzden zamani geldiginde gidebilceginizin farkinda. Zaten spor yapiyormussunuz.Baslayin video cekimlerine, bildiginiz bir alan. umarim cok basarili olup en kisa zamanda tekmeyi basarsiniz kocaniza. Bize de haber vermeyi unutmayin:)

Eğitmenlik ve video diyorum ben de eger kendinize bu alanda guveniyorsaniz. Ben ve bir cok yurtdisinda yasayan kadin turkiyeden boyle birebir egitim ya da grup egitimi bakiyoruz. Biraz kendinizi ispatlayinca yurursunuz. Ben mesela trden online yuz yogasi yapiyorum, grup dersi, grupta onlarca insan oluyor. Egitmen evinde bir saat telefonunu acip para kazaniyor. Ben cok takdir ediyorum

Ne diyeceğimi bilemedim, kpss çok uzun bir yol olur anlık güç kazanman güç olur, asgari ücretle işe girersen çocuklarla ilgilenemezsin, evde bir şeyler yapman daha doğru olur, video özel ders vs. Özel ders verebilirsin belki spor üzerine online veya eve kabul edip bilemedim canım benim aklıma bunlar geldi zor bir durum
Teşekkür ederim,bende kararsız kaldım.

Allah yardımcınız olsun. Kocanız olacak hödüğe de Allah akıl fikir versin. Kpss çok uzun bir yol ve çocuklarla ders çalışma fikri biraz imkansız gibi. Özel ders ve online seçeneklerine ağırlık verirseniz devlet memurunun kazanabileceğinden çok fazlasını kazanabilirsiniz tabii bu sizin vereceğiniz emeğe de bağlı. Yolunuz açık olsun. Umarım en kısa zamanda ayaklarınızın üzerinde durabilir ve evinizdeki hödüğü şutlayabilirsiniz.

Eğitmenlik ve video diyorum ben de eger kendinize bu alanda guveniyorsaniz. Ben ve bir cok yurtdisinda yasayan kadin turkiyeden boyle birebir egitim ya da grup egitimi bakiyoruz. Biraz kendinizi ispatlayinca yurursunuz. Ben mesela trden online yuz yogasi yapiyorum, grup dersi, grupta onlarca insan oluyor. Egitmen evinde bir saat telefonunu acip para kazaniyor. Ben cok takdir ediyorum

Kendime güveniyorum ama o kadar çok insan var ki öne çıkmam sivrilmem en az bir seneyi bulurmus. Siz madem arıyorsunuz arkadaşlarınızı da alıp 2 gün ücretsiz ders yapalım mı? Beğenirseniz devam ederiz.hem bende bir yerden başlamış olurum. Bu konuda kadınlara çok faydalı olacağıma inanıyorum.size bütün belgelerini diplomalarımın resmini atarım.🧡🍀

Siz 35 yaşındasınız, o da 45 .
Bence eşinizin pili bitmiş, suçu size atıyor.
Öyle mi dersiniz? Zaten 40 yaşından sonra başladı bir yorgunum ,hastayım demelere,nazlanmalara ,hiç yakışmıyor bir erkeğe nazlanmak nedir.cok yoruldum.sizce kpss mi7 ay kaldı,yoksa youtobe kadınlara egzersiz videoları mi?

Eğitmenlik ve video diyorum ben de eger kendinize bu alanda guveniyorsaniz. Ben ve bir cok yurtdisinda yasayan kadin turkiyeden boyle birebir egitim ya da grup egitimi bakiyoruz. Biraz kendinizi ispatlayinca yurursunuz. Ben mesela trden online yuz yogasi yapiyorum, grup dersi, grupta onlarca insan oluyor. Egitmen evinde bir saat telefonunu acip para kazaniyor. Ben cok takdir ediyorum.
Kendime güveniyorum ama o kadar çok insan var ki öne çıkmam sivrilmem en az bir seneyi bulurmus. Siz madem arıyorsunuz arkadaşlarınızı da alıp 2 gün ücretsiz ders yapalım mı? Beğenirseniz devam ederiz.hem bende bir yerden başlamış olurum. Bu konuda kadınlara çok faydalı olacağıma inanıyorum.size bütün belgelerini diplomalarımın resmini atarım.🧡

YouTube ilk etapta para getirmez.
Eğer eğitim sertifikalarınız varsa instagram aracılığı ile online eğitim grupları açın. Makul ücretlerle başlarsınız. Google meet, zoom, WhatsApp grup görüşmeleri şeklinde online ders yaparsınız. Evinizde uygun odanız varsa bir odayı stüdyoya çevirip yakın çevreden vs de spor yaptırabilirsiniz.

Kpss 2024 Eylül 1 inde,şimdi başlasam çalışmaya olur mu fikrim yok ama temelim var.şuan memur maaşları Türkiye şartlarına göre çok iyi.saatleri az,kimseye hesap vermiyon. Ama bende oturup çalışacak derman yok.spor konusunda çok geliştirdim kendimi,2 çocuğum var yaşım 35 sanki herşeye geç kalmışım hissi...

Ter koktugunuzumu söylüyor?

Bence baslangic olarak, ev hanimlarina yonelik ,evde egzersiz videolari cekin.
Ev hanimi olarak yaziyorum🤭 mesela uygun bir saat, canli yapabilsen super olur. Bu sekilde herkes o saati bekler. Ve abonelerin cogalabilir.
Abonelerin artinca , ozel ders de verebilirsin.
1 Sene kpps icin sabretmen lazim ve bence zor . Yasta sikinti diye biliyorum. 1 seneni buna harcayabilirsin

spor alanı, reformer pilatese yönelin, benim hocam ayda rahat 100 bin kazanıyor. mutlaka bu alana yönelin yolunuz açık olsun
Reformer pilates eğitmeni çok var,ben daha çok kişinin metobolik yaşini düşüren egzersizlerin kişiye daha faydalı olduğunu biliyorum.mesela hiç spor yapmayan biri pilates yada reformer başlarsa sakatlanma,kiramp girme durumları çok olur.once vücuda hareket,hız katmak ve inanın yetiyor.

X